January 10, 20188 yr comment_11880 On 08.01.2018 at 2:31 PM, NukunOsk said: Salutare, Sunt nou pe aici si as dori si eu sa ma alaturi unei guilde cu care sa cresc si sa progresez,recruteaza cineva?Sau ce guilda imi recomandati...? Sanatate! Salut. Eu iti recomand Scream. Sunt multe guilde pe server interesante,dar daca iti doresti mai mult decat o guilda,gen o familie unita care joaca MU,Scream este locul. Baftă. Report
January 10, 20188 yr comment_11889 4 hours ago, Definitely not tsubyke said: Salut. Eu iti recomand Scream. Sunt multe guilde pe server interesante,dar daca iti doresti mai mult decat o guilda,gen o familie unita care joaca MU,Scream este locul. Baftă. Report
January 11, 20188 yr comment_11956 20 minutes ago, Arky said: @Kallia Daca te vede Papi , esti un om mort arcane. Report
January 11, 20188 yr Author comment_11957 15 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Daca te vede Papi , esti un om mort arcane. @Papi Report
January 11, 20188 yr comment_11959 16 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Daca te vede Papi , esti un om mort arcane. Nu întra papi pe forum, sunt safe. 2 minutes ago, Kallia said: @Papi Nu ajuți deloc . Report
January 11, 20188 yr comment_11960 39 minutes ago, Arky said: @Kallia Poate iti sugrum cioara cand dormi. Report
January 11, 20188 yr comment_11961 Just now, Papi said: Poate iti sugrum cioara cand dormi. Doar cioara, calul e prietenul tău. @luk Report
January 11, 20188 yr comment_11964 Spray cu piper anti viol...nu pleaca nicaieri fara el , lumea dura in Oradea. Report
January 11, 20188 yr comment_11965 1 minute ago, Kallia said: Ce ai la gat? Fluier de momit ciori 1 minute ago, Definitely not tsubyke said: Spray cu piper anti viol...nu pleaca nicaieri fara el , lumea dura in Oradea. Bine ca pe forum stii sta on dar resetul eu trebuie sa ti-l dau. Data viitoare putrezesti la 400. Report
January 11, 20188 yr comment_11966 Just now, Papi said: Bine ca pe forum stii sta on dar resetul eu trebuie sa ti-l dau. Data viitoare putrezesti la 400. =))))))))))))))))))))))))))))) E vina mea ca m-a prins RR la munca?????? Cineva trebuie sa produca si bani in familia asta ca sa iti cumpere paste de 35 lei ............... Report
January 11, 20188 yr comment_11967 1 minute ago, Definitely not tsubyke said: =))))))))))))))))))))))))))))) E vina mea ca m-a prins RR la munca?????? Cineva trebuie sa produca si bani in familia asta ca sa iti cumpere paste de 35 lei ............... Bine ca mi-ai adus aminte ca esti mare producator. Te astept la sediu cu bok-urile care le-ai produs aseara, ca doar ti-ai pus alarma. Report
January 11, 20188 yr comment_11969 Era sansa ta sa pari baiat bun care ne ajuta la nevoie ca sa o impresionezi pe Kallia si tu................ne ameninti ca ne lasi level 400 . @luk hai sa ne cautam party . Report
January 11, 20188 yr Author comment_11970 3 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Era sansa ta sa pari baiat bun care ne ajuta la nevoie ca sa o impresionezi pe Kallia si tu................ne ameninti ca ne lasi level 400 . Acum inteleg de ce eu am lvl 400 si ma lasi asa Report
January 12, 20188 yr comment_12039 18 hours ago, Definitely not tsubyke said: Era sansa ta sa pari baiat bun care ne ajuta la nevoie ca sa o impresionezi pe Kallia si tu................ne ameninti ca ne lasi level 400 . @luk hai sa ne cautam party . a plecat, ne-a lasat de izbeliste Report
Create an account or sign in to comment