Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Gracias!

  • Replies 2.3k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =)))))))))))))))))))))))

  • Angajati-ma ca manager si promit sa arat probleme psihice si instabilitate maxima cu putere cognitiva irationala, senzationala de talie mondial@

Posted Images

Craciun Fericit !

Eu am mai zis...cred ca unii au avut cozonac din Olanda :))

:))))

27 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Eu am mai zis...cred ca unii au avut cozonac din Olanda :))

Vreau si eu d-ala ¬¬

8 minutes ago, Florin said:

Vreau si eu d-ala ¬¬

E boul de Pante in Olanda acum...l-am pus sa imi aduca prajituri =))

1 minute ago, Definitely not tsubyke said:

E boul de Pante in Olanda acum...l-am pus sa imi aduca prajituri =))

A lasat review-urile pentru mouse si s-a apucat de review-uri pentru prajituri si cozonaci prin Olanda? xD

 

1 hour ago, Florin said:

A lasat review-urile pentru mouse si s-a apucat de review-uri pentru prajituri si cozonaci prin Olanda? xD

 

trompeto

Just now, tekman said:

trompeto

:Emoticon_facepalm: la somn, trompeto!

:ph34r:

On 24/12/2017 at 10:52 AM, Florin said:

@Haifisch @Internal, se poate mari numarul de slot-uri? :)

Screen(12_24-10_51)-0001.jpg

 

On 24/12/2017 at 10:53 AM, Haifisch said:

marit

Neata xD

Tare curios sunt cati oameni joaca p-aici, sunt 700?

Screen(12_27-13_12)-0000.jpg

660 secundare papi si 40 playeri , da

1 hour ago, Florin said:

 

Neata xD

Tare curios sunt cati oameni joaca p-aici, sunt 700?

Screen(12_27-13_12)-0000.jpg

550 mai precis :D

Si-a mai sters Papi din secundare? =))

Just now, Definitely not tsubyke said:

Si-a mai sters Papi din secundare? =))

Le baga imediat =))))

Are 4 secundare in top10 , respect lui.

1 minute ago, Definitely not tsubyke said:

Are 4 secundare in top10 , respect lui.

inclusiv TSUBYKE?

Cu tristete in suflet , da =)))

 

Dar am fost 2 zile activ ... am produs wcoins , invazii , faceam furori si ma certa Papi ca raman in urma cu lvl :( asa ca am devenit iar secundar.

3 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Cu tristete in suflet , da =)))

 

Dar am fost 2 zile activ ... am produs wcoins , invazii , faceam furori si ma certa Papi ca raman in urma cu lvl :( asa ca am devenit iar secundar.

Sal man, dai mie hion helmul?

HHz #1

1 minute ago, dRax said:

HHz #1

Word

Just now, Arky said:

Word

Cum e la CS ? :))

1 minute ago, dRax said:

Cum e la CS ? :))

Momentan squadron are cs pe burta goala din cauza primului cs, vedem în câteva săptămâni cum se dezvolta situația :)) 

Just now, Arky said:

Momentan squadron are cs pe burta goala din cauza primului cs, vedem în câteva săptămâni cum se dezvolta situația :)) 

Hai in arena sa te cresc :)) 

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.