December 25, 20178 yr comment_9885 Eu am mai zis...cred ca unii au avut cozonac din Olanda :)) Report
December 25, 20178 yr comment_9889 27 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Eu am mai zis...cred ca unii au avut cozonac din Olanda :)) Vreau si eu d-ala Report
December 25, 20178 yr comment_9890 8 minutes ago, Florin said: Vreau si eu d-ala E boul de Pante in Olanda acum...l-am pus sa imi aduca prajituri =)) Report
December 25, 20178 yr comment_9892 1 minute ago, Definitely not tsubyke said: E boul de Pante in Olanda acum...l-am pus sa imi aduca prajituri =)) A lasat review-urile pentru mouse si s-a apucat de review-uri pentru prajituri si cozonaci prin Olanda? Report
December 25, 20178 yr comment_9904 1 hour ago, Florin said: A lasat review-urile pentru mouse si s-a apucat de review-uri pentru prajituri si cozonaci prin Olanda? trompeto Report
December 27, 20178 yr comment_10015 On 24/12/2017 at 10:52 AM, Florin said: @Haifisch @Internal, se poate mari numarul de slot-uri? On 24/12/2017 at 10:53 AM, Haifisch said: marit Neata Tare curios sunt cati oameni joaca p-aici, sunt 700? Report
December 27, 20178 yr comment_10024 1 hour ago, Florin said: Neata Tare curios sunt cati oameni joaca p-aici, sunt 700? 550 mai precis Report
December 27, 20178 yr comment_10026 Just now, Definitely not tsubyke said: Si-a mai sters Papi din secundare? =)) Le baga imediat =)))) Report
December 27, 20178 yr comment_10036 1 minute ago, Definitely not tsubyke said: Are 4 secundare in top10 , respect lui. inclusiv TSUBYKE? Report
December 27, 20178 yr comment_10037 Cu tristete in suflet , da =))) Dar am fost 2 zile activ ... am produs wcoins , invazii , faceam furori si ma certa Papi ca raman in urma cu lvl asa ca am devenit iar secundar. Report
December 27, 20178 yr comment_10038 3 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Cu tristete in suflet , da =))) Dar am fost 2 zile activ ... am produs wcoins , invazii , faceam furori si ma certa Papi ca raman in urma cu lvl asa ca am devenit iar secundar. Sal man, dai mie hion helmul? Report
December 27, 20178 yr comment_10042 1 minute ago, dRax said: Cum e la CS ? :)) Momentan squadron are cs pe burta goala din cauza primului cs, vedem în câteva săptămâni cum se dezvolta situația :)) Report
December 27, 20178 yr comment_10043 Just now, Arky said: Momentan squadron are cs pe burta goala din cauza primului cs, vedem în câteva săptămâni cum se dezvolta situația :)) Hai in arena sa te cresc :)) Report
Create an account or sign in to comment