Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Just now, dRax said:

Hai in arena sa te cresc :)) 

Prefer tarkan 2 ascuns unde nu știe nimeni ca sunt. 

  • Replies 2.3k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =)))))))))))))))))))))))

  • Angajati-ma ca manager si promit sa arat probleme psihice si instabilitate maxima cu putere cognitiva irationala, senzationala de talie mondial@

Posted Images

1 minute ago, dRax said:

Hai in arena sa te cresc :)) 

Paho cu inima mare mereu

Just now, Arky said:

Prefer tarkan 2 ascuns unde nu știe nimeni ca sunt. 

Pai si in arena crezi ca e cineva ? =)) 

Unde-i cretinu de demoniqz ? 

Just now, dRax said:

Pai si in arena crezi ca e cineva ? =)) 

Unde-i cretinu de demoniqz ? 

A vzt ca nu merge tark bk de la non rr și s-a lăsat:Emoticon_sad:

Just now, Arky said:

A vzt ca nu merge tark bk de la non rr și s-a lăsat:Emoticon_sad:

Haha :))) si sPd ?

2 minutes ago, dRax said:

Haha :))) si sPd ?

Ce îmi e ca țineam on elfa BloodElf, sau ca țin acu elfa Miau. Pot sa zic ca joaca cum a jucat si Db trecut... 

Just now, Arky said:

Ce îmi e ca țineam on elfa BloodElf, sau ca țin acu elfa Miau. Pot sa zic ca joaca cum a jucat si Db trecut... 

Ai secundar de 2 rr :)))

Just now, dRax said:

Ai secundar de 2 rr :)))

Chiar doua, 3 cu @cRs

Just now, Arky said:

Chiar doua, 3 cu @cRs

cRs oricum e parnaie :))) 

1 minute ago, dRax said:

cRs oricum e parnaie :))) 

Vorbesti in necunostinta de cauza :)))))

 

App cand va vedem pe la CS? :)))

Just now, cRs said:

Vorbesti in necunostinta de cauza :)))))

O bucata cu rf-ul si iti canta popa :))

:cool:

7 minutes ago, Arky said:

:cool:

Cat de slab e rfu :)))

2 minutes ago, dRax said:

Cat de slab e rfu :)))

Nu mai merge sa lași clicker ul activat în duel? :)) 

2 minutes ago, Arky said:

Nu mai merge sa lași clicker ul activat în duel? :)) 

Ce clicker activat in duel ma ... =))

Conduceam 9-3 pe cRs si m-a egalat la 9-9 dar l-am batut pana la urma....

De abia dau dmg cu el...ignore-ul ala zici ca nici nu exista, degeaba imi dau buff =)) 

1 minute ago, dRax said:

Ce clicker activat in duel ma ... =))

Conduceam 9-3 pe cRs si m-a egalat la 9-9 dar l-am batut pana la urma....

De abia dau dmg cu el...ignore-ul ala zici ca nici nu exista, degeaba imi dau buff =)) 

Summ e imposibil de bătut la duel mai târziu dacă știe ce face, nu e de vina rf :)) 

9 minutes ago, Arky said:

Summ e imposibil de bătut la duel mai târziu dacă știe ce face, nu e de vina rf :)) 

Deci sunt boss daca am batut sum la duel =))

2 minutes ago, dRax said:

Deci sunt boss daca am batut sum la duel =))

Dacă era alt summoner, da 

paho cel mai prost player pvp 

1 hour ago, Arky said:

Dacă era alt summoner, da 

Eu cand am zis ca, cRs e prastie =)) 

 

1 hour ago, Definitely not tsubyke said:

paho cel mai prost player pvp 

Tu taci si stai in scut acolo =)) 

Sa iti fie frica de mine ca ma joc BK pe damage dupa 6 db-uri !

paho hai in joc sa vezi ce ti-o dau acum de o sa ma rogi sa ma opresc

6 minutes ago, cRs said:

paho hai in joc sa vezi ce ti-o dau acum de o sa ma rogi sa ma opresc

Nu cred ca e obisnuit sa isi ia bataie =))

2 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Nu cred ca e obisnuit sa isi ia bataie =))

Nu e dinamovist? 

5 minutes ago, Arky said:

Nu e dinamovist? 

Aaa , era o virgula dupa nu cred...=)) e obisnuit.

 

Stf, eu sunt cu dinamo :(

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.