December 21, 20178 yr Author comment_9097 9 hours ago, Florin said: @Kallia ? De la prima ora, nu ms Report
December 21, 20178 yr comment_9098 In 7 minute ar trebui sa ajung din Colentina in Pipera..am aceleasi sanse cu Dinamo sa ia Champions League. Report
December 21, 20178 yr comment_9106 1 hour ago, Definitely not tsubyke said: In 7 minute ar trebui sa ajung din Colentina in Pipera..am aceleasi sanse cu Dinamo sa ia Champions League. =)))))) Report
December 21, 20178 yr comment_9111 1 hour ago, Kallia said: De la prima ora, nu ms Ti l-am oferit la o ora potrivita Problema e ca te culci tu prea devreme Morning! Report
December 21, 20178 yr comment_9131 4 hours ago, Definitely not tsubyke said: In 7 minute ar trebui sa ajung din Colentina in Pipera..am aceleasi sanse cu Dinamo sa ia Champions League. :)))))))))))))))))))))))))) Report
December 21, 20178 yr comment_9150 @Seriously vad ca te mananca degetelele. considera un avertisment verbal. Report
December 21, 20178 yr comment_9165 2 hours ago, Haifisch said: @Seriously vad ca te mananca degetelele. considera un avertisment verbal. Edited December 21, 20178 yr by Seriously Report
December 22, 20178 yr comment_9386 On 12/21/2017 at 7:53 AM, Definitely not tsubyke said: In 7 minute ar trebui sa ajung din Colentina in Pipera..am aceleasi sanse cu Dinamo sa ia Champions League. Aceleasi care le`a avut Dinamo cu un lot de 2 mil (Steaua de 20) sa ia campionatul trecut in ultima etapa? Report
December 22, 20178 yr comment_9387 Sunt caine si eu , stai linistit ^^ Mi-am facut buletinul in ~PCH~ anul trecut , 14 ani consecutivi de abonament darrrr....sanse au fost doar asa simbolic ,nu aveam sperante sa se incurce si fcsb si viitorul . Report
December 22, 20178 yr comment_9431 deci daca nu va potoliti cu fotbalul voi declara acest server rapidist si va banez pe toti. Report
December 22, 20178 yr Author comment_9447 24 minutes ago, cRs said: Asa simt ca am paharu gol si nimeni nu ia atitudine ????? lapte? Report
December 22, 20178 yr comment_9450 2 hours ago, Haifisch said: deci daca nu va potoliti cu fotbalul voi declara acest server rapidist si va banez pe toti. poti sa schimbi si mie nume in geroge copos in game? Report
December 22, 20178 yr comment_9452 10 minutes ago, krassus said: poti sa schimbi si mie nume in geroge copos in game? da, daca imi achiti salariu lu' Pancu din 2013 Report
December 22, 20178 yr comment_9453 ti l dau si pe a lu buga si pe a lu pancu si pe a lu ionita Report
Create an account or sign in to comment