Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

:az:

  • Replies 2.3k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =)))))))))))))))))))))))

  • Angajati-ma ca manager si promit sa arat probleme psihice si instabilitate maxima cu putere cognitiva irationala, senzationala de talie mondial@

Posted Images

:ph34r:

  • Author
9 hours ago, Florin said:

@Kallia ?

De la prima ora, nu ms

In 7 minute ar trebui sa ajung din Colentina in Pipera..am aceleasi sanse cu Dinamo sa ia Champions League.

1 hour ago, Definitely not tsubyke said:

In 7 minute ar trebui sa ajung din Colentina in Pipera..am aceleasi sanse cu Dinamo sa ia Champions League.

=))))))

Tsu... tu nu esti sanatos ma =))))

1 hour ago, Kallia said:

De la prima ora, nu ms

Ti l-am oferit la o ora potrivita ¬¬

Problema e ca te culci tu prea devreme xD

Morning!

4 hours ago, Definitely not tsubyke said:

In 7 minute ar trebui sa ajung din Colentina in Pipera..am aceleasi sanse cu Dinamo sa ia Champions League.

:))))))))))))))))))))))))))

nu rade fotbal club sportiv becali x(

2 hours ago, Haifisch said:

@Seriously vad ca te mananca degetelele.

 

considera un avertisment verbal.

:au:

Edited by Seriously

On 12/21/2017 at 7:53 AM, Definitely not tsubyke said:

In 7 minute ar trebui sa ajung din Colentina in Pipera..am aceleasi sanse cu Dinamo sa ia Champions League.

Aceleasi care le`a avut Dinamo cu un lot de 2 mil (Steaua de 20) sa ia campionatul trecut in ultima etapa?

Sunt caine si eu , stai linistit ^^  Mi-am facut buletinul in ~PCH~ anul trecut , 14 ani consecutivi de abonament darrrr....sanse au fost doar asa simbolic ,nu aveam sperante sa se incurce si fcsb si viitorul .

o.O

deci daca nu va potoliti cu fotbalul voi declara acest server rapidist si va banez pe toti.

spam?...  :az:

:Emoticon_crazy:

Asa simt ca am paharu gol si nimeni nu ia atitudine

  • Author
24 minutes ago, cRs said:

Asa simt ca am paharu gol si nimeni nu ia atitudine

?????

lapte?

2 hours ago, Haifisch said:

deci daca nu va potoliti cu fotbalul voi declara acest server rapidist si va banez pe toti.

poti sa schimbi si mie nume in geroge copos in game?

 

 

10 minutes ago, krassus said:

poti sa schimbi si mie nume in geroge copos in game?

 

 

da, daca imi achiti salariu lu' Pancu din 2013

ti l dau si pe a lu buga si pe a lu pancu si pe a lu ionita

Buna dimineata! :D

 

 

Screen(12_23-02_18)-0006.jpg

Edited by Agr3siv

@Haifisch @Internal, se poate mari numarul de slot-uri? :)

Screen(12_24-10_51)-0001.jpg

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.