December 27, 20178 yr comment_10102 1 minute ago, Definitely not tsubyke said: Aaa , era o virgula dupa nu cred...=)) e obisnuit. Stf, eu sunt cu dinamo :))) eu nu sunt cu fotbalul dar ai centrat mingea prea bine și nu m-am putut abține Report
December 27, 20178 yr comment_10130 4 hours ago, cRs said: paho hai in joc sa vezi ce ti-o dau acum de o sa ma rogi sa ma opresc Am facut, te-am batut, pa. La cat de slab e rfu ma mir ca te-am baut. 4 hours ago, Definitely not tsubyke said: Sa iti fie frica de mine ca ma joc BK pe damage dupa 6 db-uri ! Pai acum v-ati facut toti bk pe damage ca RF si DL sunt varza si n-are cine sa va bata =)) Report
December 28, 20178 yr comment_10249 Ce drame prin topicul de plangeri,lol ^^ De asta imi plac serverele non rules legat de PVP , free pk oriunde , fara plansete pe forum , iti asumi daca vrei sa stai pe un spot bun ca iti poti lua pk in orice minut. Report
December 28, 20178 yr comment_10258 58 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Ce drame prin topicul de plangeri,lol ^^ De asta imi plac serverele non rules legat de PVP , free pk oriunde , fara plansete pe forum , iti asumi daca vrei sa stai pe un spot bun ca iti poti lua pk in orice minut. Ușor de zis cu Papi pe spot Report
December 28, 20178 yr comment_10264 Sa ma pis pe aia care vin la preluare, cand sunt atatea tarcuri / spoturi libere. Report
December 28, 20178 yr comment_10280 5 hours ago, dRax said: Sa ma pis pe aia care vin la preluare, cand sunt atatea tarcuri / spoturi libere. cum e cu dragon slasher pe bara? Report
December 28, 20178 yr comment_10285 20 minutes ago, Arky said: cum e cu dragon slasher pe bara? Report
December 28, 20178 yr comment_10286 30 minutes ago, Arky said: cum e cu dragon slasher pe bara? =)))) si uitasem ca exista skillu asta Report
December 29, 20178 yr comment_10351 41 minutes ago, cRs said: Reveal hidden contents Salut Cel mai slab sum din istorie . Report
December 29, 20178 yr comment_10394 4 hours ago, dRax said: Cel mai slab sum din istorie . Slab eu ca ti-am dat skillu... Report
December 31, 20178 yr comment_10518 12 hours ago, dRax said: Si am sa beau toti banii , wooo http://prntscr.com/hufrny Report
Create an account or sign in to comment