January 19, 20188 yr comment_13078 10 hours ago, FCSB said: No foaiedeboala = work .... Am cautat sa cumpar bc4 din loren market azi, dezamagitor Report
January 19, 20188 yr comment_13092 Ba ! Nu mai radeti de fratele meu din Petrila ca va bat pana aveti nevoie de foaie de boala. Report
January 19, 20188 yr comment_13094 1 hour ago, Arky said: Am cautat sa cumpar bc4 din loren market azi, dezamagitor Am avansat si noi bo$$ Report
January 19, 20188 yr comment_13133 6 hours ago, Arky said: Am cautat sa cumpar bc4 din loren market azi, dezamagitor exista in X shop.. Report
January 20, 20188 yr comment_13244 7 hours ago, dRax said: Ce rau e @cRs asta, a inceput sa dea warnuri etc.... Woo Report
January 22, 20188 yr comment_13390 Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =))))))))))))))))))))))) Report
January 22, 20188 yr comment_13397 Pentru cei care nu recunosc caracterul din mijlocul pozei de mai sus , acela este noul erou : Grow Lancer. Report
January 22, 20188 yr comment_13406 3 hours ago, Papi said: Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =))))))))))))))))))))))) trebuie sa pui si castigatorul pe undeva.. Report
January 22, 20188 yr comment_13416 4 minutes ago, vZerato said: papitoo, de ce esti mov? culoarea asta trebuia sa fie pt fete, ntzzzz Report
January 22, 20188 yr comment_13417 4 hours ago, Papi said: Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =))))))))))))))))))))))) Lipseste Bunicu' din poza aia ;( Report
January 22, 20188 yr comment_13420 1 hour ago, vZerato said: papitoo, de ce esti mov? bate tot serverul , se pateaza 1 hour ago, Bambi said: culoarea asta trebuia sa fie pt fete, ntzzzz gelozia Report
January 22, 20188 yr comment_13477 Ma jur ca asta s-a intamplat pe server aseara =)))))))))))))))))))))) @Internal Report
January 24, 20188 yr comment_13746 Pe cei cu ML (q lvl 3) Va astept illusion Temple 6 (Master Level) de acum . Merge de la orice level intrat, la fel ca in bc ML/ds ML. E nevoie doar de invitatie +6. In cazul in care nu se strang minimum de playeri pentru start, primiti invitatia inapoi. @Definitely not tsubyke @Florin @Papi @beats @Juny @BlesS @asde @RedBuLL @Redutz Report
January 24, 20188 yr comment_13767 3 hours ago, Florin said: Sa inceapa distractia, la neeeeeext! @chec La next-ul următor... @FCSB dacă ar fi vreun shop de Ill temple +6 in Loren, ar trage lumea la el. Doar zic și eu... Report
January 24, 20188 yr comment_13768 4 minutes ago, Arky said: La next-ul următor... @FCSB dacă ar fi vreun shop de Ill temple +6 in Loren, ar trage lumea la el. Doar zic și eu... Roger. Vei avea saptamanal 20% din venituri. Report
January 24, 20188 yr comment_13771 30 minutes ago, FCSB said: Roger. Vei avea saptamanal 20% din venituri. Lasati mangleala!! La next illu ne strangem si noi? Report
January 24, 20188 yr comment_13778 Am luat WARN pe linkmania ca am ras de aia pe GTA SAMP de isi dau demisa din politie si plm .................. rip Report
January 24, 20188 yr comment_13779 Am luat doua warn-uri acum 2 saptamani parca ca am zis ca a dat copy paste la informatie fara sa verifice daca e scris corect gramatil. Ca nu era Report
Create an account or sign in to comment