Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Eu am facut misto de aia de se joaca GTA SAMP si posteaza la Inactivitate Politie sau ceva gen , o sa fiu offline 1 saptamana ,rog aprobare , ma simt obosit si draci ... =))))))))))))))) nu ai cum sa ai 25 de ani si sa te joci asa ceva .

 

Credeam ca noi la MU suntem retardati , dar acum ma simt chiar normal....

  • Replies 2.3k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =)))))))))))))))))))))))

  • Angajati-ma ca manager si promit sa arat probleme psihice si instabilitate maxima cu putere cognitiva irationala, senzationala de talie mondial@

Posted Images

56 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Eu am facut misto de aia de se joaca GTA SAMP si posteaza la Inactivitate Politie sau ceva gen , o sa fiu offline 1 saptamana ,rog aprobare , ma simt obosit si draci ... =))))))))))))))) nu ai cum sa ai 25 de ani si sa te joci asa ceva .

 

Credeam ca noi la MU suntem retardati , dar acum ma simt chiar normal....

hahahaha, ti-am zis ca aia sunt la alt nivel =)))

3 hours ago, Florin said:

Lasati mangleala!! La next illu ne strangem si noi? xD 

Oricand.

45 minutes ago, FCSB said:

Oricand.

:Emoticon_facepalm:

 

11 minutes ago, Arky said:

:Emoticon_facepalm:

 

S> invitatii

13 hours ago, FCSB said:

S> invitatii

Limbaj la adresa staff-ului +15 ne exe

4 hours ago, Arky said:

Limbaj la adresa staff-ului +15 ne exe

r3

4 hours ago, Haifisch said:

pe LM era un dentist care se juca mu.

e pe aici ? platesc wcoin

@Collision, poate-ti da platina aia mult dorita xD

AAHHAHHAAHHHAHAAHAHAH CE TAMPITI =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Revin si eu imediat cu 10 s-a ajung acasa

Edited by FCSB

@Haifisch eu sunt ala :),dai platina?

Sugestie de donație. 

15$ sa dispara butonul de delete de la char select screen. 

On ‎1‎/‎25‎/‎2018 at 11:50 AM, Haifisch said:

pe LM era un dentist care se juca mu.

e pe aici ? platesc wcoin

Pe dentistul ala il cunosc eu :))

Nu se joaca aici, momentan.

Avea un RF Notorious, sau nu te referi la el ?

Edited by dRax

10 minutes ago, dRax said:

Pe dentistul ala il cunosc eu :))

Nu se joaca aici, momentan.

Avea un RF Notorious, sau nu te referi la el ?

nu stiu, l-am vazut pe forum avea la semnatura nr de tel :( dar atunci nu ma durea, ma rog deocamdata sunt fresh pe calmante :))

 

tumblr_otea6zd3sz1ui45hlo1_500.gif

in curand vom avea o noua tehnicianca in staff

2 minutes ago, Haifisch said:

nu stiu, l-am vazut pe forum avea la semnatura nr de tel :( dar atunci nu ma durea, ma rog deocamdata sunt fresh pe calmante :))

 

tumblr_otea6zd3sz1ui45hlo1_500.gif

in curand vom avea o noua tehnicianca in staff

O tuica vere si trece =))

10 hours ago, Haifisch said:

 

 

tumblr_otea6zd3sz1ui45hlo1_500.gif

in curand vom avea o noua tehnicianca in staff

Felicitari pentru pozitie @luk

33 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Felicitari pentru pozitie @luk

ai minat aseara?

:D 

 

Wekeend placut. xD 

Iar ai inceput cu vinu bisericesc?

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.