January 24, 20188 yr comment_13780 Eu am facut misto de aia de se joaca GTA SAMP si posteaza la Inactivitate Politie sau ceva gen , o sa fiu offline 1 saptamana ,rog aprobare , ma simt obosit si draci ... =))))))))))))))) nu ai cum sa ai 25 de ani si sa te joci asa ceva . Credeam ca noi la MU suntem retardati , dar acum ma simt chiar normal.... Report
January 24, 20188 yr comment_13782 56 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Eu am facut misto de aia de se joaca GTA SAMP si posteaza la Inactivitate Politie sau ceva gen , o sa fiu offline 1 saptamana ,rog aprobare , ma simt obosit si draci ... =))))))))))))))) nu ai cum sa ai 25 de ani si sa te joci asa ceva . Credeam ca noi la MU suntem retardati , dar acum ma simt chiar normal.... hahahaha, ti-am zis ca aia sunt la alt nivel =))) Report
January 24, 20188 yr comment_13783 3 hours ago, Florin said: Lasati mangleala!! La next illu ne strangem si noi? Oricand. Report
January 25, 20188 yr comment_13825 13 hours ago, FCSB said: S> invitatii Limbaj la adresa staff-ului +15 ne exe Report
January 25, 20188 yr comment_13826 pe LM era un dentist care se juca mu. e pe aici ? platesc wcoin Report
January 25, 20188 yr comment_13828 38 minutes ago, Haifisch said: pe LM era un dentist care se juca mu. e pe aici ? platesc wcoin https://www.cabral.ro/din-viata/total-tembel/dintele-m-a-infrant-leacuri-babesti-de-tratat-durerile-de-dinti Cu asta am reusit sa trec de o seara grea acum ceva luni , hf =)))))))) le-am incercat pe toate pana la 6 dimineata. Report
January 25, 20188 yr comment_13853 4 hours ago, Arky said: Limbaj la adresa staff-ului +15 ne exe r3 Report
January 25, 20188 yr comment_13865 4 hours ago, Haifisch said: pe LM era un dentist care se juca mu. e pe aici ? platesc wcoin @Collision, poate-ti da platina aia mult dorita Report
January 25, 20188 yr comment_13867 AAHHAHHAAHHHAHAAHAHAH CE TAMPITI =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Report
January 25, 20188 yr comment_13868 Revin si eu imediat cu 10 s-a ajung acasa Edited January 25, 20188 yr by FCSB Report
January 26, 20188 yr comment_13972 Sugestie de donație. 15$ sa dispara butonul de delete de la char select screen. Report
January 26, 20188 yr comment_14021 On 1/25/2018 at 11:50 AM, Haifisch said: pe LM era un dentist care se juca mu. e pe aici ? platesc wcoin Pe dentistul ala il cunosc eu :)) Nu se joaca aici, momentan. Avea un RF Notorious, sau nu te referi la el ? Edited January 26, 20188 yr by dRax Report
January 26, 20188 yr comment_14022 10 minutes ago, dRax said: Pe dentistul ala il cunosc eu :)) Nu se joaca aici, momentan. Avea un RF Notorious, sau nu te referi la el ? nu stiu, l-am vazut pe forum avea la semnatura nr de tel dar atunci nu ma durea, ma rog deocamdata sunt fresh pe calmante :)) in curand vom avea o noua tehnicianca in staff Report
January 26, 20188 yr comment_14023 2 minutes ago, Haifisch said: nu stiu, l-am vazut pe forum avea la semnatura nr de tel dar atunci nu ma durea, ma rog deocamdata sunt fresh pe calmante :)) in curand vom avea o noua tehnicianca in staff O tuica vere si trece =)) Report
January 27, 20188 yr comment_14075 10 hours ago, Haifisch said: in curand vom avea o noua tehnicianca in staff Felicitari pentru pozitie @luk Report
January 27, 20188 yr comment_14076 33 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Felicitari pentru pozitie @luk ai minat aseara? Report
Create an account or sign in to comment