Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

4 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

 

 

 

AM lesinat =)))))))))))))))))))))))) nu ai cum !!!!

Da, e jale =)))

  • Replies 2.3k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =)))))))))))))))))))))))

  • Angajati-ma ca manager si promit sa arat probleme psihice si instabilitate maxima cu putere cognitiva irationala, senzationala de talie mondial@

Posted Images

:Emoticon_facepalm:

Hai noroc,ma apuc si eu aici de joaca, Care zici ca dai un party si guild?:)) 

P.s sunt noob =)) need party pls =))

@HaHa ai facut alt RF ?

Untitled.jpg.fec033db0cb535d506d70cf79b40c69e.jpg

51 minutes ago, Gunit said:

@HaHa ai facut alt RF ?

Untitled.jpg.fec033db0cb535d506d70cf79b40c69e.jpg

Nu =))))) ahhaha

El nu a ajuns nici la stadiul de tomberon inca ... este cel care umple tomberonul. =))

1 minute ago, Definitely not tsubyke said:

El nu a ajuns nici la stadiul de tomberon inca ... este cel care umple tomberonul. =))

Mai tomberon  ca dynamo aka psd nu exista. =))) 

:Emoticon_facepalm:

17 hours ago, Hexxu said:

http://www.viatadecacat.net

Mi se pare mie sau dmg-ul a fost scazut :( ?

Eu sparg spotu si pvp 

Edited by HaHa

7 hours ago, HaHa said:

Esti scazut tu....eu sparg spotu si pvp 

@Definitely not tsubyke

:|

2 minutes ago, Arky said:

Iti arat ce mi-a scris adineauri pe fb :

 

=)))
Ba muci m-am facut fmm

:Emoticon_facepalm:

=))))

Sa scap de duelul anului 

Hai dinamooo ... in play out 

3 minutes ago, HaHa said:

Hai dinamooo ... in play out 

Intr-o zi o sa te impinga cineva peste bord in mijlocul marii . adio

9 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Intr-o zi o sa te impinga cineva peste bord in mijlocul marii . adio

Am noroc ca sunt  jos la motoare =)) 

Pe @cRs mai degraba....

10 hours ago, HaHa said:

Am noroc ca sunt  jos la motoare =)) 

Pe @cRs mai degraba....

paho ce cauti pe vas? esti sirian?

2 hours ago, i sin said:

paho ce cauti pe vas? esti sirian?

N-aveau om sa pazeasca bautura...

18 minutes ago, HaHa said:

N-aveau om sa pazeasca bautura...

sper ca esti pe vasul ala... cum ii zice...

titanic.

Just now, i sin said:

sper ca esti pe vasul ala... cum ii zice...

titanic.

Ba ce animal esti =)))) 

Am sa las asta aici ca sa vedeti ce administrator avem @Haifisch.

20180211114315_1.thumb.jpg.36c78690a62ca51b2a572bc1842b3073.jpg

In caz ca sunteti curiosi ce culoare avea "freza" lui @luk:

 

Vad ca-s singuru' care doarme cu pantaloni pe el. Sa va fie rusine!

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.