January 17, 20188 yr comment_12765 Bambi e mana in mana cu Kenvelo cred...ii dai wcoins pentru CS si el fuge cu Bambi in lume . Report
January 17, 20188 yr comment_12773 46 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Bambi e mana in mana cu Kenvelo cred...ii dai wcoins pentru CS si el fuge cu Bambi in lume . Deabia astept sa vad squadron la pod pregatiti de razboi vs Kenvelo care o sa fie afk pe spot fara mana si culege zen de clicker. Edited January 17, 20188 yr by Arky Report
January 17, 20188 yr comment_12774 Daca isi mai baga 100 vitality ma duc cu Kenvelo la CS. Just now, Arky said: Deabia astept sa vad squadron la pod pregatiti de razboi vs Kenvelo care o sa fie afk pe spot fara mana si culege zen de clicker. Report
January 17, 20188 yr comment_12775 1 minute ago, Definitely not tsubyke said: Daca isi mai baga 100 vitality ma duc cu Kenvelo la CS. Daca dai refresh peste 2 ore o sa il conving sa bage 1 vit. I-am zis ca o sa il atace si oklahoma si nu rezista cu 100. Report
January 17, 20188 yr comment_12776 citez pe luk pe fb : ~Mergem la CS cu kenvelo ca a inscris HH ~ ~Are 100 vit ma , moare din 2 flegme ~ ~ Ah...~ =))))))))))))) Report
January 17, 20188 yr comment_12784 20k wcoins sa își mute punctele in vit și înapoi. Aripa lvl 3 sa arate a GM, set dd HP sau dd ref +11/13 sa reziste frumos. Niște harmony ca să fie sigura treaba. Cerințele pentru cs Report
January 17, 20188 yr comment_12825 2 hours ago, Arky said: 20k wcoins sa își mute punctele in vit și înapoi. Aripa lvl 3 sa arate a GM, set dd HP sau dd ref +11/13 sa reziste frumos. Niște harmony ca să fie sigura treaba. Cerințele pentru cs Toate astea la 5 lei? Report
January 17, 20188 yr comment_12845 @Haifisch @Internal @Kallia @cRs @Gunit Avand in vedere ca duminica nu o sa avem CS pentru ca s-a declansat un degajament al unui burlan..intr-o apa. Pregatim si noi/voi un event PVP dragut in locul castelului ? Un protect the queen , un mass MVP , find&kill , soccer sau orice alte idei de pvp mai sunt . Premii decente , cat sa plece omul de pe spot ^^ Inclusiv niste badge-uri pe forum gen @vZerato :-s Report
January 17, 20188 yr comment_12852 5 minutes ago, Definitely not tsubyke said: @Haifisch @Internal @Kallia @cRs @Gunit Avand in vedere ca duminica nu o sa avem CS pentru ca s-a declansat un degajament al unui burlan..intr-o apa. Pregatim si noi/voi un event PVP dragut in locul castelului ? Un protect the queen , un mass MVP , find&kill , soccer sau orice alte idei de pvp mai sunt . Premii decente , cat sa plece omul de pe spot ^^ Inclusiv niste badge-uri pe forum gen @vZerato :-s I am one of a kind! Report
January 17, 20188 yr comment_12857 14 minutes ago, Definitely not tsubyke said: @Haifisch @Internal @Kallia @cRs @Gunit Avand in vedere ca duminica nu o sa avem CS pentru ca s-a declansat un degajament al unui burlan..intr-o apa. Pregatim si noi/voi un event PVP dragut in locul castelului ? Un protect the queen , un mass MVP , find&kill , soccer sau orice alte idei de pvp mai sunt . Premii decente , cat sa plece omul de pe spot ^^ Inclusiv niste badge-uri pe forum gen @vZerato :-s Soon ™ Report
January 18, 20188 yr comment_13016 @cRs cum ti-ai pus poza cu CICHICEAN la avatar ,cum da summonerul 20k din auto attack =)) Report
January 18, 20188 yr comment_13017 1 minute ago, Definitely not tsubyke said: @cRs cum ti-ai pus poza cu CICHICEAN la avatar ,cum da summonerul 20k din auto attack =)) ahahahhaha =)))))))) Report
January 18, 20188 yr comment_13021 2 minutes ago, dRax said: @cRs aka Rambo, bir bucata, bir planton . Ai pierdut shansa fratele meleu sa facem un duel... Nu-i timpu pierdut sa faci alt cont Report
January 18, 20188 yr comment_13022 3 minutes ago, cRs said: Ai pierdut shansa fratele meleu sa facem un duel... Nu-i timpu pierdut sa faci alt cont Pai asta a fost scopul meu...sa te bat si sa iau SS ... =)) Ba n-am luat 99...inca Peste 20 de zile dispare. Report
January 18, 20188 yr comment_13028 1 hour ago, dRax said: Pai asta a fost scopul meu...sa te bat si sa iau SS ... =)) Ba n-am luat 99...inca Peste 20 de zile dispare. Aproape 19 Report
January 18, 20188 yr comment_13031 22 minutes ago, Arky said: Aproape 19 Asa Arky, tine cronometru :)) Report
January 18, 20188 yr comment_13048 Lasă că am eu secundare cu același nr de rr-uri ca rf lui... Report
January 19, 20188 yr comment_13052 1 hour ago, Arky said: Lasă că am eu secundare cu același nr de rr-uri ca rf lui... Pls guild m3n !!! Report
Create an account or sign in to comment