Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Bambi e mana in mana cu Kenvelo cred...ii dai wcoins pentru CS si el fuge cu Bambi in lume .

  • Replies 2.3k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =)))))))))))))))))))))))

  • Angajati-ma ca manager si promit sa arat probleme psihice si instabilitate maxima cu putere cognitiva irationala, senzationala de talie mondial@

Posted Images

46 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Bambi e mana in mana cu Kenvelo cred...ii dai wcoins pentru CS si el fuge cu Bambi in lume .

Deabia astept sa vad squadron la pod pregatiti de razboi vs Kenvelo care o sa fie afk pe spot fara mana si culege zen de clicker.

Edited by Arky

Daca isi mai baga 100 vitality ma duc cu Kenvelo la CS.

Just now, Arky said:

Deabia astept sa vad squadron la pod pregatiti de razboi vs Kenvelo care o sa fie afk pe spot fara mana si culege zen de clicker.

 

1 minute ago, Definitely not tsubyke said:

Daca isi mai baga 100 vitality ma duc cu Kenvelo la CS.

 

Daca dai refresh peste 2 ore o sa il conving sa bage 1 vit.

I-am zis ca o sa il atace si oklahoma si nu rezista cu 100.

citez pe luk pe fb :

 

~Mergem la CS cu kenvelo ca a inscris HH ~

~Are 100 vit ma , moare din 2 flegme ~

~ Ah...~

 

=)))))))))))))

20k wcoins sa își mute punctele in vit și  înapoi. Aripa lvl 3 sa arate a GM, set dd HP sau dd ref +11/13 sa reziste frumos. 

Niște harmony ca să fie sigura treaba. 

Cerințele pentru cs :cool:

Si vreo 4,5 rr-uri date pana duminica si suntem gucci.

Am uitat ca ai un kb frumos

2 hours ago, Arky said:

20k wcoins sa își mute punctele in vit și  înapoi. Aripa lvl 3 sa arate a GM, set dd HP sau dd ref +11/13 sa reziste frumos. 

Niște harmony ca să fie sigura treaba. 

Cerințele pentru cs :cool:

Toate astea la 5 lei?

@Haifisch @Internal @Kallia @cRs @Gunit

 

Avand in vedere ca duminica nu o sa avem CS  pentru ca s-a declansat un degajament al unui burlan..intr-o apa.

Pregatim si noi/voi un event PVP dragut in locul castelului ? :D

Un protect the queen , un mass MVP , find&kill , soccer sau orice alte idei de pvp mai sunt .

Premii decente , cat sa plece omul de pe spot ^^ Inclusiv niste badge-uri pe forum gen @vZerato  :-s

 

 

5 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

@Haifisch @Internal @Kallia @cRs @Gunit

 

Avand in vedere ca duminica nu o sa avem CS  pentru ca s-a declansat un degajament al unui burlan..intr-o apa.

Pregatim si noi/voi un event PVP dragut in locul castelului ? :D

Un protect the queen , un mass MVP , find&kill , soccer sau orice alte idei de pvp mai sunt .

Premii decente , cat sa plece omul de pe spot ^^ Inclusiv niste badge-uri pe forum gen @vZerato  :-s

 

 

I am one of a kind! :D

14 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

@Haifisch @Internal @Kallia @cRs @Gunit

 

Avand in vedere ca duminica nu o sa avem CS  pentru ca s-a declansat un degajament al unui burlan..intr-o apa.

Pregatim si noi/voi un event PVP dragut in locul castelului ? :D

Un protect the queen , un mass MVP , find&kill , soccer sau orice alte idei de pvp mai sunt .

Premii decente , cat sa plece omul de pe spot ^^ Inclusiv niste badge-uri pe forum gen @vZerato  :-s

 

 

Soon

3 hours ago, Internal said:

Soon

O.o

@cRs  cum ti-ai pus poza cu CICHICEAN la avatar ,cum da summonerul 20k din auto attack =))

1 minute ago, Definitely not tsubyke said:

@cRs  cum ti-ai pus poza cu CICHICEAN la avatar ,cum da summonerul 20k din auto attack =))

ahahahhaha =))))))))

@cRs aka Rambo, bir bucata, bir planton . 

2 minutes ago, dRax said:

@cRs aka Rambo, bir bucata, bir planton . 

Ai pierdut shansa fratele meleu sa facem un duel... Nu-i timpu pierdut sa faci alt cont

3 minutes ago, cRs said:

Ai pierdut shansa fratele meleu sa facem un duel... Nu-i timpu pierdut sa faci alt cont

Pai asta a fost scopul meu...sa te bat si sa iau SS ... =)) 

Ba n-am luat 99...inca

Peste 20 de zile dispare. 

1 hour ago, dRax said:

Pai asta a fost scopul meu...sa te bat si sa iau SS ... =)) 

Ba n-am luat 99...inca

Peste 20 de zile dispare. 

Aproape 19

22 minutes ago, Arky said:

Aproape 19

Asa Arky, tine cronometru :)) 

Iti dau niste secundare sa le cresti ?

Lasă că am eu secundare cu același nr de rr-uri ca rf lui... 

1 hour ago, Arky said:

Lasă că am eu secundare cu același nr de rr-uri ca rf lui... 

Pls guild m3n !!!

Foaie de boala @RedDs

No foaiedeboala = work ....

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.