January 27, 20188 yr comment_14208 5 hours ago, Definitely not tsubyke said: Felicitari pentru pozitie @luk mersi pwp Report
January 27, 20188 yr comment_14234 4 hours ago, cRs said: Iar ai inceput cu vinu bisericesc? Tuica de la manastire. =)) Report
January 27, 20188 yr comment_14242 1 hour ago, dRax said: Tuica de la manastire. =)) buna si aia edit: cand dai o bere? Report
January 27, 20188 yr comment_14243 1 minute ago, cRs said: buna si aia edit: cand dai o bere? Nu stiu, te anunt eu . Report
January 27, 20188 yr comment_14246 5 minutes ago, cRs said: hai ca mi-o platesc singur... nu e nevoie de cinste Vroiam eu sa zic ceva, dar cred ca imi luam si aici ban 20 de zile =))) Vedem ma . Eu nu prea vin la gathere de astea ca nu am timp, doar o data am fost acum vreo 5 ani, si atunci am venit ca vroiam sa-l sparg pe unu dar nu a venit. =))) Edited January 27, 20188 yr by dRax Report
January 27, 20188 yr comment_14247 3 minutes ago, dRax said: Vroiam eu sa zic ceva, dar cred ca imi luam si aici ban 20 de zile =))) Vedem ma . Eu nu prea vin la gathere de astea ca nu am timp, doar o data am fost acum vreo 5 ani, si atunci am venit ca vroiam sa-l sparg pe unu dar nu a venit. =))) =)))))))))))))) Report
January 27, 20188 yr comment_14249 Pentru asta ai o lada de bere ! Melodia mea preferata ai nimerit-o =))))) Report
January 27, 20188 yr comment_14254 1 minute ago, Haifisch said: Ai fost atunci cand a venit si psycho? Pe el vroia cica sa il arda... Report
January 27, 20188 yr comment_14255 19 minutes ago, Haifisch said: Ai fost atunci cand a venit si psycho? Am fost da, n-aveam treaba cu psycho :)) era unu atunci, nici nu mai stiu ce nick avea, stiu ca tot sv-ul vroia sa-l bata inclusiv tsubica =)) La Allegria in Constanta a fost gatherul ala Edited January 27, 20188 yr by dRax Report
January 27, 20188 yr comment_14256 28 minutes ago, dRax said: Am fost da, n-aveam treaba cu psycho :)) era unu atunci, nici nu mai stiu ce nick avea, stiu ca tot sv-ul vroia sa-l bata inclusiv tsubica =)) La Allegria in Constanta a fost gatherul ala Vancleef . Dar nu aveam eu treaba cu el , DoriaN avea :)) Report
January 28, 20188 yr comment_14328 R3, am luptat din greu ca sa fiu observat de tine. A functionat Report
January 28, 20188 yr Author comment_14338 58 minutes ago, Papi said: R3, am luptat din greu ca sa fiu observat de tine. A functionat Ti-am vazut sotia prin lore Report
January 28, 20188 yr comment_14339 Este doar o schema de marketing folosita de cineva ca sa faca vanzari :(. Report
January 28, 20188 yr comment_14350 20 minutes ago, chec said: @kenpachi @Oklahoma you already left? as I said yesterday? oh poor guys The Cheeky Girls Report
Create an account or sign in to comment