December 8, 20178 yr comment_7202 1 hour ago, Agr3siv said: Nu avem buton de edit la post? O_o @cRs butonul de edit este valabil pentru primele 5 minute. aceasta masura a fost aleasa pentru a nu se schimba / falsifica plangeri sau dovezi. exista functia de merge, daca intr-un topic postul tau este ultimul, timp de 30 minute daca mai postezi ceva, se adauga in mesajul anterior Report
December 8, 20178 yr comment_7231 3 hours ago, Definitely not tsubyke said: Ai dreptate Paho...ca si daca o iei in fund ,tot f**** se numeste. :> Ce panarama esti :))) Report
December 8, 20178 yr comment_7258 9 hours ago, Adytzu said: Pai i-am dat dedicatii la lautari in Mamaia :)))) Nu era nimeni Papi pe acolo dar ala canta. Asa ca hai cu JoEeeeee :)) Nu recunosc nimic. Report
December 8, 20178 yr Author comment_7279 4 minutes ago, Florin said: Spor la joaca tuturor, sa auzim numai de bine! Salam? Report
December 8, 20178 yr comment_7304 9 minutes ago, Florin said: Vinde careva es/ ts? Dau jol, chaos am eu TS-uri, pm Calutzul . as vrea es in schimb Edited December 8, 20178 yr by Calutzul Report
December 8, 20178 yr comment_7306 11 minutes ago, Calutzul said: am eu TS-uri, pm Calutzul . as vrea es in schimb Mersi! Report
Create an account or sign in to comment