Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

1 hour ago, claud1u said:

O mica sugestie:  De ce nu faceti un pool unde am putea vota ce exp am vrea pe server ? 

Nu zic sa fie 20x sau 30 ..  dar sincer nici sa mai stau iar peste 7luni sa fac full nu mi se pare ok.  

Inteleg ca vreti sa faceti cat mai lung acest db, dar exista si alte metode.

+1 !

  • Replies 2.3k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =)))))))))))))))))))))))

  • Angajati-ma ca manager si promit sa arat probleme psihice si instabilitate maxima cu putere cognitiva irationala, senzationala de talie mondial@

Posted Images

5 hours ago, Kallia said:

Oooooo

VIata mea ?

spam??

3 hours ago, tekman said:

buna sugestia dar sigur nu se ia in calcul :))

 

De ce nu ? Daca ar fi trebuit sa invete cei din staff ceva din experienta linkmania, ar fi lucrul asta. Sa incerce sa faca cat mai mult pe plac jucatorilor(majoritatea, ca nu ai cum sa ii faci fericiti pe toti).

 

Faceai un vot incepand de maine, il tineai deschis deschis pana pe 15/12/2017 dupa CS si dupaia schimbai.

-7X si scade cu 0,05% pe rr pana la un minim de 3x(60rr);

-7X constant, sa nu scada deloc;

-11x si scade cu 0,05% pe rr pana la un minim de 7x(60rr);

3 hours ago, tekman said:

p.s : salut clau.

salutare xD

7 hours ago, claud1u said:

O mica sugestie:  De ce nu faceti un pool unde am putea vota ce exp am vrea pe server ? 

Nu zic sa fie 20x sau 30 ..  dar sincer nici sa mai stau iar peste 7luni sa fac full nu mi se pare ok.  

Inteleg ca vreti sa faceti cat mai lung acest db, dar exista si alte metode.

Subscriu la vorbele acestui tanar domn

9 hours ago, claud1u said:

De ce nu ? Daca ar fi trebuit sa invete cei din staff ceva din experienta linkmania, ar fi lucrul asta. Sa incerce sa faca cat mai mult pe plac jucatorilor(majoritatea, ca nu ai cum sa ii faci fericiti pe toti).

 

Faceai un vot incepand de maine, il tineai deschis deschis pana pe 15/12/2017 dupa CS si dupaia schimbai.

-7X si scade cu 0,05% pe rr pana la un minim de 3x(60rr);

-7X constant, sa nu scada deloc;

-11x si scade cu 0,05% pe rr pana la un minim de 7x(60rr);

salutare xD

Nu prea s-a opus nimeni vointei jucatorilor, insa pe beta au fost 20 de oameni on si batea vantul pe forum nevoie mare -_-.

 

Avand in vedere ca e destul de tarziu (mai sunt ~4 zile pana la deschidere), sa sarim de la 7x la 11x este cam mult - insa propun varianta urmatoare: 8x si scade cu 0.1% per RR, minim 4x.

In felul asta partea cea mai lunga (primele ~40 de RR-uri) o sa o faceti cu rata mai mare decat pana acum, apoi o sa scada ceva mai mult dar nu o sa se simta asa tare. (grafic pt. cine e interesat).

8x e mai mult decat suficient...

Se creste repede. 

Si eu zic ca un 8x ar fi suficient ptr inceput

Da 8x este deajuns...

1 hour ago, Internal said:

Doar eu ma excit cand pune INTERNAL grafice d-astea de oameni  DESTEPTI  adaptate la MU ONLINE?

hai cu rr db...m-am saturat sa dorm noptile  :))) nu mai au nici un farmec :)))

5 hours ago, Internal said:

Nu prea s-a opus nimeni vointei jucatorilor, insa pe beta au fost 20 de oameni on si batea vantul pe forum nevoie mare -_-.

 

Avand in vedere ca e destul de tarziu (mai sunt ~4 zile pana la deschidere), sa sarim de la 7x la 11x este cam mult - insa propun varianta urmatoare: 8x si scade cu 0.1% per RR, minim 4x.

In felul asta partea cea mai lunga (primele ~40 de RR-uri) o sa o faceti cu rata mai mare decat pana acum, apoi o sa scada ceva mai mult dar nu o sa se simta asa tare. (grafic pt. cine e interesat).

bine acolo. multumim ^_^

AFK :ph34r:

/takeover

>:(

Galagia mai mica pliz 

15 hours ago, tekman said:

>:(

ia de aici sa inveti sa iti antrenezi ceoara din timp

4 hours ago, Arky said:

ia de aici sa inveti sa iti antrenezi ceoara din timp

abia astept sa ne batem :))

  • Author

O sa fiu arbitru

ioiiii....inca unu` cu exp mic :)) cine-mi face si mie BK-ul full :))?

Tăiem porcu sau Goblinu de Crăciun? :Emoticon_laugh:

Auzi @asde, ai scapat anu asta =))))

Re la sm3ch3r1 !

Neata la fetilii vesilii

9 hours ago, Mandarin said:

Auzi @asde, ai scapat anu asta =))))

foai =))

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.