December 3, 20178 yr comment_6662 1 hour ago, claud1u said: O mica sugestie: De ce nu faceti un pool unde am putea vota ce exp am vrea pe server ? Nu zic sa fie 20x sau 30 .. dar sincer nici sa mai stau iar peste 7luni sa fac full nu mi se pare ok. Inteleg ca vreti sa faceti cat mai lung acest db, dar exista si alte metode. +1 ! Report
December 3, 20178 yr comment_6667 3 hours ago, tekman said: buna sugestia dar sigur nu se ia in calcul :)) De ce nu ? Daca ar fi trebuit sa invete cei din staff ceva din experienta linkmania, ar fi lucrul asta. Sa incerce sa faca cat mai mult pe plac jucatorilor(majoritatea, ca nu ai cum sa ii faci fericiti pe toti). Faceai un vot incepand de maine, il tineai deschis deschis pana pe 15/12/2017 dupa CS si dupaia schimbai. -7X si scade cu 0,05% pe rr pana la un minim de 3x(60rr); -7X constant, sa nu scada deloc; -11x si scade cu 0,05% pe rr pana la un minim de 7x(60rr); 3 hours ago, tekman said: p.s : salut clau. salutare Report
December 4, 20178 yr comment_6668 7 hours ago, claud1u said: O mica sugestie: De ce nu faceti un pool unde am putea vota ce exp am vrea pe server ? Nu zic sa fie 20x sau 30 .. dar sincer nici sa mai stau iar peste 7luni sa fac full nu mi se pare ok. Inteleg ca vreti sa faceti cat mai lung acest db, dar exista si alte metode. Subscriu la vorbele acestui tanar domn Report
December 4, 20178 yr comment_6671 9 hours ago, claud1u said: De ce nu ? Daca ar fi trebuit sa invete cei din staff ceva din experienta linkmania, ar fi lucrul asta. Sa incerce sa faca cat mai mult pe plac jucatorilor(majoritatea, ca nu ai cum sa ii faci fericiti pe toti). Faceai un vot incepand de maine, il tineai deschis deschis pana pe 15/12/2017 dupa CS si dupaia schimbai. -7X si scade cu 0,05% pe rr pana la un minim de 3x(60rr); -7X constant, sa nu scada deloc; -11x si scade cu 0,05% pe rr pana la un minim de 7x(60rr); salutare Nu prea s-a opus nimeni vointei jucatorilor, insa pe beta au fost 20 de oameni on si batea vantul pe forum nevoie mare . Avand in vedere ca e destul de tarziu (mai sunt ~4 zile pana la deschidere), sa sarim de la 7x la 11x este cam mult - insa propun varianta urmatoare: 8x si scade cu 0.1% per RR, minim 4x. In felul asta partea cea mai lunga (primele ~40 de RR-uri) o sa o faceti cu rata mai mare decat pana acum, apoi o sa scada ceva mai mult dar nu o sa se simta asa tare. (grafic pt. cine e interesat). Report
December 4, 20178 yr comment_6677 1 hour ago, Internal said: (grafic pt. cine e interesat). Doar eu ma excit cand pune INTERNAL grafice d-astea de oameni DESTEPTI adaptate la MU ONLINE? Report
December 4, 20178 yr comment_6679 hai cu rr db...m-am saturat sa dorm noptile :))) nu mai au nici un farmec :))) Report
December 4, 20178 yr comment_6693 5 hours ago, Internal said: Nu prea s-a opus nimeni vointei jucatorilor, insa pe beta au fost 20 de oameni on si batea vantul pe forum nevoie mare . Avand in vedere ca e destul de tarziu (mai sunt ~4 zile pana la deschidere), sa sarim de la 7x la 11x este cam mult - insa propun varianta urmatoare: 8x si scade cu 0.1% per RR, minim 4x. In felul asta partea cea mai lunga (primele ~40 de RR-uri) o sa o faceti cu rata mai mare decat pana acum, apoi o sa scada ceva mai mult dar nu o sa se simta asa tare. (grafic pt. cine e interesat). bine acolo. multumim Report
December 5, 20178 yr comment_6761 15 hours ago, tekman said: ia de aici sa inveti sa iti antrenezi ceoara din timp Report
December 5, 20178 yr comment_6785 4 hours ago, Arky said: ia de aici sa inveti sa iti antrenezi ceoara din timp abia astept sa ne batem :)) Report
December 5, 20178 yr comment_6818 ioiiii....inca unu` cu exp mic :)) cine-mi face si mie BK-ul full :))? Report
December 6, 20178 yr comment_6833 9 hours ago, Mandarin said: Auzi @asde, ai scapat anu asta =)))) foai =)) Report
Create an account or sign in to comment