Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

2 hours ago, PsychoJr said:

 

  O Compilatie alaturi de DaniMocanu cand se face?

 

P.S Molestar = pateu !

  • Replies 2.3k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =)))))))))))))))))))))))

  • Angajati-ma ca manager si promit sa arat probleme psihice si instabilitate maxima cu putere cognitiva irationala, senzationala de talie mondial@

Posted Images

57 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

chiar ma intrebam pe cine am si eu sac de box db asta.

Iar vrei te bat ca in filme...o.O

44 minutes ago, metzen said:

  O Compilatie alaturi de DaniMocanu cand se face?

 

P.S Molestar = pateu !

Nu se face.

# Sa va fie rusine HUAAAA !

#DuieMragnea

16 minutes ago, PsychoJr said:

Nu se face.

MERCI VADIME

MARIAN, TELEFONUL MEU UNDE E?

1 hour ago, BigBrother said:

Iar vrei te bat ca in filme...o.O

Filmele tale sunt SF bro =)) 

Fac 1vs4 cu tine , papi ,arty si luk ...va dau si o elfa sa va buffeze.

si le mai dai tu si qqqqqq si tot tu ii ridici si de jos?

Nu le dau si QQQ ca ma joc de pe laptop fara mouse si e mai greu.

Acvila recruteaza sjmekeri-terminatori !

3 minutes ago, metzen said:

Acvila recruteaza sjmekeri-terminatori !

Cat de smekeri ? 

3 minutes ago, metzen said:

Acvila recruteaza sjmekeri-terminatori !

Inca incerc sa imi dau seama ce guild a fost mai trist in istoria LM , Acvila sau OldGard :-?

ai mai shmekeri... hai la mn in g sa-l batem pe tsunab la castel sa-l umilim :))

Paho unde umbli?

Just now, Definitely not tsubyke said:

Inca incerc sa imi dau seama ce guild a fost mai trist in istoria LM , Acvila sau OldGard :-?

ai grija nepoate cum vb de Legende ca te plesnesc !

Just now, metzen said:

ai grija nepoate cum vb de Legende ca te plesnesc !

cRs ne facem un guild ? Liga Campionilor interzisa cainilor =)) 

Just now, metzen said:

ai grija nepoate cum vb de Legende ca te plesnesc !

Oltean prajit ce esti... :(

1 minute ago, Definitely not tsubyke said:

Oltean prajit ce esti... :(

Te referi si la luk acuma? :) 

2 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Oltean prajit ce esti... :(

@luk asta iar se ia de olteni , baga-i prazu la agarici ca ma inerveaza 

3 minutes ago, dRax said:

cRs ne facem un guild ? Liga Campionilor interzisa cainilor =)) 

1-0 pt paho ^_^

luk nu e prajit ma...luk e caz special .

Daca nu se muta in Bucuresti mai avea si el o speranta ,dar asa...e caz de targa.

E Bucurestean acuma, a ajuns saf pa Rahova am inteles. @luk

Just now, Definitely not tsubyke said:

luk nu e prajit ma...luk e caz special .

Daca nu se muta in Bucuresti mai avea si el o speranta ,dar asa...e caz de targa.

doresti sa ti se introduca un praz in anus??

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.