November 29, 20178 yr comment_6474 3 minutes ago, Kallia said: Nop dAr vaaad ca voi tot insistati sa ma vreti... Si noi vrem sa fie numar paaaaaar :)))) Ca prea e nasol... nu ma inteleg cu aia 2 Report
November 29, 20178 yr comment_6477 Nu dam si noi drumul la serverul asta ai repede ? asteptam 2 saptamani ? :))) Report
November 29, 20178 yr comment_6478 1 minute ago, Adytzu said: Nu dam si noi drumul la serverul asta ai repede ? asteptam 2 saptamani ? :))) poti sa te loghezi acum, te plimbi prin jos, probezi noutatile etc:) Report
November 29, 20178 yr comment_6479 m-am logat, ma joc. Doar ce m-am batut 5 minute cu Selupanu` :)) cu RF full si buff de elf full buff :)) Chiar imi este dor sa fac niste aripi,iteme...sa ma bucur la o armura lk dd ref Edited November 29, 20178 yr by Adytzu Report
November 29, 20178 yr comment_6480 Just now, Adytzu said: m-am logat, ma joc. Doar ce m-am batut 5 minute cu Selupanu` :)) cu RF full si buff de elf full buff :)) poate ai nevoie de un summoner smecher Report
November 29, 20178 yr comment_6481 Apropo, am facut duel aseara si ieri. Eu cu RF full contra unu bk full...aceleasi seturi lk dd ref +ddi. El cu aripa lvl 3 +9 eu cu capa lvl 3 +15...m-a batut de mi-a sunat apa in cap. Iau stun aproape in continuu...sar cu dragon in el poate ii sare SD-ul...dar de unde, apoi are si CD...deci cu dragon slasher...cam greu. Asa...bucata cu bucata daca ma bat cu BK...nu am nici o sansa. Deci , cum as putea sa am o sansa contra unu bk ? Daca are cineva timp sa imi raspunda si mie ar fi super Am niste nedumeriri... - Deci am stat cam 20 secunde intre mamuti in lacleon. Am dat click sa trec printre ei, m-au impins 20 secunde si nici nu mergea sa dau click in alta parte. - Talisman of luck ala de 10% functioneaza ? - Am observat ca debuff la summoner tine 8 secunde sau cam asa ceva. La duel este ok, dar la castel inseamna ca trebuie 1 summoner pentru 1 caracter sau 2. De tinut in sleep poti sa tii un party, dar cu debufurile nu prea mai faci fata . - Cand termini questul de 24 de mobi, jwl ala il da celui care a terminat questul adica 24 de mobi (in mai multe invazii, total 24 mobi) sau celui ce omoara ultimul mob din invazia respectiva ? Cam atat deocamdata, daca mai am ceva intrebari, mai scriu Report
November 29, 20178 yr comment_6482 33 minutes ago, Adytzu said: Apropo, am facut duel aseara si ieri. Eu cu RF full contra unu bk full...aceleasi seturi lk dd ref +ddi. El cu aripa lvl 3 +9 eu cu capa lvl 3 +15...m-a batut de mi-a sunat apa in cap. Iau stun aproape in continuu...sar cu dragon in el poate ii sare SD-ul...dar de unde, apoi are si CD...deci cu dragon slasher...cam greu. Asa...bucata cu bucata daca ma bat cu BK...nu am nici o sansa. Deci , cum as putea sa am o sansa contra unu bk ? Daca are cineva timp sa imi raspunda si mie ar fi super Am niste nedumeriri... - Deci am stat cam 20 secunde intre mamuti in lacleon. Am dat click sa trec printre ei, m-au impins 20 secunde si nici nu mergea sa dau click in alta parte. - Talisman of luck ala de 10% functioneaza ? - Am observat ca debuff la summoner tine 8 secunde sau cam asa ceva. La duel este ok, dar la castel inseamna ca trebuie 1 summoner pentru 1 caracter sau 2. De tinut in sleep poti sa tii un party, dar cu debufurile nu prea mai faci fata . - Cand termini questul de 24 de mobi, jwl ala il da celui care a terminat questul adica 24 de mobi (in mai multe invazii, total 24 mobi) sau celui ce omoara ultimul mob din invazia respectiva ? Cam atat deocamdata, daca mai am ceva intrebari, mai scriu Bk ramane bk ca de obicei si n-ai ce sa ii faci la duel daca nu esti si tu bk. :))) In rest e enervant stunu ala ca il iei din ref...poti dormii cu bk .. Noroc Report
November 29, 20178 yr comment_6483 Da, ok BK este BK, corect , asa si trebuie sa fie. Dar el sa dea Q iar eu sa dau in el si nimic nimic... dau in el, iau stun...el se incarca la hp, il scad...iar iau stun, iar se incarca :))) si nu are set 380 cu SD recovery...Cu DL la fel...iei stun cand da cioara in el :))) Report
November 29, 20178 yr comment_6484 21 minutes ago, Adytzu said: Da, ok BK este BK, corect , asa si trebuie sa fie. Dar el sa dea Q iar eu sa dau in el si nimic nimic... dau in el, iau stun...el se incarca la hp, il scad...iar iau stun, iar se incarca :))) si nu are set 380 cu SD recovery...Cu DL la fel...iei stun cand da cioara in el :))) Reflectul vietii :))) Report
November 29, 20178 yr comment_6485 2 hours ago, Adytzu said: Apropo, am facut duel aseara si ieri. Eu cu RF full contra unu bk full...aceleasi seturi lk dd ref +ddi. El cu aripa lvl 3 +9 eu cu capa lvl 3 +15...m-a batut de mi-a sunat apa in cap. Iau stun aproape in continuu...sar cu dragon in el poate ii sare SD-ul...dar de unde, apoi are si CD...deci cu dragon slasher...cam greu. Asa...bucata cu bucata daca ma bat cu BK...nu am nici o sansa. Deci , cum as putea sa am o sansa contra unu bk ? Daca are cineva timp sa imi raspunda si mie ar fi super Am niste nedumeriri... - Deci am stat cam 20 secunde intre mamuti in lacleon. Am dat click sa trec printre ei, m-au impins 20 secunde si nici nu mergea sa dau click in alta parte. - Talisman of luck ala de 10% functioneaza ? - Am observat ca debuff la summoner tine 8 secunde sau cam asa ceva. La duel este ok, dar la castel inseamna ca trebuie 1 summoner pentru 1 caracter sau 2. De tinut in sleep poti sa tii un party, dar cu debufurile nu prea mai faci fata . - Cand termini questul de 24 de mobi, jwl ala il da celui care a terminat questul adica 24 de mobi (in mai multe invazii, total 24 mobi) sau celui ce omoara ultimul mob din invazia respectiva ? Cam atat deocamdata, daca mai am ceva intrebari, mai scriu Quest-ul cu 24 de mobi si de cati mai ai nevoie este doar pentru tine, fiecare jucator are numarul lui de mobi (24) care trebuie batuti. Daca nu ii bati la o invazie, iti ramane numarul si continui la urmatoarea pana faci 24. RF vs BK -> Dragon slasher pentru sd, dupa poti schimba si in dark side/ Chain Drive pentru hp sau testezi cu ce skills mai ai. Nu mai exista un buton minune cum era dark side in trecut. Selupan o sa fie pentru party sau grupuri de party-uri dar cu reward mai consistent. @NaZgul cu RF la full il bate si singur, poti sa il intrebi pe el care este secretul Edited November 29, 20178 yr by Arky Report
November 29, 20178 yr comment_6486 Pai l-am batut si eu cu RF-ul la full. dar a durat ceva. Si mi se pare super sa mergi cu party la Selupan. Dar ma tem ca o sa se lase cu PK-uri intre party-uri pe acolo, nu credeti ? 16 minutes ago, Arky said: Quest-ul cu 24 de mobi si de cati mai ai nevoie este doar pentru tine, fiecare jucator are numarul lui de mobi (24) care trebuie batuti. Daca nu ii bati la o invazie, iti ramane numarul si continui la urmatoarea pana faci 24. RF vs BK -> Dragon slasher pentru sd, dupa poti schimba si in dark side/ Chain Drive pentru hp sau testezi cu ce skills mai ai. Nu mai exista un buton minune cum era dark side in trecut. Selupan o sa fie pentru party sau grupuri de party-uri dar cu reward mai consistent. @NaZgul cu RF la full il bate si singur, poti sa il intrebi pe el care este secretul Ah si dragon slasher ala are procent mic sa ii sara SD. Pe deasupra are si cool down. Adica dai cu dragon, nu ii sare decat vreo 20-30% din SD sa zicem...si gata, esti victima nu mai bati nimic. Daca ai norocul sa iti intre si sa ii ia tot SD ok, il bati...daca nu...nu bati nimic cu RF. sau poate nu stiu eu sa joc prea bine Report
December 1, 20178 yr comment_6496 On 29.11.2017 at 8:14 PM, cRs said: Caut party stabil!!!!!!!!!! Ai găsit? Report
December 1, 20178 yr comment_6506 1 hour ago, Arky said: Nu singur și fără guilda :)) Te-ai ajuns si tu :))) Report
December 2, 20178 yr comment_6605 On 11/29/2017 at 8:14 PM, cRs said: adica DL si SUMM nu mai au set la senior ? Iar DL nici set soketat ? Report
December 2, 20178 yr comment_6607 1 minute ago, Adytzu said: On 11/29/2017 at 8:14 PM, cRs said: adica DL si SUMM nu mai au set la senior ? Iar DL nici set soketat ? e ghidul incomplet :)) @Papi Report
Create an account or sign in to comment