Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Cine-a murit? :D

Neata

  • Replies 2.3k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =)))))))))))))))))))))))

  • Angajati-ma ca manager si promit sa arat probleme psihice si instabilitate maxima cu putere cognitiva irationala, senzationala de talie mondial@

Posted Images

REGELEEEEEEE

In stilul asta nu mai avem nici noi mult :)

treaba este buna. Se pare ca o sa fim mai bine de 100 jucatori :) fiecare cate 2 caractere  ? :))) sa vezi nebunie :D

O sa fie multi jucatori, sa speram ca avem toti loc pe spoturi la xp. Altfel dau teroare cu takeover:bp:

22 minutes ago, Arky said:

O sa fie multi jucatori, sa speram ca avem toti loc pe spoturi la xp. Altfel dau teroare cu takeover:bp:

estii rauu , foarte rauuu :(

:Emoticon_flex:

Si am sa beau toti banii oleee

Paho hai tata pe discord :P

2 minutes ago, PsychoJr said:

 

m3n vrei poza cu hack?

Just now, ratseloP said:

m3n vrei poza cu hack?

Nu vezi ca am dat deja in voi cu video cu hack ? Deja iti numar aia 15 milioane din cont.

Just now, PsychoJr said:

Nu vezi ca am dat deja in voi cu video cu hack ? Deja iti numar aia 15 milioane din cont.

lei vechi ( ROL )

1 minute ago, PsychoJr said:

Nu vezi ca am dat deja in voi cu video cu hack ? Deja iti numar aia 15 milioane din cont.

Leul ca leul, de bonuri sa nu te atingi.

Salutare.

2 minutes ago, ratseloP said:

Leul ca leul, de bonuri sa nu te atingi.

Sunt de 15 lei macar ?

15 lei pe zi, da' intra pe card. SARAKULE.

Lucrezi pe minim pe economie?

hello

8 minutes ago, BigBrother said:

hello

chiar ma intrebam pe cine am si eu sac de box db asta.

Tsubyke tu cred ca ai nevoie de un spot retras pe care sa nu`l stie nimeni. Presimt ca o sa fi afk 23/24 :))

Au grija baietii si de BK meu ... pana la urma daca ma vor la CS , trebuie sa munceasca si ei la BK meu .

Nici Messi sau Ronaldo nu fac faza defensiva la fotbal...

Tsu va juca si va creste mai repede ca uni si cu PC-ul stins :)

1 hour ago, ZyZu said:

Salutare.

hello :D 

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.