December 7, 20178 yr comment_7006 treaba este buna. Se pare ca o sa fim mai bine de 100 jucatori fiecare cate 2 caractere ? :))) sa vezi nebunie Report
December 7, 20178 yr comment_7007 O sa fie multi jucatori, sa speram ca avem toti loc pe spoturi la xp. Altfel dau teroare cu takeover Report
December 7, 20178 yr comment_7012 22 minutes ago, Arky said: O sa fie multi jucatori, sa speram ca avem toti loc pe spoturi la xp. Altfel dau teroare cu takeover estii rauu , foarte rauuu Report
December 7, 20178 yr comment_7024 Just now, ratseloP said: m3n vrei poza cu hack? Nu vezi ca am dat deja in voi cu video cu hack ? Deja iti numar aia 15 milioane din cont. Report
December 7, 20178 yr comment_7025 Just now, PsychoJr said: Nu vezi ca am dat deja in voi cu video cu hack ? Deja iti numar aia 15 milioane din cont. lei vechi ( ROL ) Report
December 7, 20178 yr comment_7027 1 minute ago, PsychoJr said: Nu vezi ca am dat deja in voi cu video cu hack ? Deja iti numar aia 15 milioane din cont. Leul ca leul, de bonuri sa nu te atingi. Report
December 7, 20178 yr comment_7030 2 minutes ago, ratseloP said: Leul ca leul, de bonuri sa nu te atingi. Sunt de 15 lei macar ? Report
December 7, 20178 yr comment_7039 8 minutes ago, BigBrother said: hello chiar ma intrebam pe cine am si eu sac de box db asta. Report
December 7, 20178 yr comment_7041 Tsubyke tu cred ca ai nevoie de un spot retras pe care sa nu`l stie nimeni. Presimt ca o sa fi afk 23/24 :)) Report
December 7, 20178 yr comment_7043 Au grija baietii si de BK meu ... pana la urma daca ma vor la CS , trebuie sa munceasca si ei la BK meu . Nici Messi sau Ronaldo nu fac faza defensiva la fotbal... Report
December 7, 20178 yr comment_7044 Tsu va juca si va creste mai repede ca uni si cu PC-ul stins Report
Create an account or sign in to comment