Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Nici nu pot sa vorbesc cu tine cu asa avatar =))))))))))

Papi si calul lui redds

  • Replies 2.3k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =)))))))))))))))))))))))

  • Angajati-ma ca manager si promit sa arat probleme psihice si instabilitate maxima cu putere cognitiva irationala, senzationala de talie mondial@

Posted Images

6 minutes ago, luk said:

doresti sa ti se introduca un praz in anus??

=)))))))))))))))))))))))))))))))) de cand ai poza aia pusa

15 minutes ago, dRax said:

cRs ne facem un guild ? Liga Campionilor interzisa cainilor =)) 

ma bag....

 

 

banner-craiova_1253713136.jpg

Just now, cRs said:

ma bag....

 

 

banner-craiova_1253713136.jpg

Vezi ca ne urmareste tsubyka prin joc dupaia si ne da pk cand suntem afk ... 

2 minutes ago, dRax said:

Vezi ca ne urmareste tsubyka prin joc dupaia si ne da pk cand suntem afk ... 

Eeee stie el ca noi glumim :)))

 

 

gigi-dinamo.jpg

10 minutes ago, cRs said:

ma bag....

 

 

banner-craiova_1253713136.jpg

ps97 craiova :D

2 minutes ago, luk said:

ps97 craiova :D

Forta :)

Am mai zis eu...fara olteni nu ar exista comunitati de gaming,in special de MU .

 

Prea multi someri b-)

  • Author

@NeneaX }{

3 minutes ago, Kallia said:

@NeneaX }{

}{

 

Va salut.praduitorilor:D

9 minutes ago, NeneaX said:

}{

 

Va salut.praduitorilor:D

S.banedzi Nenea

@Papi imi esti dator niste JoE !! mai ti minte ? :D

8 hours ago, Adytzu said:

@Papi imi esti dator niste JoE !! mai ti minte ? :D

L-ai făcut pe Papi sa renunțe la forum, își pune și nume undercover în joc :))))) 

Edited by Arky

27 minutes ago, Arky said:

L-ai făcut pe Papi sa renunțe la forum, își pune și nume undercover în joc :))))) 

Pai i-am dat dedicatii la lautari in Mamaia :))))

Nu era nimeni Papi pe acolo dar ala canta. Asa ca hai cu JoEeeeee :))

Baaaaaai hotilor, ce e aici?!

Just now, Agr3siv said:

Baaaaaai hotilor, ce e aici?!

salutare.

erai in staff pe GN ? daca da, imi cer scuze in numele echipei pt pagubele create.

Just now, Haifisch said:

salutare.

erai in staff pe GN ? daca da, imi cer scuze in numele echipei pt pagubele create.

Ce pagube maestre? Nu face nici canci, stai linistit. Am primit e-mail de la tine cu serverul asta, probabil ai furat baza de date cu mailuri de acolo :)) 

De cand traieste sv asta?

Just now, Agr3siv said:

Ce pagube maestre? Nu face nici canci, stai linistit. Am primit e-mail de la tine cu serverul asta, probabil ai furat baza de date cu mailuri de acolo :)) 

De cand traieste sv asta?

din 11 mai 2017. dupa 2 ani de functionat pe linkmania cu o medie de 500+ playeri.

 

am fost dati afara din staff pt ca nu ne logam prea des pe forum si ne-am deschis propriul joc.

 

de pe gamenation nu am furat nimic :P

Just now, Agr3siv said:

Ce pagube maestre? Nu face nici canci, stai linistit. Am primit e-mail de la tine cu serverul asta, probabil ai furat baza de date cu mailuri de acolo :)) 

De cand traieste sv asta?

Alooo nu s-a furat nimic... de ce acuzi asa??? :)))))

 

Te salut :D 

Deci probabil ca am pierdut un db. Nu-i nimic, ma apuc si eu.

Linkmania? Cine este linkmania? [got it?! :)) ]

 

LE: Te pup, Cristi !

3 minutes ago, cRs said:

Alooo nu s-a furat nimic... de ce acuzi asa??? :)))))

 

Te salut :D 

Mah, eu te pup in sensul prietenesc. Subliniez ca sa nu creada dinamovistii astia altceva

Edited by Agr3siv

8 minutes ago, Agr3siv said:

Deci probabil ca am pierdut un db. Nu-i nimic, ma apuc si eu.

Linkmania? Cine este linkmania? [got it?! :)) ]

 

LE: Te pup, Cristi !

Mah, eu te pup in sensul prietenesc. Subliniez ca sa nu creada dinamovistii astia altceva

:)))) inteleg ei sensun bun la ce ai zis.

 

ce mai faci?? pe unde ai mai umblat?

Dinamovistii sa se fereasca de RF-ul meu ca f*** tot . =)

Just now, cRs said:

:)))) inteleg ei sensun bun la ce ai zis.

 

ce mai faci?? pe unde ai mai umblat?

Pai daca te referi la server, nu am mai umblat pe nicaieri dupa GN. Am avut o tentativa sa ma apuc de link (dar asta inainte sa se aleaga praful de tot) si cam atat.

In RL, am umblat prin Anglia vreo 6 luni si eu (ca tot romanul), dar m-am intors acum vreo 2 luni inapoi in RRomania (RR, da, nu e din greseala). Si m-am apucat de grafica, design, baliverne de genul - freelancer, sa vedem daca se moare de foame sau de prea multi bani.

Quote

 

R3. Stationarea nepermisa pe spot 

-3 printuri facute intr-un interval de minim 5 minute (300 secunde) in care sa fie surprins playerul care stationeaza si in care sa se vada cum este avertizat sa nu stationeze.

 

Buna asta :)))) 

Tu ce faci? Pe unde ai mai umblat??

 

Nu avem buton de edit la post? O_o

@cRs

54 minutes ago, dRax said:

Dinamovistii sa se fereasca de RF-ul meu ca f*** tot . =)

Stai cuminte ca-l fortezi pe @Definitely not tsubyke :)))

1 hour ago, dRax said:

Dinamovistii sa se fereasca de RF-ul meu ca f*** tot . =)

Ai dreptate Paho...ca si daca o iei in fund ,tot f**** se numeste. :>

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.