December 7, 20178 yr comment_7110 Nici nu pot sa vorbesc cu tine cu asa avatar =)))))))))) Papi si calul lui redds Report
December 7, 20178 yr comment_7112 6 minutes ago, luk said: doresti sa ti se introduca un praz in anus?? =)))))))))))))))))))))))))))))))) de cand ai poza aia pusa Report
December 7, 20178 yr comment_7113 15 minutes ago, dRax said: cRs ne facem un guild ? Liga Campionilor interzisa cainilor =)) ma bag.... Report
December 7, 20178 yr comment_7115 Just now, cRs said: ma bag.... Vezi ca ne urmareste tsubyka prin joc dupaia si ne da pk cand suntem afk ... Report
December 7, 20178 yr comment_7117 2 minutes ago, dRax said: Vezi ca ne urmareste tsubyka prin joc dupaia si ne da pk cand suntem afk ... Eeee stie el ca noi glumim :))) Report
December 7, 20178 yr comment_7128 Am mai zis eu...fara olteni nu ar exista comunitati de gaming,in special de MU . Prea multi someri b-) Report
December 7, 20178 yr comment_7169 3 minutes ago, Kallia said: @NeneaX }{ }{ Va salut.praduitorilor Report
December 7, 20178 yr comment_7171 9 minutes ago, NeneaX said: }{ Va salut.praduitorilor S.banedzi Nenea Report
December 8, 20178 yr comment_7179 8 hours ago, Adytzu said: @Papi imi esti dator niste JoE !! mai ti minte ? L-ai făcut pe Papi sa renunțe la forum, își pune și nume undercover în joc :))))) Edited December 8, 20178 yr by Arky Report
December 8, 20178 yr comment_7180 27 minutes ago, Arky said: L-ai făcut pe Papi sa renunțe la forum, își pune și nume undercover în joc :))))) Pai i-am dat dedicatii la lautari in Mamaia :)))) Nu era nimeni Papi pe acolo dar ala canta. Asa ca hai cu JoEeeeee :)) Report
December 8, 20178 yr comment_7186 Just now, Agr3siv said: Baaaaaai hotilor, ce e aici?! salutare. erai in staff pe GN ? daca da, imi cer scuze in numele echipei pt pagubele create. Report
December 8, 20178 yr comment_7187 Just now, Haifisch said: salutare. erai in staff pe GN ? daca da, imi cer scuze in numele echipei pt pagubele create. Ce pagube maestre? Nu face nici canci, stai linistit. Am primit e-mail de la tine cu serverul asta, probabil ai furat baza de date cu mailuri de acolo :)) De cand traieste sv asta? Report
December 8, 20178 yr comment_7188 Just now, Agr3siv said: Ce pagube maestre? Nu face nici canci, stai linistit. Am primit e-mail de la tine cu serverul asta, probabil ai furat baza de date cu mailuri de acolo :)) De cand traieste sv asta? din 11 mai 2017. dupa 2 ani de functionat pe linkmania cu o medie de 500+ playeri. am fost dati afara din staff pt ca nu ne logam prea des pe forum si ne-am deschis propriul joc. de pe gamenation nu am furat nimic Report
December 8, 20178 yr comment_7189 Just now, Agr3siv said: Ce pagube maestre? Nu face nici canci, stai linistit. Am primit e-mail de la tine cu serverul asta, probabil ai furat baza de date cu mailuri de acolo :)) De cand traieste sv asta? Alooo nu s-a furat nimic... de ce acuzi asa??? :))))) Te salut Report
December 8, 20178 yr comment_7190 Deci probabil ca am pierdut un db. Nu-i nimic, ma apuc si eu. Linkmania? Cine este linkmania? [got it?! :)) ] LE: Te pup, Cristi ! 3 minutes ago, cRs said: Alooo nu s-a furat nimic... de ce acuzi asa??? :))))) Te salut Mah, eu te pup in sensul prietenesc. Subliniez ca sa nu creada dinamovistii astia altceva Edited December 8, 20178 yr by Agr3siv Report
December 8, 20178 yr comment_7191 8 minutes ago, Agr3siv said: Deci probabil ca am pierdut un db. Nu-i nimic, ma apuc si eu. Linkmania? Cine este linkmania? [got it?! :)) ] LE: Te pup, Cristi ! Mah, eu te pup in sensul prietenesc. Subliniez ca sa nu creada dinamovistii astia altceva :)))) inteleg ei sensun bun la ce ai zis. ce mai faci?? pe unde ai mai umblat? Report
December 8, 20178 yr comment_7193 Just now, cRs said: :)))) inteleg ei sensun bun la ce ai zis. ce mai faci?? pe unde ai mai umblat? Pai daca te referi la server, nu am mai umblat pe nicaieri dupa GN. Am avut o tentativa sa ma apuc de link (dar asta inainte sa se aleaga praful de tot) si cam atat. In RL, am umblat prin Anglia vreo 6 luni si eu (ca tot romanul), dar m-am intors acum vreo 2 luni inapoi in RRomania (RR, da, nu e din greseala). Si m-am apucat de grafica, design, baliverne de genul - freelancer, sa vedem daca se moare de foame sau de prea multi bani. Quote R3. Stationarea nepermisa pe spot -3 printuri facute intr-un interval de minim 5 minute (300 secunde) in care sa fie surprins playerul care stationeaza si in care sa se vada cum este avertizat sa nu stationeze. Buna asta :)))) Tu ce faci? Pe unde ai mai umblat?? Nu avem buton de edit la post? O_o @cRs Report
December 8, 20178 yr comment_7198 54 minutes ago, dRax said: Dinamovistii sa se fereasca de RF-ul meu ca f*** tot . =) Stai cuminte ca-l fortezi pe @Definitely not tsubyke :))) Report
December 8, 20178 yr comment_7200 1 hour ago, dRax said: Dinamovistii sa se fereasca de RF-ul meu ca f*** tot . =) Ai dreptate Paho...ca si daca o iei in fund ,tot f**** se numeste. :> Report
Create an account or sign in to comment