Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Ca bine zice beats... da-ne niste detalii despre relatia ta cu MiaKhaliffa

  • Replies 2.1k
  • Views 157.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva

  • De anul nou va fac un cadou frumos.   Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta

  • R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obli

Posted Images

4 minutes ago, cRs said:

Ca bine zice beats... da-ne niste detalii despre relatia ta cu MiaKhaliffa

Yo cred ca tu o cunosti mai bine ca mine ?

Just now, beats said:

Yo cred ca tu o cunosti mai bine ca mine ?

Eu lu spd ii zisesem sa ne dea detalii... da vad ca si tu o cunosti :-? 

43 minutes ago, sPd said:

Nu joaca El... si-a angajat un fraier sa-i dea RR’uri

ma bucur ca ma cunosti :*

40 minutes ago, cRs said:

E somer in ziua de azi... Nu mai are bani nici sa treaca strada. Strange 2-3 zile sa mai manance o bagheta la dristor :| 

e ok, macar imi permit sa te cumpar. vrei sa fii sclavul meu in mu?

34 minutes ago, ratseloP said:

ma bucur ca ma cunosti :*

e ok, macar imi permit sa te cumpar. vrei sa fii sclavul meu in mu?

Hahahah

19 minutes ago, sPd said:

Hahahah

mai stii cand faceai femeile din mu autobuz?

29 minutes ago, Arky said:

mai stii cand faceai femeile din mu autobuz?

Hahahahahahaahahahaha 

1 hour ago, ratseloP said:

e ok, macar imi permit sa te cumpar. vrei sa fii sclavul meu in mu?

Eu castig cam 150E pe zi, iti permiti sa ma platesti????

 

@sPdgata te-a apucat mania de spam?? :))

1 hour ago, cRs said:

Eu castig cam 150E pe zi, iti permiti sa ma platesti????

 

@sPdgata te-a apucat mania de spam?? :))

din cauza ta Nu am somn noaptea:( . Degeaba faci 150€ pe zi cand nevasta cheltuie 200 pe zi bahahahaha 

Nu pot sa-mi dau like singur :(:(

@Redutz mai bei oua!?

@RedutzJr dom’ professor !! Sokeres!?

Mama ce tristi sunteti:( unde e spam’ul din ‘17 ?! 

@Arky check whatsapp...

26 minutes ago, sPd said:

 

@Arky check whatsapp...

Mie de ce nu imi scrii pe whatsapp?? :|

2 hours ago, cRs said:

Eu castig cam 150E pe zi, iti permiti sa ma platesti????

Nu te platesc, te cumpar. Ca pe sclavi. :(

1 minute ago, ratseloP said:

Nu te platesc, te cumpar. Ca pe sclavi. :(

Nici daca iti vinzi furia rosie polestar nu ai bani sa ma cumperi :| 

N-am nevoie sa vand nimic, boss, te iau cu bani gheata. :(

:monocle: 

;)

5 minutes ago, Spike said:

;)

Ce ți-a mai plăcut în scream și ție... :silence:

ce guild avea ma spike cand dadea bacu?

 ceva corny si edgy asa, am uitat =))

4 minutes ago, i sin said:

ce guild avea ma spike cand dadea bacu?

 ceva corny si edgy asa, am uitat =))

tu in ke guilde ai fost frtlemeu

Just now, cRs said:

tu in ke guilde ai fost frtlemeu

sicily frtele meu

1 minute ago, i sin said:

sicily frtele meu

WOW SI EU AM FOST PE 0.97 IN ACEL GUILD MINUNAT, CU FRATELE RHAZEK <PUPAK> SI TOATA GASHK

1 minute ago, cRs said:

WOW SI EU AM FOST PE 0.97 IN ACEL GUILD MINUNAT, CU FRATELE RHAZEK <PUPAK> SI TOATA GASHK

STIU FRATIORU MEU UNDE CREZI CA NEAM INTANLIT PRIMA DATA CU DANUTZ PE MESSENGER

8 minutes ago, i sin said:

STIU FRATIORU MEU UNDE CREZI CA NEAM INTANLIT PRIMA DATA CU DANUTZ PE MESSENGER

NU AM KUM SA UIT NICIODATA MASS-URILE PE CARE VI LE DADEAM :O 

mai incet ca citeste polestar si ne intreaba ce e ala messenger

cine e mesager?

1 hour ago, ratseloP said:

cine e mesager?

Era un prieten de pe 0,97.. nu cred ca ati apucat sa va cunoasteti

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.