November 21, 20187 yr comment_26083 2 minutes ago, BlesS said: Nu vreau sa intru in discutii inutile ca oricum banuiesc ca nu am cu cine, daca tu crezi ca ceea ce ai postat are legatura cu topicul poti cere altui moderator sa ti se scoata warnul . Parerea mea a fost ca ceea ce s-a postat nu a avut legatatura cu topicul deschis . Pacat, puteai mai bine de atat. Vad ca-ti place culoarea pe forum, nu poti sa dai frau emotiilor. Report
November 21, 20187 yr comment_26085 19 minutes ago, ratseloP said: @BlesS Salut, explica-mi si mie te rog frumos cum poate cineva posta 'neimplicat' la sugestii. Cu cuvintele tale, atat cat stii, si cat poti. Merci. Am trait s-o vad si p-asta... volvo sa fie warn-uit :))) Edited November 21, 20187 yr by beats Report
November 21, 20187 yr comment_26087 Am vazut pe mail, era sa fac infarct, n-am trecut niciodata prin asa ceva... Oricum, imi place ca lui Papi nu i-a dat, stie cine e sefu' serverului si are pensula in mana. Report
November 21, 20187 yr comment_26088 1 minute ago, ratseloP said: Am vazut pe mail, era sa fac infarct, n-am trecut niciodata prin asa ceva... Oricum, imi place ca lui Papi nu i-a dat, stie cine e sefu' serverului si are pensula in mana. Sa fie invatatura de minte! Unde te crezi aici? Report
November 21, 20187 yr comment_26090 Credeam ca traiesc in utopia lui Papi, sponsorizata de Zerato... Am inteles ca suma potrivita in locul potrivit poate sterge din existenta corpuri cosmice de dimensiuni reduse. Report
November 21, 20187 yr comment_26096 31 minutes ago, BlesS said: Data viitoare o ceri frumos si o sa ai si un raspuns Pana atunci hai sa ne uitam daca ce ai scris tu are vreo legatura cu topicul deschis . Tu Nu EsThE FoArThe isTeTz ScREAM p VYATA! Report
November 21, 20187 yr comment_26102 Si eu am luat warn, contest decizia administrativa de penalizare a gandirii libere si fortelor motivationale care este sursa mu online Report
November 22, 20187 yr comment_26287 Mare grija sa nu luati warn si aici... sunteti implikati in guildul scream? ontopic: r3 la mit... Report
November 22, 20187 yr comment_26300 2 hours ago, cRs said: Mare grija sa nu luati warn si aici... sunteti implikati in guildul scream? ontopic: r3 la mit... ? Sunt unul din founding members. Când au schimbat din hustle/Fear in scream pe primu Db și au zis Lore toți din ex guild, am fost nr 2 care a dat /guild. Asta pe primu s6, cu interes ca nu știam cum arata lot Edited November 22, 20187 yr by Arky Report
November 22, 20187 yr comment_26304 32 minutes ago, Arky said: am fost nr 2 care a dat /guild. adev Report
November 23, 20187 yr comment_26501 6 minutes ago, Arky said: Mult de tot, la fel de mult ca jocul mu online Se mai joaca MU? ? Report
November 23, 20187 yr comment_26503 6 minutes ago, Arky said: Nu, fără @sPd nu are sens jocul... @sPd ciao ragazzo!!! Report
November 23, 20187 yr comment_26505 Nici o șansă, l-am pierdut virtual :)) e puternic irl acum Report
November 23, 20187 yr comment_26508 1 minute ago, Arky said: Cea mai proasta elfa Si cel mai prost RF? ? Report
November 23, 20187 yr comment_26512 Mereu am fost prietene când nu am jucat mu online 47 minutes ago, beats said: Si cel mai prost RF? ? Ți-a răspuns singur.. Report
November 24, 20187 yr comment_26536 @beats @Arky Lorencia va astept sa va dau m...buff scuze:D Report
November 24, 20187 yr comment_26537 Salut momentan sunt într-o vizita diplomatica în Ungaria, fac Zen și dau move Report
Create an account or sign in to comment