Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Ce-ai facut bobitza?

  • Replies 2.1k
  • Views 157.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva

  • De anul nou va fac un cadou frumos.   Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta

  • R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obli

Posted Images

3 minutes ago, beats said:

Ce-ai facut bobitza?

Salut pistolare... ksf uite am pierdut LOT si caut un guild nou care are lotu... si ghici ce? voi il aveti :| 

4 minutes ago, cRs said:

Salut pistolare... ksf uite am pierdut LOT si caut un guild nou care are lotu... si ghici ce? voi il aveti :| 

Pun o vorba sus si se rezolva

Ii ameninți cu pistolu'

14 minutes ago, beats said:

Pun o vorba sus si se rezolva

plsxx

15 minutes ago, Arky said:

Ii ameninți cu pistolu'

Am așteptări mai mari de la tine, treci la următorul nivel . 

Neata.

Cat de tare e sa faci lvl numai pe fire xD

14 minutes ago, UnDeaD said:

Neata.

Cat de tare e sa faci lvl numai pe fire xD

Termina mă !

2 minutes ago, RedutzJr said:

Termina mă !

Da' ce-am zis sefu? :taffy_08:

Tot cu fire...

Pai daca imi place...vrei sa mint? Eu nu face asa ceva!

Ce se mai aude prin târg? 

1 hour ago, UnDeaD said:

Neata.

Cat de tare e sa faci lvl numai pe fire xD

Neata, UnDeaD.

 

Tot acolo am stat si eu de la CS treecut pana la CS asta, e distractiv ca poti sta afk fara sa mai citesti toate mizeriile pe post, dar merge greu levelul.

 

Gen ai recuperat 1 rr fata de mine.

 

O saptamana minunata va doresc in LoT si bafta la senior :)

Ms, ms. Tuturor o saptamana frumoasa! 

Edited by UnDeaD

Bună 

Ma ascund și eu aici 

hai acasa ca nu te mai bat

On 16/12/2018 at 8:49 PM, Redutz said:

Lasă cv-u ??

Stai capra ? :)

stau eu capra daca tu stai ied :)))

4 hours ago, <Loyd> said:

stau eu capra daca tu stai ied :)))

Cesele, ce zici ma ?

2 hours ago, Redutz said:

Cesele, ce zici ma ?

nimic ma, m-a rugat crs sa intru pe mu ca a uitat cum se joaca

ZzZzzZzzzZzzsZzzzzzZzzZzzZzz

19 minutes ago, RedutzJr said:

ZzZzzZzzzZzzsZzzzzzZzzZzzZzz

iesi ma

Da da ??

da

42 minutes ago, <Loyd> said:

da

Iesi acasa csl

24 minutes ago, beats said:

Iesi acasa csl

mlc ba :))

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.