January 2, 20197 yr comment_29546 2 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Sa va batem pana ne plictisim de cat ati plans tot DB-ul si ati inventat scuze ca sunteti slabi? Da. Priveste partea buna, de duminica iar dominati serverul. Carnatule, pe cine ai batut tu ba? bk-u ala l-ai facut sa dai swell 24/7 afk la cs. Du-te cu vaca! Hai lasati-va in pace. DB asta chiar credeam ca faceti si voi 1 char full macar. Report
January 2, 20197 yr comment_29547 Just now, UnDeaD said: Carnatule, pe cine ai batut tu ba? bk-u ala l-ai facut sa dai swell 24/7 afk la cs. Du-te cu vaca! Hai lasati-va in pace. DB asta chiar credeam ca faceti si voi 1 char full macar. aveti same stats Report
January 2, 20197 yr comment_29548 3 minutes ago, i sin said: tu nu joci de 1 luna jumate abia? Serveru are mai mult?? @UnDeaD, calitatea playerului se vede pe drum "carnatule", nu la sfarsit de joc cand toti aveti seturi si full sts. Daca esti bun, castigi tot de mic... voi ati castigat de v-ati rupt tura asta Report
January 2, 20197 yr comment_29549 1 minute ago, UnDeaD said: Carnatule, pe cine ai batut tu ba? bk-u ala l-ai facut sa dai swell 24/7 afk la cs. Du-te cu vaca! Hai lasati-va in pace. DB asta chiar credeam ca faceti si voi 1 char full macar. Tataie, incearca sa porti un dialog normal macar o singura data ca sa nu te fut in gura, pisa-m-as pe parul tau carunt. BK ala pe swell si-a facut datoria la CS stand afk, tu te joci BK pe damage la coroana fara sa stii sa dai un combo si stand in scut, pisat cu 60 iq ce esti. Cand te vad ca suferi de MU si tu esti pielea pulii pe jocul asta...ai ajuns printr-o conjuctura proasta GM la Scream, tu fiind ultimul terminat de pe serverul asta si de pe linkmania. Report
January 2, 20197 yr comment_29551 Sa castigi tu cu neamul tau tot cand ai ca adversari jucatori care ocupa primele 2 pagini ale topului. In fine, motivul asta pe care l ati aberat voi aici sa i l spuneti lu mutu`. Sanatate! V as ruga sa va spargeti din topicul guildei mele. 2 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Tataie, incearca sa porti un dialog normal macar o singura data ca sa nu te fut in gura, pisa-m-as pe parul tau carunt. BK ala pe swell si-a facut datoria la CS stand afk, tu te joci BK pe damage la coroana fara sa stii sa dai un combo si stand in scut, pisat cu 60 iq ce esti. Cand te vad ca suferi de MU si tu esti pielea pulii pe jocul asta...ai ajuns printr-o conjuctura proasta GM la Scream, tu fiind ultimul terminat de pe serverul asta si de pe linkmania. Ai cedat, atat am vrut. Hai pa! Report
January 2, 20197 yr comment_29553 2 minutes ago, i sin said: A G R E S I V I T A T E @Arky activitate pe forum so proud Report
January 2, 20197 yr comment_29554 baietii din bitcoin/monero ... felicitari pt db asta... dar sa nu uitam.. ca ultimele 3 db-uri cel putin... 1 ( mupro ) si 2 ( linkmania ) nu prea ati contat... castigati si voi 1 db... care e inca la inceput.. si va loviti cu pumnii in piept... ma rog... fiecare cum doresti.. bafta sa aveti ! si un an cat mai bun si plin de intelepciune ! Report
January 2, 20197 yr comment_29559 6 minutes ago, i sin said: scz mie mi-e frica doar de redutz ai vrut sa zici beats? el are pistol... Report
January 2, 20197 yr comment_29560 3 minutes ago, bvlgari said: ce treaba are linkmania ? rivalitatea a inceput de pe linkmania... nu aici Report
January 2, 20197 yr comment_29561 Just now, Lazu10 said: rivalitatea a inceput de pe linkmania... nu aici Corect Report
January 2, 20197 yr comment_29565 11 minutes ago, Lazu10 said: baietii din bitcoin/monero ... felicitari pt db asta... dar sa nu uitam.. ca ultimele 3 db-uri cel putin... 1 ( mupro ) si 2 ( linkmania ) nu prea ati contat... castigati si voi 1 db... care e inca la inceput.. si va loviti cu pumnii in piept... ma rog... fiecare cum doresti.. bafta sa aveti ! si un an cat mai bun si plin de intelepciune ! ms esti un dulce 9 minutes ago, ratseloP said: ai vrut sa zici beats? el are pistol... salut fra, lma Just now, Arky said: cine e acest linkmania si e smecher? fara reklama te rog Report
January 2, 20197 yr comment_29566 @Lazu10 pe db trecut sa nu omitem de cate ori am spart NOI aliantele pentru balance, iar voi nu ati tinut cont de asta.... si inca nu recunoaste nimeni Dar s-a demonstrat DB-ul asta cum se joaca ptr CS btw, felicitari ptr ce am vazut pe facebook, sa va bucurati si toate cele bune!!! Report
January 2, 20197 yr comment_29567 2 minutes ago, Arky said: cine e acest linkmania si e smecher? n-are pistol Report
January 2, 20197 yr comment_29575 37 minutes ago, cRs said: @Lazu10 pe db trecut sa nu omitem de cate ori am spart NOI aliantele pentru balance, iar voi nu ati tinut cont de asta.... si inca nu recunoaste nimeni Dar s-a demonstrat DB-ul asta cum se joaca ptr CS btw, felicitari ptr ce am vazut pe facebook, sa va bucurati si toate cele bune!!! mersi bro ! asemeanea va astept si pe voi cu o poza de genul cat de curand p.s. unii stim ce si cum au stat lucrurile db-ul trecut si multe altele... ce ma deranjeaza sunt anumite arogante... care nu-si au locul.. mai ales de la unii care nu au fost de la inceputul rivalitatii noastre... dar ma rog bafta sa aveti si toate cele bune... Report
January 2, 20197 yr comment_29582 Caut party rf lvl1 1 minute ago, Redutz said: Caut party rf lvl1 AM uitat sa specific, vreau cu ăștia care știu jocul. Ma apuc de treaba! ? Report
January 3, 20197 yr comment_29584 4 hours ago, cRs said: Dar s-a demonstrat DB-ul asta cum se joaca ptr CS Rr in plus,4 seturi fo si tot ati luat bataie. Ai dreptate.ati demonstrat :)) Report
January 3, 20197 yr comment_29588 6 hours ago, prada said: Rr in plus,4 seturi fo si tot ati luat bataie. Daca te loveste MuProLeaks te sinucizi Report
January 3, 20197 yr comment_29589 9 hours ago, Redutz said: Caut party rf lvl1 AM uitat sa specific, vreau cu ăștia care știu jocul. Ma apuc de treaba! ? Salutare, ai venit prea tarziu Report
January 3, 20197 yr comment_29592 17 minutes ago, ratseloP said: Daca te loveste MuProLeaks te sinucizi Sa nu afle ca de fapt trebuia sa fie 8-0 si nu 7-1? =)) Nu vreau sa-i vad la stiri, e ok. GG3+ Report
Create an account or sign in to comment