November 24, 20187 yr comment_26538 Igen!! App salutare mafiotilor!! Nu mi-a fost dor de voi, dar am zis sa trec si sa va salut! Afk 4ever Report
November 24, 20187 yr comment_26540 Rugaciunile ne-au fost auzite. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, mult noroc la tine si la famiglia ta si la copiii tai! Salut spd!! Hai cu buffu ala. Report
November 24, 20187 yr comment_26541 Rugăciunea e pe barca și plictisit, I-a explicat istoria mu online din ultimu an Report
November 24, 20187 yr comment_26542 Hahaha:)) cel mai prost RF m-a ajutat sa-mi regasesc Calea :)) Report
November 24, 20187 yr comment_26543 4 minutes ago, Arky said: Rugăciunea e pe barca și plictisit, I-a explicat istoria mu online din ultimu an =))))))))))))))))))))))))))))))))) LE: @sPd sa te.... salut fericit =)))) Edited November 24, 20187 yr by cRs Report
November 24, 20187 yr comment_26544 10 minutes ago, Arky said: Ia de aici Perfect party:)) dupa cum se observa cel mai prost RF Nu face parte din party :)) 1 minute ago, cRs said: =))))))))))))))))))))))))))))))))) LE: @sPd sa te.... salut fericit =)))) Hahahahaha Report
November 24, 20187 yr comment_26545 M-ati tras in jos db-u ala, sa nu pot da eu primu rr.... nu va uit niciodata ;-) Report
November 24, 20187 yr comment_26548 9 minutes ago, sPd said: Asl pls Bagam un party permanent?? Report
November 24, 20187 yr comment_26549 Mi-a zis în privat ca da multă fericire celor care joaca mu în 2019 Report
November 24, 20187 yr comment_26550 8 minutes ago, Arky said: Marinar barcă no rr Hahahaha 1 minute ago, cRs said: Bagam un party permanent?? Fiule suntem in 2019 aproape... cine se mai joaca MU 97d ?! Just now, Arky said: Mi-a zis în privat ca da multă fericire celor care joaca mu în 2019 Seems legit Report
November 24, 20187 yr comment_26552 2 minutes ago, sPd said: Fiule suntem in 2019 aproape... cine se mai joaca MU 97d ?! @ratseloP se joaca. Are aproape 3 rr-uri ratselop = polestar = glama, stiai nu ??? Report
November 24, 20187 yr comment_26553 1 minute ago, cRs said: @ratseloP se joaca. Are aproape 3 rr-uri ratselop = polestar = glama, stiai nu ??? Nu joaca El... si-a angajat un fraier sa-i dea RR’uri Report
November 24, 20187 yr comment_26555 4 minutes ago, beats said: crs a intrat la apa atunci ? Just now, Arky said: E scream hot Hahaha Party plsss Report
November 24, 20187 yr comment_26556 1 minute ago, sPd said: Nu joaca El... si-a angajat un fraier sa-i dea RR’uri E somer in ziua de azi... Nu mai are bani nici sa treaca strada. Strange 2-3 zile sa mai manance o bagheta la dristor Report
November 24, 20187 yr comment_26557 3 minutes ago, cRs said: E somer in ziua de azi... Nu mai are bani nici sa treaca strada. Strange 2-3 zile sa mai manance o bagheta la dristor Tocmai ai zis ca joaca mu și după ca e șomer, te contrazici singur... Report
November 24, 20187 yr comment_26558 1 minute ago, Arky said: Tocmai ai zis ca joaca mu și după ca e șomer, te contrazici singur... MU-ul e pasiunea lui.... DB-ul trecut a rezistat eroic pana la 69 RR-uri... se juca singur, isi dadea take singur din cand in cand Report
November 24, 20187 yr comment_26561 1 minute ago, sPd said: Pot sa pun poze cu curve aici ?! Da Spoiler Nu Report
November 24, 20187 yr comment_26562 1 minute ago, sPd said: Pot sa pun poze cu curve aici ?! Doar daca pui cu mia Report
Create an account or sign in to comment