November 9, 20187 yr comment_24640 Am ris. Si nu vreau sa rad la glumele tale pentru ca imi esti antipatic. Report
November 9, 20187 yr comment_24646 ^tryharder, pls PS: Beads, mai baga o fisa. Poate data viitoare reusesti sa zici ceva inteligibil. Report
November 9, 20187 yr comment_24652 36 minutes ago, vand_fan said: ^tryharder, pls PS: Beads, mai baga o fisa. Poate data viitoare reusesti sa zici ceva inteligibil. paharnicule, iarta-ma ca nu iti mai pot acorda atentia pe care ti-o doresti. n-o sa mai pot intra pe forum vreo 2 zile, pare rau... n-am ce face, dar tu... tu continua sa creezi continut in continuare. nu te lasa, mai munceste putin pentru mine. mai fa cateva poze faine. pune-ti imaginatia la contributie, ca ai talent, stiu ca ai talent, e pacat sa-l risipesti pe chestii inutile. trebuie sa iti urmezi calea! iar eu cand voi reveni o sa te apreciez. promit ca iti dau si like-uri. bine? hai ca am incredere in tine. poti ajunge si tu cineva! n-o sa ramai toata viata in umbra superiorilor tai. ii poti depasi! sa stii ca beau un pahar de vin in cinstea ta chiar acum. Report
November 9, 20187 yr comment_24656 Lmao, asta crede ca o pauza de 5 minute cat mi-a luat la birou sa combina alea 2 poze intr-un half assed attempt e un mare efort. Pe langa asta, saracul n-are 5€/luna sa dea pe mobile net cat e in ziua de azi, ca sa se poata conecta in alea 2 zile cat e plecat la bunica-sa. Da-mi ma "cinevaule" numarul tau ca-ti incarc eu. PS: Normal ca bei un pahar de vin, ca doar e ~10lei carafa de 1 litru. Nu te bagi tu la bere ca un Heineken de 330ml e 8 lei deja si nu-ti permite bugetul sa te imbeti. Stii cum e, am fost si eu student odata. PPS: Cine rahat foloseste "paharnic" drept insulta? Asta nu denota decat ca ai crescut in Cucuietii din Deal si n-ai trecut prin clasa a cincea. Report
November 9, 20187 yr comment_24657 eu acum am realizat ca asta crede ca vand fan e arky/polestar... de aia ai pus poza cu el OMG =))))))))))))))) e de plans de fapt Report
November 9, 20187 yr comment_24659 crssss, ti-au bagat astia net pe vapor? a ajuns tehnologia si pe mare? e bine ca mai aveti timp si de alte chestii, nu doar sa va jucati acolo intre voi... ca intre baieti vad ca prietenu tau s-a activat tare... imi cam pare rau de el, nush ce a patit de e asa revoltat...chiar asa rau l-am suparat? Report
November 9, 20187 yr comment_24664 2 hours ago, vand_fan said: Lmao, asta crede ca o pauza de 5 minute cat mi-a luat la birou sa combina alea 2 poze intr-un half assed attempt e un mare efort. Pe langa asta, saracul n-are 5€/luna sa dea pe mobile net cat e in ziua de azi, ca sa se poata conecta in alea 2 zile cat e plecat la bunica-sa. Da-mi ma "cinevaule" numarul tau ca-ti incarc eu. PS: Normal ca bei un pahar de vin, ca doar e ~10lei carafa de 1 litru. Nu te bagi tu la bere ca un Heineken de 330ml e 8 lei deja si nu-ti permite bugetul sa te imbeti. Stii cum e, am fost si eu student odata. PPS: Cine rahat foloseste "paharnic" drept insulta? Asta nu denota decat ca ai crescut in Cucuietii din Deal si n-ai trecut prin clasa a cincea. stati sa-l vedeti mahmur in vreo 6 ore 2 hours ago, cRs said: eu acum am realizat ca asta crede ca vand fan e arky/polestar... de aia ai pus poza cu el OMG =))))))))))))))) e de plans de fapt CE VREI SA SPUI?????? ESTE POLESTAR!! 1 hour ago, RedutzJr said: Te doare mintea ! P.s: ieșiți la aer as iesi, daca nu ti-ar ocupa pectoralul jumate din litoral :> pupi pe el. Report
November 10, 20187 yr comment_24670 9 hours ago, beats said: crssss, ti-au bagat astia net pe vapor? a ajuns tehnologia si pe mare? e bine ca mai aveti timp si de alte chestii, nu doar sa va jucati acolo intre voi... ca intre baieti vad ca prietenu tau s-a activat tare... imi cam pare rau de el, nush ce a patit de e asa revoltat...chiar asa rau l-am suparat? pfff nici tu acasa nu ai ce conditii sunt aici la vapor .... n-are rost sa ti le insir ca ramai uimit. dar nu am inteles partea sa ne jucam intre noi ca baietii? la ce te refereai? 7 hours ago, i sin said: CE VREI SA SPUI?????? ESTE POLESTAR!! Domnisorul ala din poza lu bits, da e polestar cand era copilas :))))))), dar propietarul contului nici eu nu il cunosc stii tu sigur ca e pole? Edited November 10, 20187 yr by cRs Report
November 11, 20187 yr comment_24818 PREDATORULE DA_MI UN CONT MARE SA MOARA VEORICA SA_L INVATAM PE TSUBI CUM SE JOACA ACOLO LA CASTEL CREDE CA E BUN CA ARE RELATII IL INVATAM NOI LASA NO PROBLEM ASTEPT PM TE PUP Report
November 11, 20187 yr comment_24830 On 09.11.2018 at 7:01 PM, beats said: To paharnic? Tot paharnic? Nu vezi ca si pe tsubike l-ai speriat cu postarile tale Sunt dezamagit ca ma confunzi Aveam pretentie de la tine, as fi mai subtil si elegant daca as vrea sa aprind ceva, dar nu ma joc mu. Poza ta ma excita, era frumos cand l-am cunoscut. Sex la prima vedere, dragoste la a 2-a. Report
November 11, 20187 yr comment_24839 6 minutes ago, Arky said: era frumos cand l-am cunoscut ADICA ACUM-S URAT? Report
November 11, 20187 yr comment_24844 Prea multi muschi, prea putina inocenta. Acum esti bun de brazzers Report
November 11, 20187 yr comment_24845 2 minutes ago, ratseloP said: ADICA ACUM-S URAT? da. cate rr ai? Report
November 11, 20187 yr comment_24858 17 minutes ago, ratseloP said: 69[69], ms de intrebare wow Report
November 11, 20187 yr comment_24863 41 minutes ago, ratseloP said: 69[69], ms de intrebare wow... Report
November 11, 20187 yr comment_24864 1 hour ago, Arky said: Sunt dezamagit ca ma confunzi Aveam pretentie de la tine, as fi mai subtil si elegant daca as vrea sa aprind ceva, dar nu ma joc mu. Poza ta ma excita, era frumos cand l-am cunoscut. Sex la prima vedere, dragoste la a 2-a. miss u Report
Create an account or sign in to comment