Jump to content
News Ticker
RR DB - 20.01.2023 18:00 GMT+2 https://muonline.land

SCREAM


FaraNume
 Share

Recommended Posts

36 minutes ago, vand_fan said:

^tryharder, pls

 

PS: Beads, mai baga o fisa. Poate data viitoare reusesti sa zici ceva inteligibil.

 

paharnicule, iarta-ma ca nu iti mai pot acorda atentia pe care ti-o doresti.

n-o sa mai pot intra pe forum vreo 2 zile, pare rau... n-am ce face, dar tu... tu continua sa creezi continut in continuare.

nu te lasa, mai munceste putin pentru mine. mai fa cateva poze faine. pune-ti imaginatia la contributie, ca ai talent, stiu ca ai talent, e pacat sa-l risipesti pe chestii inutile.

trebuie sa iti urmezi calea! iar eu cand voi reveni o sa te apreciez. promit ca iti dau si like-uri. bine? hai ca am incredere in tine. poti ajunge si tu cineva! n-o sa ramai toata viata in umbra superiorilor tai. ii poti depasi!

sa stii ca beau un pahar de vin in cinstea ta chiar acum.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Lmao, asta crede ca o pauza de 5 minute cat mi-a luat la birou sa combina alea 2 poze intr-un half assed attempt e un mare efort. Pe langa asta, saracul n-are 5€/luna sa dea pe mobile net cat e in ziua de azi, ca sa se poata conecta in alea 2 zile cat e plecat la bunica-sa. Da-mi ma "cinevaule" numarul tau ca-ti incarc eu. :)

 

PS: Normal ca bei un pahar de vin, ca doar e ~10lei carafa de 1 litru. Nu te bagi tu la bere ca un Heineken de 330ml e 8 lei deja si nu-ti permite bugetul sa te imbeti. Stii cum e, am fost si eu student odata.

PPS: Cine rahat foloseste "paharnic" drept insulta? Asta nu denota decat ca ai crescut in Cucuietii din Deal si n-ai trecut prin clasa a cincea.

  • Sad 1
  • Don't worry, be happy 1
Link to comment
Share on other sites

crssss, ti-au bagat astia net pe vapor? a ajuns tehnologia si pe mare? e bine ca mai aveti timp si de alte chestii, nu doar sa va jucati acolo intre voi... ca intre baieti

vad ca prietenu tau s-a activat tare... imi cam pare rau de el, nush ce a patit de e asa revoltat...chiar asa rau l-am suparat?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vand_fan said:

 Lmao, asta crede ca o pauza de 5 minute cat mi-a luat la birou sa combina alea 2 poze intr-un half assed attempt e un mare efort. Pe langa asta, saracul n-are 5€/luna sa dea pe mobile net cat e in ziua de azi, ca sa se poata conecta in alea 2 zile cat e plecat la bunica-sa. Da-mi ma "cinevaule" numarul tau ca-ti incarc eu. :)

 

PS: Normal ca bei un pahar de vin, ca doar e ~10lei carafa de 1 litru. Nu te bagi tu la bere ca un Heineken de 330ml e 8 lei deja si nu-ti permite bugetul sa te imbeti. Stii cum e, am fost si eu student odata.

PPS: Cine rahat foloseste "paharnic" drept insulta? Asta nu denota decat ca ai crescut in Cucuietii din Deal si n-ai trecut prin clasa a cincea.

stati sa-l vedeti mahmur in vreo 6 ore 

2 hours ago, cRs said:

eu acum am realizat ca asta crede ca vand fan e arky/polestar... de aia ai pus poza cu el

 

OMG =))))))))))))))) e de plans de fapt

CE VREI SA SPUI?????? ESTE POLESTAR!!

 

1 hour ago, RedutzJr said:

Te doare mintea ! 

 

P.s: ieșiți la aer ;)

as iesi, daca nu ti-ar ocupa pectoralul jumate din litoral :> pupi pe el.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, beats said:

crssss, ti-au bagat astia net pe vapor? a ajuns tehnologia si pe mare? e bine ca mai aveti timp si de alte chestii, nu doar sa va jucati acolo intre voi... ca intre baieti

vad ca prietenu tau s-a activat tare... imi cam pare rau de el, nush ce a patit de e asa revoltat...chiar asa rau l-am suparat?

pfff nici tu acasa nu ai ce conditii sunt aici la vapor :| .... n-are rost sa ti le insir ca ramai uimit.

 

dar nu am inteles partea sa ne jucam intre noi ca baietii? la ce te refereai?

7 hours ago, i sin said:

 

CE VREI SA SPUI?????? ESTE POLESTAR!!

 

Domnisorul ala din poza lu bits, da e polestar cand era copilas :))))))), dar propietarul contului nici eu nu il cunosc :| 

stii tu sigur ca e pole?

Edited by cRs
Link to comment
Share on other sites

PREDATORULE DA_MI UN CONT MARE SA MOARA VEORICA SA_L INVATAM PE TSUBI CUM SE JOACA ACOLO LA CASTEL CREDE CA E BUN CA ARE RELATII IL INVATAM NOI LASA NO PROBLEM ASTEPT PM TE PUP

  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 09.11.2018 at 7:01 PM, beats said:

To paharnic? Tot paharnic?

Nu vezi ca si pe tsubike l-ai speriat cu postarile tale

Sunt dezamagit ca ma confunzi :/

Aveam pretentie de la tine, as fi mai subtil si elegant daca as vrea sa aprind ceva, dar nu ma joc mu.

Poza ta ma excita, era frumos cand l-am cunoscut. Sex la prima vedere, dragoste la a 2-a.

  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arky said:

Sunt dezamagit ca ma confunzi :/

Aveam pretentie de la tine, as fi mai subtil si elegant daca as vrea sa aprind ceva, dar nu ma joc mu.

Poza ta ma excita, era frumos cand l-am cunoscut. Sex la prima vedere, dragoste la a 2-a.

miss u

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...