October 3, 20187 yr comment_23639 8 hours ago, RaZvYY said: Sa tineti un loc acolo la pt pentru mine ? done :)))) @UnDeaD Report
October 3, 20187 yr comment_23641 Razvy e al 6-lea om de la party. Daca se accidenteaza vr un titular, intra si el :)) Report
October 11, 20187 yr comment_23680 11 hours ago, RaZvYY said: @UnDeaDsti ca eu sunt puterea! Pai asta era si ideea...sa cresti tu mai greu ca sa aiba si adversarii sanse :)) Report
October 14, 20187 yr comment_23709 @beats, va astept pe tine si frate-tu la Livigno si Les 2 Alpes, lasa Mu pe linie. Report
October 14, 20187 yr comment_23710 42 minutes ago, ratseloP said: @beats, va astept pe tine si frate-tu la Livigno si Les 2 Alpes, lasa Mu pe linie. Mu l-am lasat de mult si definitiv :)) Mergi la 2 Alpes in martie la anu'? Report
October 15, 20187 yr comment_23715 11 hours ago, ratseloP said: Si in Livigno, in ianuarie. De Livigno nu auzisem pana ieri Degeaba mergi daca nu sti a te da cu pla-k Report
Create an account or sign in to comment