Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

r3 la MIT

  • Replies 2.1k
  • Views 157.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva

  • De anul nou va fac un cadou frumos.   Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta

  • R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obli

Posted Images

2 minutes ago, cRs said:

r3 la MIT

Neata Neata 

Neata

:Emoticon_crazy::Emoticon_crazy:

:devil::devil:

8 hours ago, RaZvYY said:

Sa tineti un loc acolo la pt pentru mine ?

done :)))) @UnDeaD

:screaming:

Razvy e al 6-lea om de la party. Daca se accidenteaza vr un titular, intra si el :))

Ntz:Emoticon_crazy:

Neata :)

 

nu e miscare deloc vad :Emoticon_highfive:

r3

:Emoticon_flex: R3

11 hours ago, RaZvYY said:

@UnDeaDsti ca eu sunt puterea!

Pai asta era si ideea...sa cresti tu mai greu ca sa aiba si adversarii sanse :))

r3

da fac

:sunglasses:

r3 la MiT

2 hours ago, cRs said:

r3 la MiT

r3 la fani

@beats, va astept pe tine si frate-tu la Livigno si Les 2 Alpes, lasa Mu pe linie. :(

42 minutes ago, ratseloP said:

@beats, va astept pe tine si frate-tu la Livigno si Les 2 Alpes, lasa Mu pe linie. :(

Mu l-am lasat de mult si definitiv :))

Mergi la 2 Alpes in martie la anu'?

Si in Livigno, in ianuarie. :taffy_05:

11 hours ago, ratseloP said:

Si in Livigno, in ianuarie. :taffy_05:

De Livigno nu auzisem pana ieri :D

Degeaba mergi daca nu sti a te da cu pla-k :sunglasses:

 

r3 la MIT

Neata :D

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.