November 5, 20187 yr comment_24332 12 minutes ago, Outis said: s2 e terminat. s3 ... apare in 2019 cica. s3 voiam sa zic si eu :)) Asteptam! Report
November 6, 20187 yr comment_24379 17 hours ago, i sin said: FORTA REDUTZ! nu-l lasa pe Tsubica sa te intreaca. E dbul lui, am încredere ??? Report
November 6, 20187 yr comment_24408 21 hours ago, i sin said: FORTA REDUTZ! nu-l lasa pe Tsubica sa te intreaca. Are sanse tsubica acum ca merge mai greu spalatoria in perioada asta Report
November 6, 20187 yr comment_24410 21 hours ago, i sin said: FORTA REDUTZ! nu-l lasa pe Tsubica sa te intreaca. de ce esti prost prietenul meu ? 6 minutes ago, beats said: Are sanse tsubica acum ca merge mai greu spalatoria in perioada asta adevarate vorbe. daca erai putin mai inalt de 1.50, te bagam la mine la spalatorie. Report
November 6, 20187 yr comment_24412 15 minutes ago, Definitely not tsubyke said: daca erai putin mai inalt de 1.50, te bagam la mine la spalatorie. De ce iti e rusine cu munca pe care o practici? A munci e o mandrie! Report
November 6, 20187 yr comment_24413 1 minute ago, beats said: De ce iti e rusine cu munca pe care o practici? A munci e o mandrie! vorbe mari, prietene bits. brb, am client. Report
November 6, 20187 yr comment_24415 6 minutes ago, Definitely not tsubyke said: vorbe mari, prietene bits. brb, am client. Trec si eu mai tarziu putin sa imi schimbi cauciucurile Report
November 6, 20187 yr comment_24416 Just now, beats said: Trec si eu mai tarziu putin sa imi schimbi cauciucurile nu ma bag man, am vazut ca umbli cu pistol la tine de asta mi-a si pierit cheful de glume cu tine...nu mai e amuzant. Report
November 6, 20187 yr comment_24417 6 minutes ago, Definitely not tsubyke said: nu ma bag man, am vazut ca umbli cu pistol la tine de asta mi-a si pierit cheful de glume cu tine...nu mai e amuzant. da' eu nu glumesc, man Report
November 6, 20187 yr comment_24420 @ratseloP, cand mai iesi pe afara cu nenea sa ma chemi si pe mine. Report
November 6, 20187 yr comment_24446 2 hours ago, beats said: Trec si eu mai tarziu putin sa imi schimbi cauciucurile Ești arogant ? Report
November 7, 20187 yr comment_24504 On 06/11/2018 at 4:03 PM, Definitely not tsubyke said: @ratseloP, cand mai iesi pe afara cu nenea sa ma chemi si pe mine. Vrei sa-l mananci sau sa-i schimbi cauciucurile? Report
November 8, 20187 yr comment_24529 14 hours ago, ratseloP said: Vrei sa-l mananci sau sa-i schimbi cauciucurile? Mi-a zis mie ca el nu schimba cauciucuri la carute, ci doar la autovehicule... Nu poate sa il ajute . Ii e frica sa mai posteze de cand a vazut ca umbla cu pistolu la brau... si de aia m-a rugat Edited November 8, 20187 yr by cRs Report
November 8, 20187 yr comment_24532 2 hours ago, cRs said: Mi-a zis mie ca el nu schimba cauciucuri la carute, ci doar la autovehicule... Nu poate sa il ajute . Ii e frica sa mai posteze de cand a vazut ca umbla cu pistolu la brau... si de aia m-a rugat un pahar de vin si mie pls? Report
November 8, 20187 yr comment_24537 1 hour ago, beats said: un pahar de vin si mie pls? Nu pot, am vazut si eu ca tii pistolu la brau... daca ma apropii prea mult sa nu ma impusti ceva Report
Create an account or sign in to comment