Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

1 hour ago, ratseloP said:

^sunt in aceeasi barca cu asta, sper sa nu ne scufundam.

LOL

 

  • Replies 2.1k
  • Views 157.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva

  • De anul nou va fac un cadou frumos.   Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta

  • R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obli

Posted Images

No ks :loudly-crying:

Eu totusi ma intreb... cum pot astia din Monero si grupa lui Papi sa stea primii in top? avand in vedere ca si-au facut caractere noi dupa level 150, nu stiu, zic si eu, e putin dubios. cred ca cel mai bine ar trebui sa mergi cu /trade pe la ei, beats. fa-i sa-ti arate setul.

#orisuntemcorectiorinumaisuntem

Yo yo yo!

1 hour ago, i sin said:

Eu totusi ma intreb ... cum pot astia din Monero si grupa lui Papi sa stea primii in top? avand in vedere ca si-au facut caractere noi dupa nivelul 150, nu stiu, zic si eu, e putin dubios. cred ca cel mai bine ar trebui sa merg cu / trade pe la ei, bate. fa-i sa-ti arat setul.

#orisuntemcorectiorinumaisuntem

nesimtiti...Papi ala fura tot...il cunosc de 10 ani...numa`pe ciordeles este

14 minutes ago, vand_fan said:

Yo yo yo!

=))))))))))))))))))))))))))))))

 

9 minutes ago, baro said:

nesimtiti...Papi ala fura tot...il cunosc de 10 ani...numa`pe ciordeles este

dap. si il au pe luk in party, face parte din staff. e ceva putred la mijloc. unde pot face reclamatie?

 Aici, da-mi pm si eu ii transmit mai departe lui Lukl.

cu glumele astea sigur castigati un open mic la club 99... de ce nu partikipati?

 Da, personajul din semnatura mea e o mare gluma proasta, sunt de acord cu tine, insa ma tem ca cei din club99 accepta doar stand-up.

6 minutes ago, vand_fan said:

 Da, personajul din semnatura mea e o mare gluma proasta, sunt de acord cu tine, insa ma tem ca cei din club99 accepta doar stand-up.

M-am emotionat toata

 Asa, si?

Doar cand vad glocku ala ma emotionez tot :( 

nici pofta nu mai am sa postez aiki

 Stai lin, e de plastic. Iar individul care il detine doar a facut un typo cand si-a scris nickname-ul: ar fi vrut sa scrie beads, de la (anal) beads, dar a iesit ce a iesit. Plus ca oricum, saracul cantareste mai putin decat va usurati voi la vapor dupa o seara proasta. Vezi? Suntem toti niste Mickey Mousi aici. :)

1 hour ago, cRs said:

glocku

Beretta M92, boss. Get your firearms straight.

Imi place ca ti-ai schimbat lookul, beats. Arati si tu a om acuma.
*also, cat par aveam <3

36 minutes ago, vand_fan said:

 Stai lin, e de plastic. Iar individul care il detine doar a facut un typo cand si-a scris nickname-ul: ar fi vrut sa scrie beads, de la (anal) beads, dar a iesit ce a iesit. Plus ca oricum, saracul cantareste mai putin decat va usurati voi la vapor dupa o seara proasta. Vezi? Suntem toti niste Mickey Mousi aici. :)

=))))))))))))))))

22 minutes ago, ratseloP said:

Beretta M92, boss. Get your firearms straight.

Imi place ca ti-ai schimbat lookul, beats. Arati si tu a om acuma.
*also, cat par aveam <3

din toata aventura mea din CS doar glock am tinut minte :( sry boss

????????? yar v-a kertat-i?

1 minute ago, i sin said:

????????? yar v-a kertat-i?

nu se mai cearta nimeni ... s-a adus artileria grea... au venit pestoalele :|

cand spui artileria grea, te referi la t s u b i c a ?

 

rautaciosi oameni. beats, le permiti?

7 minutes ago, i sin said:

beats, le permiti?

nush cu cine se cearta.. au descoperit si ei net-ul si au inceput sa spameze

romania... csf

ez panda

 

PS: Iti dai seama cat de lache e asta cand uploadeaza astfel de poze si apoi se intreaba de ce face lumea misto de el. Imi aminteste de noi pe la inceputul lui 2000, cand am descoperit netul. 

76IOQad.gif

5 minutes ago, vand_fan said:

ez panda

 

PS: Iti dai seama cat de lache e asta cand uploadeaza astfel de poze si apoi se intreaba de ce face lumea misto de el. Imi aminteste de noi pe la inceputul lui 2000, cand am descoperit netul. 

76IOQad.gif

*insert DOUBT gif*

14 minutes ago, vand_fan said:

ez panda

 

PS: Iti dai seama cat de lache e asta cand uploadeaza astfel de poze si apoi se intreaba de ce face lumea misto de el. Imi aminteste de noi pe la inceputul lui 2000, cand am descoperit netul. 

76IOQad.gif

To paharnic? Tot paharnic?

Nu vezi ca si pe tsubike l-ai speriat cu postarile tale

Are treaba la spalatorie, i-am trimis niste masini.

si e nasoala acum. a crezut ca antigelul e cola verde.

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.