Jump to content
News Ticker
RR DB - 20.01.2023 18:00 GMT+2 https://muonline.land

SCREAM


FaraNume
 Share

Recommended Posts

Eu totusi ma intreb... cum pot astia din Monero si grupa lui Papi sa stea primii in top? avand in vedere ca si-au facut caractere noi dupa level 150, nu stiu, zic si eu, e putin dubios. cred ca cel mai bine ar trebui sa mergi cu /trade pe la ei, beats. fa-i sa-ti arate setul.

#orisuntemcorectiorinumaisuntem

  • Haha 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, i sin said:

Eu totusi ma intreb ... cum pot astia din Monero si grupa lui Papi sa stea primii in top? avand in vedere ca si-au facut caractere noi dupa nivelul 150, nu stiu, zic si eu, e putin dubios. cred ca cel mai bine ar trebui sa merg cu / trade pe la ei, bate. fa-i sa-ti arat setul.

#orisuntemcorectiorinumaisuntem

nesimtiti...Papi ala fura tot...il cunosc de 10 ani...numa`pe ciordeles este

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, vand_fan said:

Yo yo yo!

=))))))))))))))))))))))))))))))

 

9 minutes ago, baro said:

nesimtiti...Papi ala fura tot...il cunosc de 10 ani...numa`pe ciordeles este

dap. si il au pe luk in party, face parte din staff. e ceva putred la mijloc. unde pot face reclamatie?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, vand_fan said:

 Da, personajul din semnatura mea e o mare gluma proasta, sunt de acord cu tine, insa ma tem ca cei din club99 accepta doar stand-up.

M-am emotionat toata

Link to comment
Share on other sites

 Stai lin, e de plastic. Iar individul care il detine doar a facut un typo cand si-a scris nickname-ul: ar fi vrut sa scrie beads, de la (anal) beads, dar a iesit ce a iesit. Plus ca oricum, saracul cantareste mai putin decat va usurati voi la vapor dupa o seara proasta. Vezi? Suntem toti niste Mickey Mousi aici. :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cRs said:

glocku

Beretta M92, boss. Get your firearms straight.

Imi place ca ti-ai schimbat lookul, beats. Arati si tu a om acuma.
*also, cat par aveam <3

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, vand_fan said:

 Stai lin, e de plastic. Iar individul care il detine doar a facut un typo cand si-a scris nickname-ul: ar fi vrut sa scrie beads, de la (anal) beads, dar a iesit ce a iesit. Plus ca oricum, saracul cantareste mai putin decat va usurati voi la vapor dupa o seara proasta. Vezi? Suntem toti niste Mickey Mousi aici. :)

=))))))))))))))))

22 minutes ago, ratseloP said:

Beretta M92, boss. Get your firearms straight.

Imi place ca ti-ai schimbat lookul, beats. Arati si tu a om acuma.
*also, cat par aveam <3

din toata aventura mea din CS doar glock am tinut minte :( sry boss

Link to comment
Share on other sites

ez panda

 

PS: Iti dai seama cat de lache e asta cand uploadeaza astfel de poze si apoi se intreaba de ce face lumea misto de el. Imi aminteste de noi pe la inceputul lui 2000, cand am descoperit netul. 

76IOQad.gif

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vand_fan said:

ez panda

 

PS: Iti dai seama cat de lache e asta cand uploadeaza astfel de poze si apoi se intreaba de ce face lumea misto de el. Imi aminteste de noi pe la inceputul lui 2000, cand am descoperit netul. 

76IOQad.gif

*insert DOUBT gif*

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, vand_fan said:

ez panda

 

PS: Iti dai seama cat de lache e asta cand uploadeaza astfel de poze si apoi se intreaba de ce face lumea misto de el. Imi aminteste de noi pe la inceputul lui 2000, cand am descoperit netul. 

76IOQad.gif

To paharnic? Tot paharnic?

Nu vezi ca si pe tsubike l-ai speriat cu postarile tale

  • Prăzar 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...