January 3, 20197 yr comment_29626 17 hours ago, Definitely not tsubyke said: Tataie, incearca sa porti un dialog normal macar o singura data ca sa nu te fut in gura, pisa-m-as pe parul tau carunt. BK ala pe swell si-a facut datoria la CS stand afk, tu te joci BK pe damage la coroana fara sa stii sa dai un combo si stand in scut, pisat cu 60 iq ce esti. Cand te vad ca suferi de MU si tu esti pielea pulii pe jocul asta...ai ajuns printr-o conjuctura proasta GM la Scream, tu fiind ultimul terminat de pe serverul asta si de pe linkmania. @BlesS @Mirana @zeus Facem si noi ceva cu taranul de mai sus? Report
January 3, 20197 yr comment_29628 Offff Leo, pls nu. Si prost si pizda in acelasi timp, impresionant. Iar ma amuz cand imi amintesc cum se pisa Wulfy pe tine la inceput de db si te vindea ca sa dea primul reset =)))))) Edited January 3, 20197 yr by Definitely not tsubyke Report
January 3, 20197 yr comment_29638 Observ ca tie iti place sa faci apel la inteligenta, respectiv iq scazut.Hai sa-ti amintesc cine injura ca la usa cortului atunci cand este provocat(asta denota indeligenta mare)...tu vorbesti despre skill pe mu si abilitatea de a face combo des. Iti demonstrez la orice ora ca fac combo de mana mai repede ca tine Vezi ca daca dai swell la cs, nu inseamna ca dai combo :)) Ai uitat db trecut cand iti dadeam pm daca vrei sa te invat cum sa inregistrezi si tu la coroana fara sa fii mutat...urat din partea ta Si totusi... @BlesS @Mirana facem si noi ceva cu limbajul individului? Report
January 3, 20197 yr comment_29647 4 hours ago, UnDeaD said: @BlesS @Mirana @zeus Facem si noi ceva cu taranul de mai sus? Done. Mersi pante. pwp Report
January 3, 20197 yr comment_29656 15 minutes ago, luk said: Done. Mersi pante. pwp lma fratior prazel @UnDeaD bagay la sèlman ou fè nan men se grif la, granmoun gason fin vye granmoun Report
January 3, 20197 yr comment_29657 3 hours ago, UnDeaD said: Observ ca tie iti place sa faci apel la inteligenta, respectiv iq scazut.Hai sa-ti amintesc cine injura ca la usa cortului atunci cand este provocat(asta denota indeligenta mare)...tu vorbesti despre skill pe mu si abilitatea de a face combo des. Iti demonstrez la orice ora ca fac combo de mana mai repede ca tine Vezi ca daca dai swell la cs, nu inseamna ca dai combo :)) Ai uitat db trecut cand iti dadeam pm daca vrei sa te invat cum sa inregistrezi si tu la coroana fara sa fii mutat...urat din partea ta Si totusi... @BlesS @Mirana facem si noi ceva cu limbajul individului? Bosorogule, singurul lucru de mana pe care il faci rapid, este laba. Ai venit in vulcanus la event, unde primesti full stats si stateai in scut 1vs1, in plm de terminat. Ti-ai luat filme si grade de cand te-au bagat astia din scream in seama. Nu uita ca dimineata cand suna alarma, esti tot pielea pulii Leo de la Strehaia. Report
January 3, 20197 yr comment_29658 stiti ca e de rau cand tsubi incepe sa scrie corect gramatical Report
January 3, 20197 yr comment_29659 20 minutes ago, luk said: Done. Mersi pante. pwp Done, ce? Aparent ciobanu` inca mai posteaza... Report
January 3, 20197 yr comment_29669 1 hour ago, UnDeaD said: Done, ce? Aparent ciobanu` inca mai posteaza... Am apasat butonul gresit, s-a rezolvat acum. Report
January 11, 20197 yr comment_29950 On 03.01.2019 at 10:14 PM, luk said: Am apasat butonul gresit, s-a rezolvat acum. ??? @Definitely not tsubyke, de vrei sa intrăm peste cineva în casa, call me. Report
January 11, 20197 yr comment_29952 1 hour ago, Spike said: ??? @Definitely not tsubyke, de vrei sa intrăm peste cineva în casa, call me. spargeti usa cu mine va rog? Report
August 30, 20196 yr comment_32264 On 8/8/2019 at 5:58 AM, RedutzJr said: THIS IS SCREAM! This... isn't SCREAM for a long time anymore Report
August 30, 20196 yr comment_32271 6 hours ago, Valentin said: This... isn't SCREAM for a long time anymore r3 Report
Create an account or sign in to comment