Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

17 hours ago, Definitely not tsubyke said:

Tataie, incearca sa porti un dialog normal macar o singura data ca sa nu te fut in gura, pisa-m-as pe parul tau carunt.

BK ala pe swell si-a facut datoria la CS stand afk, tu te joci BK pe damage la coroana fara sa stii sa dai un combo si stand in scut, pisat cu 60 iq ce esti.

 

Cand te vad ca suferi de MU si tu esti pielea pulii pe jocul asta...ai ajuns printr-o conjuctura proasta GM la Scream, tu fiind ultimul terminat de pe serverul asta si de pe linkmania.

@BlesS @Mirana @zeus Facem si noi ceva cu taranul de mai sus?

  • Replies 2.1k
  • Views 157.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva

  • De anul nou va fac un cadou frumos.   Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta

  • R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obli

Posted Images

:( Offff Leo, pls nu.

 

Si prost si pizda in acelasi timp, impresionant.

 

 

Iar ma amuz cand imi amintesc cum se pisa Wulfy pe tine la inceput de db si te vindea ca sa dea primul reset =))))))

Edited by Definitely not tsubyke

undead, nu pune la inima. asa e cu tineretul.

 

Observ ca tie iti place sa faci apel la inteligenta, respectiv iq scazut.Hai sa-ti amintesc cine injura ca la usa cortului atunci cand este provocat(asta denota indeligenta mare)...tu vorbesti despre skill pe mu si abilitatea de a face combo des. Iti demonstrez la orice ora ca fac combo de mana mai repede ca tine :) Vezi ca daca dai swell la cs, nu inseamna ca dai combo :)) Ai uitat db trecut cand iti dadeam pm daca vrei sa te invat cum sa inregistrezi si tu la coroana fara sa fii mutat...urat din partea ta :(

Si totusi... @BlesS @Mirana facem si noi ceva cu limbajul individului?

@luk facem ceva?

4 hours ago, UnDeaD said:

@BlesS @Mirana @zeus Facem si noi ceva cu taranul de mai sus?

Done.

Mersi pante. pwp

15 minutes ago, luk said:

Done.

Mersi pante. pwp

lma fratior prazel

 

@UnDeaD 

bagay la sèlman ou fè nan men se grif la, granmoun gason fin vye granmoun
3 hours ago, UnDeaD said:

Observ ca tie iti place sa faci apel la inteligenta, respectiv iq scazut.Hai sa-ti amintesc cine injura ca la usa cortului atunci cand este provocat(asta denota indeligenta mare)...tu vorbesti despre skill pe mu si abilitatea de a face combo des. Iti demonstrez la orice ora ca fac combo de mana mai repede ca tine :) Vezi ca daca dai swell la cs, nu inseamna ca dai combo :)) Ai uitat db trecut cand iti dadeam pm daca vrei sa te invat cum sa inregistrezi si tu la coroana fara sa fii mutat...urat din partea ta :(

Si totusi... @BlesS @Mirana facem si noi ceva cu limbajul individului?

Bosorogule, singurul lucru de mana pe care il faci rapid, este laba.

Ai venit in vulcanus la event, unde primesti full stats si stateai in scut 1vs1, in plm de terminat.

Ti-ai luat filme si grade de cand te-au bagat astia din scream in seama.

Nu uita ca dimineata cand suna alarma, esti tot pielea pulii Leo de la Strehaia.

stiti ca e de rau cand tsubi incepe sa scrie corect gramatical

20 minutes ago, luk said:

Done.

Mersi pante. pwp

Done, ce? Aparent ciobanu` inca mai posteaza... 

1 hour ago, UnDeaD said:

Done, ce? Aparent ciobanu` inca mai posteaza... 

Am apasat butonul gresit, s-a rezolvat acum.

wtf?

adev

On 03.01.2019 at 10:14 PM, luk said:

Am apasat butonul gresit, s-a rezolvat acum.

???

@Definitely not tsubyke, de vrei sa intrăm peste cineva în casa, call me. :)

1 hour ago, Spike said:

???

@Definitely not tsubyke, de vrei sa intrăm peste cineva în casa, call me. :)

spargeti usa cu mine va rog?

  • 4 weeks later...

muhahahaha

  • 3 weeks later...

Salut la băieți ;)

  • 2 weeks later...

RIP la  serveru asta.

  • 5 months later...

THIS IS SCREAM!

  • 4 weeks later...
On 8/8/2019 at 5:58 AM, RedutzJr said:

THIS IS SCREAM!

This... isn't SCREAM for a long time anymore :)

 

6 hours ago, Valentin said:

This... isn't SCREAM for a long time anymore :)

 

r3

7 hours ago, tekman said:

r3

re

Zzz

  • 3 weeks later...

😂🤣😂😂

GEME.jpg

  • 5 months later...

screm n1

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.