November 12, 20187 yr comment_25032 8 minutes ago, Definitely not tsubyke said: ha ha hai ma tsubi nu te supara. cand intru la clau in pc si-ti scot bk... atunci, atunci te poti supara Report
November 12, 20187 yr comment_25034 4 minutes ago, i sin said: hai ma tsubi nu te supara. cand intru la clau in pc si-ti scot bk... atunci, atunci te poti supara Eu gata i-am scos upvoturile... Cred ca l-au mintit si pe el ca daca are un numar fix de like-uri intra in staff. E suparat rau pe mine Reusesti sa ne impaci??? Report
November 12, 20187 yr comment_25043 4 minutes ago, Definitely not tsubyke said: sunteti la nivel cu shark, e ok @Shark, salut. Crezi ca eu cu @i sin suntem la acelasi nivel cu tine??? Report
November 12, 20187 yr comment_25045 mi-e miar place nu mult dar putin nu foarte ca sti cum sun-t astia se baga ca carpa in masina de lux Report
November 12, 20187 yr comment_25049 @Definitely not tsubyke ti-am dat like-ul meu. Joci bine mu online, imi plake de tine. Ai si tu o tigara? Report
November 12, 20187 yr comment_25057 29 minutes ago, cRs said: @Shark, salut. Crezi ca eu cu @i sin suntem la acelasi nivel cu tine??? Clar ca nu nivelul vostru e mai mare decat al meu la câtă mazăre mancati. Va salut de jos in sus Report
November 12, 20187 yr Author comment_25058 De jos in sus... incepi cu ce e mai bun si termini cu buzele. Report
November 12, 20187 yr comment_25059 Just now, Arky said: De jos in sus... incepi cu ce e mai bun si termini cu buzele. Ai patit? Report
November 12, 20187 yr comment_25061 4 minutes ago, Shark said: Clar ca nu nivelul vostru e mai mare decat al meu la câtă mazăre mancati. Va salut de jos in sus Salut si multumesc de raspuns. Nu ma asteptam sincer sa fiu. Inca odata multumesc ca mi-ai confirmat banuiala. Daca tot vrei sa ma saluti de jos in sus, ai putea sa te opresti pe la mijloc ??? Report
November 12, 20187 yr comment_25062 Just now, cRs said: Daca tot vrei sa ma saluti de jos in sus, ai putea sa te opresti pe la mijloc ??? Iti place in buric pentru ca acolo jos... nu e nimic. Report
November 12, 20187 yr comment_25067 @i sin tu ia-i multumi-t lu Shark ??? @ratseloP ia spune-ne si noua Edited November 12, 20187 yr by cRs Report
November 12, 20187 yr comment_25070 14 minutes ago, Shark said: Clar ca nu nivelul vostru e mai mare decat al meu la câtă mazăre mancati. Va salut de jos in sus =))))))))))))))))))))) asta trolleaza, nu? nu e real Report
November 12, 20187 yr comment_25072 5 minutes ago, cRs said: ia spune-ne si noua e mic si prost ;( Report
November 12, 20187 yr comment_25073 2 minutes ago, i sin said: =))))))))))))))))))))) asta trolleaza, nu? nu e real bai... din pacate nu atat poate el... si chiar si cu nivelul ala a fost acceptat in alianta lu tsuby Report
November 12, 20187 yr comment_25093 4 minutes ago, ratseloP said: HE'S ON TO YOU. @ratseloP nu stiu flamanda tradu ? (daca eram si eu la nivelul vostru adica enteligent stiam si eu engleza Report
Create an account or sign in to comment