November 13, 20187 yr comment_25219 te rog sa specifici cu cine vorbesti, suntem prea multi care ne incadram. Report
November 13, 20187 yr comment_25223 Just now, i sin said: ay.... de aia n-ai prieteni....prosti Report
November 13, 20187 yr comment_25224 2 minutes ago, i sin said: ay.... de aia n-am prieteni.... Vorbeste cu shark, va pot face lipeala... Mai nou stau cu el la party. Report
November 13, 20187 yr comment_25225 10 minutes ago, ratseloP said: Vorbeste cu shark, va pot face lipeala... Mai nou stau cu el la party. daca ciorbyka te pretuia, te lua cu el la party am sa fac un guild nou, vrei sa... ? Report
November 13, 20187 yr comment_25226 puteati sa iesiti pe afara amandoi....daca ^ nu era taran din pitesti. Report
November 13, 20187 yr comment_25231 41 minutes ago, Definitely not tsubyke said: puteati sa iesiti pe afara amandoi....daca ^ nu era taran din pitesti. M-ai cucerit de la primul ayran. Report
November 13, 20187 yr comment_25232 33 minutes ago, Arky said: Scream > Monero Honey > ALL big up Report
November 13, 20187 yr comment_25233 35 minutes ago, Arky said: Scream > Monero Honey > ALL de ce vorbim de guilde moarte? Doar Monero exista. Uite ce bine arata logo-ul pe castel. Pls pm fluffypony pentru sponsorizare. Report
November 13, 20187 yr Author comment_25235 Nu am observat niciodata ca pune logo acolo, am subestimat mu online Report
November 13, 20187 yr comment_25237 acum serios, am intrat de curios pe server s13. parca e lineage. 100% as juca cel mult 2 luni. Edited November 13, 20187 yr by i sin Report
November 13, 20187 yr comment_25239 7 minutes ago, i sin said: acum serios, am intrat de curios pe server s13. parca e lineage. 100% as juca cel mult 2 luni. ce mincinos ordinar, de cand iti duce ragalia ta season13 ma? maxim season2 poti juca Report
November 13, 20187 yr comment_25240 5 minutes ago, Definitely not tsubyke said: ce mincinos ordinar, de cand iti duce ragalia ta season13 ma? maxim season2 poti juca ? cand te-am intrebat ce DDR iti trebuie, mi-ai zis ca e FLANCO. idiotule.... 7 minutes ago, Arky said: Cine mai joaca mu in 2018? noi 2, in curand Report
November 13, 20187 yr comment_25241 1 minute ago, i sin said: ? cand te-am intrebat ce DDR iti trebuie, mi-ai zis ca e FLANCO. idiotule.... ? cand ai venit in Bucuresti prima data, te-ai descaltat in gara fmm Report
November 13, 20187 yr comment_25242 Just now, Definitely not tsubyke said: ? cand ai venit in Bucuresti prima data, te-ai descaltat in gara fmm cand ai iesit din Rahova si ai realizat ca se poate si fara sa vezi negru ziua te-ai inchinat cu stanga fmm viata Report
November 13, 20187 yr comment_25243 Just now, i sin said: cand ai iesit din Rahova si ai realizat ca se poate si fara sa vezi negru ziua te-ai inchinat cu stanga fmm viata ? ala e moto EU SUNT COLENTINA Report
November 13, 20187 yr comment_25244 Just now, Definitely not tsubyke said: ? ala e moto EU SUNT COLENTINA iesi afara s-o patesti ca salam Report
Create an account or sign in to comment