November 11, 20187 yr comment_24851 4 minutes ago, ratseloP said: Ba, prada asta e prost rau de tot =))))))))))))))))))))))))))))) mai e unu la reevaluari, acelasi nivel ca asta. ala cu rasism...cauta si razi Report
November 11, 20187 yr comment_24854 Just now, i sin said: 50 lei pe pradator de ce faci asa ceva?????????? Report
November 11, 20187 yr comment_24855 Tu iar vb aiurea si te bagi ca carpa prin interiorul de piele al unei masini/lor de lux ma intelegi?! -Shark 2018 si 150 lei pe asta va rog Report
November 11, 20187 yr comment_24856 2 minutes ago, i sin said: 50 lei pe pradator PRADATOR VS PREDATOR, MECIUL DECENIULUI. THE RUMBLE IN THE JUNGLE V2 Report
November 11, 20187 yr comment_24859 12 minutes ago, ratseloP said: O SA PUN EU INTREBAREA CARE NE STA TUTUROR PE BUZE.... bits, ca are pistolu la brau Report
November 11, 20187 yr comment_24861 2 minutes ago, ratseloP said: IN OCTOGON E FARA PISTOALE, BOSS. Atunci trebuie sa studiez stilul pradatorului, daca stie vreun stil de lupta etc bits stie cu bataia... ca a mai luat, deci o sa fie greu Report
November 11, 20187 yr comment_24862 ce tristi. @Haifisch planuri pt sez noi? </3 i-auzi ce zice ragezone, 400 euroi pe an pentru files si support s13ep2 + new releases. FACEM CHETA???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!????????? Edited November 11, 20187 yr by i sin Report
November 11, 20187 yr comment_24867 1 hour ago, i sin said: ce tristi. @Haifisch planuri pt sez noi? </3 i-auzi ce zice ragezone, 400 euroi pe an pentru files si support s13ep2 + new releases. FACEM CHETA???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!????????? Nu ca sunt parnai. mai bine ne adaugam noi featureruri incet incet daca vrei sa donezi, sari cu banu Report
November 11, 20187 yr comment_24869 11 minutes ago, i sin said: tsubi, de unde-ti cumpar ma skinuri Cica la caracal platesc aia cu 12e ora pe munca ce necesita forta. in 8 ore cumperi la 8 insi Report
November 11, 20187 yr comment_24874 57 minutes ago, i sin said: tsubi, de unde-ti cumpar ma skinuri vreau si eu sa cumpar un RF... ma ajuti? Report
November 11, 20187 yr comment_24876 3 hours ago, i sin said: razi si la glumele mele pls LUK E BEAT DUPA ORA 6 CUM ADICA NU AVETI CONTURI E VB DE INCREDERE AICI OK NP @HaHa paho da=-mi contul tau Iti dau un DL, vrei ? =)) Report
November 11, 20187 yr comment_24879 9 minutes ago, cRs said: vreau si eu sa cumpar un RF... ma ajuti? te costa greutatea lui tsubyke + levis in pepeni si e al tau. plata la vara. Report
November 11, 20187 yr comment_24881 7 minutes ago, Roger Ver said: te costa greutatea lui tsubyke + levis in pepeni si e al tau. plata la vara. s-a dus dracu recolta pentru skinuri Report
November 11, 20187 yr comment_24882 1 hour ago, Haifisch said: Cica la caracal platesc aia cu 12e ora pe munca ce necesita forta. in 8 ore cumperi la 8 insi nope. +3euro in functie de cati ie in caruta. pana acum, sunt bogat. 21 minutes ago, HaHa said: Iti dau un DL, vrei ? =)) ce e aia? are sageti? 29 minutes ago, cRs said: vreau si eu sa cumpar un RF... ma ajuti? mai am 12 euro pe card, dar jumate ii investesc. merge? Edited November 11, 20187 yr by i sin Report
November 11, 20187 yr comment_24883 Just now, i sin said: mai am 12 euro pe card, dar jumate ii investesc, merge? @Papi ??? Report
November 11, 20187 yr comment_24885 de ce dai ba terminatule downvote? eh da, te aduc la 0...unde iti e locul Report
November 11, 20187 yr comment_24886 Just now, Definitely not tsubyke said: de ce dai ba terminatule downvote? eh da, te aduc la 0...unde iti e locul ? vrei sa vedem cine-si poate face mai multe conturi pe forum ? Report
November 11, 20187 yr comment_24887 Just now, i sin said: ? vrei sa vedem cine-si poate face mai multe conturi pe forum ? @Haifisch@zeus@luk Report
November 11, 20187 yr comment_24889 4 minutes ago, i sin said: ? vrei sa vedem cine-si poate face mai multe conturi pe forum ? ai grija ca a chemat interventii :)))) Report
November 11, 20187 yr comment_24891 4 minutes ago, Definitely not tsubyke said: @Haifisch@zeus@luk ti-e frica parte-n parte???????????????? Report
Create an account or sign in to comment