Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

4 minutes ago, ratseloP said:

Ba, prada asta e prost rau de tot =)))))))))))))))))))))))))))))

mai e unu la reevaluari, acelasi nivel ca asta.

 

ala cu rasism...cauta si razi

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

O SA PUN EU INTREBAREA CARE NE STA TUTUROR PE BUZE....

dilema_mupro.jpg.b335a397148996ad39ad8535b9ec7160.jpg

50 lei pe pradator

Just now, i sin said:

50 lei pe pradator

de ce faci asa ceva??????????

Tu iar vb aiurea si te bagi ca carpa prin interiorul de piele al unei masini/lor de lux ma intelegi?!

-Shark 2018

 

si 150 lei pe asta va rog

2 minutes ago, i sin said:

50 lei pe pradator

PRADATOR VS PREDATOR, MECIUL DECENIULUI.

THE RUMBLE IN THE JUNGLE V2

12 minutes ago, ratseloP said:

O SA PUN EU INTREBAREA CARE NE STA TUTUROR PE BUZE....

dilema_mupro.jpg.b335a397148996ad39ad8535b9ec7160.jpg

bits, ca are pistolu la brau

IN OCTOGON E FARA PISTOALE, BOSS.

2 minutes ago, ratseloP said:

IN OCTOGON E FARA PISTOALE, BOSS.

Atunci trebuie sa studiez stilul pradatorului, daca stie vreun stil de lupta etc :|

bits stie cu bataia... ca a mai luat, deci o sa fie greu

ce tristi.

 

@Haifisch planuri pt sez noi? </3

 

i-auzi ce zice ragezone, 400 euroi pe an pentru files si support s13ep2 + new releases. FACEM CHETA???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????

Edited by i sin

1 hour ago, i sin said:

ce tristi.

 

@Haifisch planuri pt sez noi? </3

 

i-auzi ce zice ragezone, 400 euroi pe an pentru files si support s13ep2 + new releases. FACEM CHETA???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????

Nu ca sunt parnai.

mai bine ne adaugam noi featureruri incet incet

 

daca vrei sa donezi, sari cu banu

tsubi, de unde-ti cumpar ma skinuri

11 minutes ago, i sin said:

tsubi, de unde-ti cumpar ma skinuri

Cica la caracal platesc aia cu 12e ora pe munca ce necesita forta.

in 8 ore cumperi la 8 insi

57 minutes ago, i sin said:

tsubi, de unde-ti cumpar ma skinuri

vreau si eu sa cumpar un RF... ma ajuti?

3 hours ago, i sin said:

razi si la glumele mele pls

LUK E BEAT DUPA ORA 6 CUM ADICA NU AVETI CONTURI E VB DE INCREDERE AICI OK NP

 

@HaHa paho da=-mi contul tau

Iti dau un DL, vrei ? =))

9 minutes ago, cRs said:

vreau si eu sa cumpar un RF... ma ajuti?

te costa greutatea lui tsubyke + levis in pepeni si e al tau. plata la vara.

7 minutes ago, Roger Ver said:

te costa greutatea lui tsubyke + levis in pepeni si e al tau. plata la vara.

s-a dus dracu recolta pentru skinuri

1 hour ago, Haifisch said:

Cica la caracal platesc aia cu 12e ora pe munca ce necesita forta.

in 8 ore cumperi la 8 insi

nope. +3euro in functie de cati ie in caruta. pana acum, sunt bogat.

21 minutes ago, HaHa said:

Iti dau un DL, vrei ? =))

ce e aia? are sageti?

29 minutes ago, cRs said:

vreau si eu sa cumpar un RF... ma ajuti?

mai am 12 euro pe card, dar jumate ii investesc. merge?

Edited by i sin

Just now, i sin said:

mai am 12 euro pe card, dar jumate ii investesc, merge?

@Papi ???

de ce dai ba terminatule downvote? eh da, te aduc la 0...unde iti e locul

Just now, Definitely not tsubyke said:

de ce dai ba terminatule downvote? eh da, te aduc la 0...unde iti e locul

? vrei sa vedem cine-si poate face mai multe conturi pe forum ?

Just now, i sin said:

? vrei sa vedem cine-si poate face mai multe conturi pe forum ?

@Haifisch@zeus@luk

fa-ma sa vin in PrOmEn@d@ sa-ti fur cola

4 minutes ago, i sin said:

? vrei sa vedem cine-si poate face mai multe conturi pe forum ?

ai grija ca a chemat interventii :))))

4 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

ti-e frica parte-n parte????????????????

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.