Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

1 minute ago, Papi said:

Ah, am uitat de luk. Inca isi reinstaleaza windows-ul ca i-a expirat licenta. A vrut sa fie shmecher de Bucuresti si si-a downloadat windows direct de la microsoft =))).

Daca nu reuseste te anunt.

............sper ca glumesti =)))))

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

As vrea eu...de 2 ore e offline pe discord =))))))))))

Nvm, tocmai mi-a dat tag. A simtit pericolul.

 

clasic craiova. mai stiu eu pe unu care a vandut ethereum cu 1000$ ca sa mearga in Grecia. nu dam nume @Motanul

@i sin ca sa intelegi pe cine cresc. Ultima oara a intrat pe rf cand era in losttwoer 7.

Se logheaza acuma pe cont si cam asta e reactia:

image.png.e827f1d93710dc3a495036f566371ff0.png

2 minutes ago, Papi said:

@i sin ca sa intelegi pe cine cresc. Ultima oara a intrat pe rf cand era in losttwoer 7.

Se logheaza acuma pe cont si cam asta e reactia:

image.png.e827f1d93710dc3a495036f566371ff0.png

.................=))))))))))

a lasat Mu de cand a slabit 10 kg, crescut 45 cm si s-a facut actor

zr0lob4ncgckm0h0fpyj.jpg

@luk 

Edited by i sin

1 minute ago, Papi said:

@i sin ca sa intelegi pe cine cresc. Ultima oara a intrat pe rf cand era in losttwoer 7.

Se logheaza acuma pe cont si cam asta e reactia:

image.png.e827f1d93710dc3a495036f566371ff0.png

papi, caut sa cumpar rf... doar asa ca fapt divers zic

.............

1 minute ago, Definitely not tsubyke said:

.............

schimba si tu descrierea aia de pasa daca tot esti aici

Just now, i sin said:

schimba si tu descrierea aia de pasa daca tot esti aici

am fost plecat weekendul trecut si calcasem intr-un rahat la un moment dat...cand m-am uitat pe talpa, ce crezi? Era Pitesti...

2 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

am fost plecat weekendul trecut si calcasem intr-un rahat la un moment dat...cand m-am uitat pe talpa, ce crezi? Era Pitesti...

waw, si eu care voiam sa-ti zic ca ai iesit bine in poza de la avatar.

urs prost. am vrut sa vin ieri pe la tine, dar aveti un dom de jeg deaspura orasului si nu m-a lasat sa intru cu dus facut acum 2 sapt :) 

Edited by i sin

Just now, i sin said:

waw, si eu care voiam sa-ti zic ca ai iesit bine in poza de la avatar.

urs prost. am vrut sa vin ieri pe la tine, dar aveti un dom de jeg deaspura orasului, nu m-a lasat sa intru cu dus facut acum 2 sapt :) 

@zeus

 

ASta pastreaza nivelul

TE DOARE ADEVARUL???????????????????

Voi 2 va cunoasteti de foarte mult timp sa inteleg, nu???

din pacate da

Just now, Definitely not tsubyke said:

din pacate da

cum adica din pacate? :) 

4 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

@zeus

 

ASta pastreaza nivelul

E pe drumul cel bun pt intrarea in staff....

Just now, i sin said:

cum adica din pacate? :) 

intelegi tu...am impartit multe banuri si prieteni prosti

Just now, i sin said:

cum adica din pacate? :) 

Pante, ti-am mai dat un upvote... poate poate

Just now, Definitely not tsubyke said:

intelegi tu...am impartit multe banuri si prieteni prosti

cand te-am cunoscut erai inca slab. si daca ma gandesc, si eu.

hai sa nu mai vorbim pana in vara, vedem ce se intampla

Tsubyke, vezi sa nu stai afk in tarcu' de bk. Poate vine alt ban.

Just now, cRs said:

Pante, ti-am mai dat un upvote... poate poate

tu esti singura mea speranta manelistul meu favorit

2 minutes ago, ratseloP said:

Tsubyke, vezi sa nu stai afk in tarcu' de bk. Poate vine alt ban.

inca a ramas traumatizat cu banu ala... 

2 minutes ago, i sin said:

tu esti singura mea speranta manelistul meu favorit

=))))))))

Ba, prada asta e prost rau de tot =)))))))))))))))))))))))))))))

e creativ

3 minutes ago, ratseloP said:

Ba, prada asta e prost rau de tot =)))))))))))))))))))))))))))))

apa trece, pietrele raman...

daca adaptez versiunii mele iau ban din ala cu zile multe :|

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.