November 11, 20187 yr comment_24821 1 minute ago, Papi said: Ah, am uitat de luk. Inca isi reinstaleaza windows-ul ca i-a expirat licenta. A vrut sa fie shmecher de Bucuresti si si-a downloadat windows direct de la microsoft =))). Daca nu reuseste te anunt. ............sper ca glumesti =))))) Report
November 11, 20187 yr comment_24822 As vrea eu...de 2 ore e offline pe discord =)))))))))) Nvm, tocmai mi-a dat tag. A simtit pericolul. Report
November 11, 20187 yr comment_24823 clasic craiova. mai stiu eu pe unu care a vandut ethereum cu 1000$ ca sa mearga in Grecia. nu dam nume @Motanul Report
November 11, 20187 yr comment_24824 @i sin ca sa intelegi pe cine cresc. Ultima oara a intrat pe rf cand era in losttwoer 7. Se logheaza acuma pe cont si cam asta e reactia: Report
November 11, 20187 yr comment_24825 2 minutes ago, Papi said: @i sin ca sa intelegi pe cine cresc. Ultima oara a intrat pe rf cand era in losttwoer 7. Se logheaza acuma pe cont si cam asta e reactia: .................=)))))))))) a lasat Mu de cand a slabit 10 kg, crescut 45 cm si s-a facut actor @luk Edited November 11, 20187 yr by i sin Report
November 11, 20187 yr comment_24826 1 minute ago, Papi said: @i sin ca sa intelegi pe cine cresc. Ultima oara a intrat pe rf cand era in losttwoer 7. Se logheaza acuma pe cont si cam asta e reactia: papi, caut sa cumpar rf... doar asa ca fapt divers zic Report
November 11, 20187 yr comment_24828 1 minute ago, Definitely not tsubyke said: ............. schimba si tu descrierea aia de pasa daca tot esti aici Report
November 11, 20187 yr comment_24829 Just now, i sin said: schimba si tu descrierea aia de pasa daca tot esti aici am fost plecat weekendul trecut si calcasem intr-un rahat la un moment dat...cand m-am uitat pe talpa, ce crezi? Era Pitesti... Report
November 11, 20187 yr comment_24831 2 minutes ago, Definitely not tsubyke said: am fost plecat weekendul trecut si calcasem intr-un rahat la un moment dat...cand m-am uitat pe talpa, ce crezi? Era Pitesti... waw, si eu care voiam sa-ti zic ca ai iesit bine in poza de la avatar. urs prost. am vrut sa vin ieri pe la tine, dar aveti un dom de jeg deaspura orasului si nu m-a lasat sa intru cu dus facut acum 2 sapt Edited November 11, 20187 yr by i sin Report
November 11, 20187 yr comment_24832 Just now, i sin said: waw, si eu care voiam sa-ti zic ca ai iesit bine in poza de la avatar. urs prost. am vrut sa vin ieri pe la tine, dar aveti un dom de jeg deaspura orasului, nu m-a lasat sa intru cu dus facut acum 2 sapt @zeus ASta pastreaza nivelul Report
November 11, 20187 yr comment_24836 Just now, Definitely not tsubyke said: din pacate da cum adica din pacate? Report
November 11, 20187 yr comment_24837 4 minutes ago, Definitely not tsubyke said: @zeus ASta pastreaza nivelul E pe drumul cel bun pt intrarea in staff.... Report
November 11, 20187 yr comment_24838 Just now, i sin said: cum adica din pacate? intelegi tu...am impartit multe banuri si prieteni prosti Report
November 11, 20187 yr comment_24840 Just now, i sin said: cum adica din pacate? Pante, ti-am mai dat un upvote... poate poate Report
November 11, 20187 yr comment_24841 Just now, Definitely not tsubyke said: intelegi tu...am impartit multe banuri si prieteni prosti cand te-am cunoscut erai inca slab. si daca ma gandesc, si eu. hai sa nu mai vorbim pana in vara, vedem ce se intampla Report
November 11, 20187 yr comment_24842 Tsubyke, vezi sa nu stai afk in tarcu' de bk. Poate vine alt ban. Report
November 11, 20187 yr comment_24843 Just now, cRs said: Pante, ti-am mai dat un upvote... poate poate tu esti singura mea speranta manelistul meu favorit Report
November 11, 20187 yr comment_24846 2 minutes ago, ratseloP said: Tsubyke, vezi sa nu stai afk in tarcu' de bk. Poate vine alt ban. inca a ramas traumatizat cu banu ala... 2 minutes ago, i sin said: tu esti singura mea speranta manelistul meu favorit =)))))))) Report
November 11, 20187 yr comment_24847 Ba, prada asta e prost rau de tot =))))))))))))))))))))))))))))) Report
November 11, 20187 yr comment_24850 3 minutes ago, ratseloP said: Ba, prada asta e prost rau de tot =))))))))))))))))))))))))))))) apa trece, pietrele raman... daca adaptez versiunii mele iau ban din ala cu zile multe Report
Create an account or sign in to comment