November 2, 20187 yr comment_24111 6 hours ago, cRs said: paho, da fcsb ce naiba a facut? =))) Ba macar aia au jucat cu echipa din liga 1 si nici nu au luat 3 goluri =)) dinam0 a luat 3 goluri de la liga 3 =))) Report
November 2, 20187 yr comment_24118 3 hours ago, HaHa said: Ba macar aia au jucat cu echipa din liga 1 si nici nu au luat 3 goluri =)) dinam0 a luat 3 goluri de la liga 3 =))) Te apuci de MU ma sau pleci pe mare? Report
November 2, 20187 yr comment_24121 21 minutes ago, cRs said: Te apuci de MU ma sau pleci pe mare? O sa intru putin pana plec. Report
November 3, 20187 yr comment_24185 Cam slabi in level fratii mei, nu prea va descurcati la levele.. nici guild nu aveti Report
November 4, 20187 yr comment_24231 19 hours ago, cRs said: Cam slabi in level fratii mei, nu prea va descurcati la levele.. nici guild nu aveti sunt parior, imi place sa joc la handicap Report
November 5, 20187 yr comment_24343 3 minutes ago, i sin said: bravo Alex! Dar nu mai creste toate leprele (tsubica) Dar de ce il faci lepra pe tsubyk? e baiat fin... uneori Report
November 5, 20187 yr comment_24345 21 minutes ago, i sin said: bravo Alex! Dar nu mai creste toate leprele (tsubica) Merci Report
November 5, 20187 yr comment_24347 50 minutes ago, cRs said: Dar de ce il faci lepra pe tsubyk? e baiat fin... uneori nimic. nu inteleg cum cineva ar putea avea ceva cu tsubica. doar ca, stii tu, e ca atunci cand ai un animal de companie care se pisa in pat... din cand in cand trebuie sa-i reamintesti cine e seful. @Motanul 33 minutes ago, Closed said: Merci ai de gand sa ajungi primul full stats? @Emma in ce guild esti? <3 Edited November 5, 20187 yr by i sin Report
November 6, 20187 yr comment_24425 Just now, i sin said: dc va taiati pe forum? dc esti terminat si postezi pe la aia? ma faci sa port dialog cu toti terminatii Report
November 6, 20187 yr comment_24426 DE UNDE SA STIU CA IN MU ONLINE NU VA MAI BATETI DOAR CU /WAR de ce are luk admin? de ce n-are motanul admin? ce mai face emma? Edited November 6, 20187 yr by i sin Report
November 6, 20187 yr comment_24427 6 minutes ago, i sin said: DE UNDE SA STIU CA IN MU ONLINE NU VA MAI BATETI DOAR CU /WAR cu cine dracu sa te bati...il pun pe fratimiu de 15 ani sa dea in ei. Quote de ce are luk admin? toti ne intrebam asta de ce n-are motanul admin? nu se da admin la A.I ce mai face emma? @Zer Edited November 6, 20187 yr by Definitely not tsubyke Report
November 6, 20187 yr comment_24428 nu stiu, nu mai intru aici pana n-o rezolvati cu ghengstarii Report
November 6, 20187 yr comment_24435 19 minutes ago, i sin said: nu stiu, nu mai intru aici pana n-o rezolvati cu ghengstarii Te rog eu nu pleca. Report
Create an account or sign in to comment