Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

multumesc

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

6 hours ago, cRs said:

paho, da fcsb ce naiba a facut? =)))

Ba macar aia au jucat cu echipa din liga 1 si nici nu au luat 3 goluri =))

dinam0 a luat 3 goluri de la liga 3 =)))

:))))  TSURYKY , constanta te domina 

 

3 hours ago, HaHa said:

Ba macar aia au jucat cu echipa din liga 1 si nici nu au luat 3 goluri =))

dinam0 a luat 3 goluri de la liga 3 =)))

Te apuci de MU ma sau pleci pe mare?

21 minutes ago, cRs said:

Te apuci de MU ma sau pleci pe mare?

O sa intru putin pana plec.

:taffy_08:

 

Cam slabi in level fratii mei, nu prea va descurcati la levele.. nici guild nu aveti

r3 la mit

19 hours ago, cRs said:

Cam slabi in level fratii mei, nu prea va descurcati la levele.. nici guild nu aveti

:(

sunt parior, imi place sa joc la handicap

:))

mineriada

bravo Alex!

Dar nu mai creste toate leprele (tsubica) :( 

3 minutes ago, i sin said:

bravo Alex!

Dar nu mai creste toate leprele (tsubica) :( 

Dar de ce il faci lepra pe tsubyk? e baiat fin... uneori

:taffy_07:

21 minutes ago, i sin said:

bravo Alex!

Dar nu mai creste toate leprele (tsubica) :( 

Merci :) 

50 minutes ago, cRs said:

Dar de ce il faci lepra pe tsubyk? e baiat fin... uneori

nimic. nu inteleg cum cineva ar putea avea ceva cu tsubica. doar ca, stii tu, e ca atunci cand ai un animal de companie care se pisa in pat... din cand in cand trebuie sa-i reamintesti cine e seful. @Motanul

33 minutes ago, Closed said:

Merci :) 

ai de gand sa ajungi primul full stats? :X

 

@Emma in ce guild esti? <3 

Edited by i sin

Spoiler

 

 

ke prosth esti panthe

cum dau report?

dc va taiati pe forum? :/ 

Just now, i sin said:

dc va taiati pe forum? :/ 

dc esti terminat si postezi pe la aia? :( 

 

ma faci sa port dialog cu toti terminatii :( 

DE UNDE SA STIU CA IN MU ONLINE NU VA MAI BATETI DOAR CU /WAR xD

 

de ce are luk admin?

de ce n-are motanul admin?

ce mai face emma?

Edited by i sin

6 minutes ago, i sin said:

DE UNDE SA STIU CA IN MU ONLINE NU VA MAI BATETI DOAR CU /WAR xD

cu cine dracu sa te bati...il pun pe fratimiu de 15 ani sa dea in ei.

Quote

de ce are luk admin?

toti ne intrebam asta

de ce n-are motanul admin?

nu se da admin la A.I

ce mai face emma?

@Zer 

 

Edited by Definitely not tsubyke

nu stiu, nu mai intru aici pana n-o rezolvati cu ghengstarii

19 minutes ago, i sin said:

nu stiu, nu mai intru aici pana n-o rezolvati cu ghengstarii

Te rog eu nu pleca.

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.