Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

6 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

are dreptate...si nu e vina altora.

csf....daca nu umblu cu pendantu editat....

 

3 minutes ago, cRs said:

atunci @Definitely not tsubyke de ce se lauda ca e prietenu tau???

omul care baga 5 milioane pe real madrid vs barcelona sa fie prietenul meu? LoL

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

45917272_2211624709053561_7759038950584352768_n.jpg

tsubi, te-au prins astia, prostule. fa print cu setul.

da tu joci mu undercover???

....ce prostie era sa zic eu despre punthe

dar te-ai oprit... ca am relatii la SRI ;) 

@i sin ai reusit sa afli mai multe despre cazul Kitte si cu demonii ??

17 minutes ago, cRs said:

@i sin ai reusit sa afli mai multe despre cazul Kitte si cu demonii ??

n-a vrut sa-mi spuna, jur =)))))))))))))))))

si mi-a mai dat si ceva laket downvote sa-mi strice reputatia virtuala

3 minutes ago, i sin said:

n-a vrut sa-mi spuna, jur =)))))))))))))))))

si mi-a mai dat si ceva laket downvote sa-mi strice reputatia virtuala

Ti-am dat eu acum upvote sa o facem inapoi!

 

4 minutes ago, i sin said:

n-a vrut sa-mi spuna, jur =)))))))))))))))))

si mi-a mai dat si ceva laket downvote sa-mi strice reputatia virtuala

ai mai multe likeuri pe forum decat pe facebook

Just now, Definitely not tsubyke said:

ai mai multe likeuri pe forum decat pe facebook

daca iti dau add pe fb, imi dai accept boss???

acum da, meriti cred

22 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

ai mai multe likeuri pe forum decat pe facebook

e ok. asa intru in staff.

 

mi-a dat downvote sa nu-i iau locul.

Edited by i sin

19 minutes ago, i sin said:

e ok. asa intru in staff.

 

mi-a dat downvote sa nu-i iau locul.

Ce parere ai diseara pentru marele derby??

cine joaca?

Danciulescu cu Lacatus

3 minutes ago, i sin said:

cine joaca?

SCREAM VS MONERO

1 minute ago, Definitely not tsubyke said:

Danciulescu cu Lacatus

Shevcenko, KaKa, Sedorf, Gattuso, Pirlo, Maldini(c), Nesta, Cafu si-n poarta Dida. prostule. ;) 

Just now, cRs said:

SCREAM VS MONERO

clar scream, lol

Just now, i sin said:

Shevcenko, KaKa, Sedorf, Gattuso, Pirlo, Maldini(c), Nesta, Cafu si-n poarta Dida. prostule. ;) 

clar scream, lol

plm, groapa marianelor si tu...

@Papi nu-l mai invata cuvinte noi, ca nu stie sigur cand sa le foloseasca.

 

am vb cu Redutz sa-mi dea un cont, ne vedem diseara ;) 

I-am zis de google ieri, nu a dormit toata noaptea.

2 minutes ago, Papi said:

I-am zis de google ieri, nu a dormit toata noaptea.

GeoGuessr in seara asta si e cel mai istet din Rahova.

dar totusi, da-mi un cont mare. promit ca nu dau nimic la shop.... cred

 

Edited by i sin

N-am momentan, pe toate se joaca.

Cu GeoGuessr se pierde in padure si nu stie sa ajunga iar pe desktop.

3 minutes ago, Papi said:

I-am zis de google ieri, nu a dormit toata noaptea.

=))))))))))))))))))))))))

2 minutes ago, cRs said:

=))))))))))))))))))))))))

razi si la glumele mele pls

LUK E BEAT DUPA ORA 6 CUM ADICA NU AVETI CONTURI E VB DE INCREDERE AICI OK NP

 

@HaHa paho da=-mi contul tau

Edited by i sin

Ah, am uitat de luk. Inca isi reinstaleaza windows-ul ca i-a expirat licenta. A vrut sa fie shmecher de Bucuresti si si-a downloadat windows direct de la microsoft =))).

Daca nu reuseste te anunt.

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.