Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

supsa

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Hai dinam0 in B, hai dinam0 in B ole ole olee

dragoste mare iti mai poarta Paho :), e cu tine in guild?

48 minutes ago, Closed said:

dragoste mare iti mai poarta Paho :), e cu tine in guild?

Sa traiasca varu' Alex :)))

@HaHa DB-u asta o sa facem afaceri mari....  le aratam noi cine-i bossu pe zona

2 hours ago, HaHa said:

Hai dinam0 in B, hai dinam0 in B ole ole olee

:)

o sa iti cumpar flori de nu ma uita in curand.

1 hour ago, cRs said:

@HaHa DB-u asta o sa facem afaceri mari....  le aratam noi cine-i bossu pe zona

Pai da, bisnita :)))

Spoiler

beauderup13

 

:)))))))))

2 hours ago, HaHa said:

Pai da, bisnita :)))

 

Se vede cu cine ai dialog pe forum, ti-a scazut iq-ul considerabil... ^

12 hours ago, ratseloP said:

Se vede cu cine ai dialog pe forum, ti-a scazut iq-ul considerabil... ^

sarpemiu pls :(

 

dk ejti rautakios

Cum naiba sa te bata cikirm aia ma =))))))))

Te-ai logat doar ca sa-i zici asta lui tsu?

7 minutes ago, Papi said:

Te-ai logat doar ca sa-i zici asta lui tsu?

si daca il fac prost, zice ca sunt rau...

1 hour ago, Papi said:

Te-ai logat doar ca sa-i zici asta lui tsu?

Ceva de genul=))

 

1 hour ago, Definitely not tsubyke said:

si daca il fac prost, zice ca sunt rau…

Nu fi suparat  ma, pe aia din liga 4 ii bateti cred.

1 hour ago, HaHa said:

Cum naiba sa te bata cikirm aia ma =))))))))

=))))))))))))))))) 

9 hours ago, HaHa said:

Cum naiba sa te bata cikirm aia ma =))))))))

paho, da fcsb ce naiba a facut? =)))

bwba

Un invite pe discord pls... barosica

44 minutes ago, baro said:

Un invite pe discord pls... barosica

Ti-am dat pe

BaroSica#7263

 

asta e?

barosica#3696

3 hours ago, Definitely not tsubyke said:

bwba

E, oricum cupa nu era un obiectiv realistic ptr dinamo... principalul obiectiv sezonul asta o sa fie salvarea de la retrogradare ...

Alooooo

intra

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.