July 21, 20187 yr comment_23399 21 hours ago, LeviS said: Direct cu sanse la titlu =)))))))))))))))))))))))))) salut de la giurgiu Report
July 23, 20187 yr comment_23400 On 7/22/2018 at 1:07 AM, Definitely not tsubyke said: salut de la giurgiu r3 Report
July 26, 20187 yr comment_23404 7 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Suntem in vacanta...in toamna revenim la munca. +1 Report
July 27, 20187 yr comment_23406 23 hours ago, Definitely not tsubyke said: Suntem in vacanta...in toamna revenim la munca. stai 0n Edited July 27, 20187 yr by ratseloP Report
July 30, 20187 yr comment_23411 Stati amandoi, ca i se mai blocheaza jocu' si pierde tarcul de foc. Report
August 13, 20187 yr comment_23423 On 10/08/2018 at 12:23 PM, Definitely not tsubyke said: salut top3 player r3 Report
September 3, 20187 yr comment_23452 On 9/1/2018 at 11:09 AM, Definitely not tsubyke said: Cum facem sa scapam de crs db asta? Il ignoram. Report
September 3, 20187 yr comment_23454 2 hours ago, Collision said: Il ignoram. Nu ai cum sa-l ignori pe crs :)) Report
September 3, 20187 yr comment_23455 1 hour ago, Closed said: Nu ai cum sa-l ignori pe crs :)) Exact....de ce crezi ca pana la urma a acceptat a lui sa il ia de barbat. Report
September 5, 20187 yr comment_23460 On 9/1/2018 at 11:09 AM, Definitely not tsubyke said: Cum facem sa scapam de crs db asta? Se apuca iar baietii mei din Squad si scapi de mine... simple as that Report
September 8, 20187 yr comment_23474 Baietii cu mineriada, ce facem tura asta? Ne luptam iar contra la tot serverului? De MiT mai stiti ceva? Se apuca? Report
September 8, 20187 yr comment_23476 3 hours ago, cRs said: Baietii cu mineriada, ce facem tura asta? Ne luptam iar contra la tot serverului? De MiT mai stiti ceva? Se apuca? Nu e viata fara MiT. Report
September 8, 20187 yr comment_23477 7 hours ago, cRs said: Baietii cu mineriada, ce facem tura asta? Ne luptam iar contra la tot serverului? De MiT mai stiti ceva? Se apuca? De ce ai poza cu pablo? Ala transporta droguri cu avionul nu cu vaporul tie ti se potriveste un avatar cu Basescu Report
September 8, 20187 yr comment_23478 1 hour ago, Haifisch said: De ce ai poza cu pablo? Ala transporta droguri cu avionul nu cu vaporul tie ti se potriveste un avatar cu Basescu eu voi fi noul Pablo al lumii Report
Create an account or sign in to comment