May 4, 20188 yr comment_22761 metzen e copilul meu adoptat, din pacate nu am avut prea mare influenta la el...avea craiovita9 deja in sange, de acolo si apucaturile astea de neanderthal. Report
May 4, 20188 yr comment_22762 On 5/2/2018 at 4:38 PM, ratseloP said: Si-a luat-o Dinamo de la Sexi, ma? :)))))))))) Report
May 4, 20188 yr comment_22770 16 hours ago, Definitely not tsubyke said: metzen e copilul meu adoptat, din pacate nu am avut prea mare influenta la el...avea craiovita9 deja in sange, de acolo si apucaturile astea de neanderthal. sa moara vtm mea gil dobrica de nu te tai ~ Report
May 5, 20188 yr comment_22771 49 minutes ago, metzen said: sa moara vtm mea gil dobrica de nu te tai ~ parasuto Report
May 5, 20188 yr comment_22774 8 hours ago, krassus said: parasuto agariciule...te dezzmembrez sa'nnebunesc Report
May 8, 20188 yr comment_22797 a luat bataie fecesebe si nnu zice tsunab nimic p'aici..hmmm interestiing Report
May 9, 20188 yr comment_22801 Sa-i zica cineva baiatului asta care tine cu dinamow ca primul loc din playout nu ii califica decat sa joace in urmatoarea editie de Liga 1. Adica mai primesc 4 sanse sa ii bata pe aia de la Sepsi. Report
May 11, 20188 yr comment_22823 Cum sa nu mai existe? Eu intru in fiecare zi aici. Ca restul timpului sunt in SCREAM, cum zicea un mare om, care-i inca in viata! Doamne ajuta. Edited May 11, 20188 yr by Closed Report
May 11, 20188 yr comment_22825 53 minutes ago, ratseloP said: De ce postam aici, cand acest guild nici nu mai exista ? Cat timp traiesc eu, MONERO traieste. HATERE Report
May 11, 20188 yr comment_22826 1 hour ago, Closed said: Cum sa nu mai existe? Eu intru in fiecare zi aici. Ca restul timpului sunt in SCREAM, cum zicea un mare om, care-i inca in viata! Doamne ajuta. Doamne ajuta! Noroc cu el o mai iei si tu in mana:))) Report
May 11, 20188 yr comment_22828 2 hours ago, Definitely not tsubyke said: ? Cat timp traiesc eu, MONERO traieste. HATERE El este fluffypony, inventatorul monero va potriviti la gabarit depasit Report
May 11, 20188 yr comment_22829 57 minutes ago, Haifisch said: El este fluffypony, inventatorul monero va potriviti la gabarit depasit =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Report
May 11, 20188 yr comment_22830 1 hour ago, Haifisch said: El este fluffypony, inventatorul monero va potriviti la gabarit depasit Report
Create an account or sign in to comment