April 18, 20188 yr comment_22263 Am ramas singuru fraier fara culoare-n nick, pana si terminatu' de @vZerato are mov ca a jucat pe elfa mea la event, efefem. Report
April 18, 20188 yr comment_22264 18 minutes ago, spk said: Am ramas singuru fraier fara culoare-n nick, pana si terminatu' de @vZerato are mov ca a jucat pe elfa mea la event, efefem. ti-am dat valoare Report
April 18, 20188 yr comment_22305 6 hours ago, spk said: Am ramas singuru fraier fara culoare-n nick, pana si terminatu' de @vZerato are mov ca a jucat pe elfa mea la event, efefem. gandeste-te ca pana si tsubica are. hai inapoi pe lm.... o prefer pe kitte Report
April 18, 20188 yr comment_22306 Salut @i sin, Te rog sa dezvolti aceasta idee. Cu stima, Usa de taxi. Report
April 18, 20188 yr comment_22307 lasa sunt 10 useri si 8 moderatori si acolo tsubi crezi ca esti eligibil sa mai ai glume din astea? Report
April 18, 20188 yr comment_22308 Evident. Nu e nimic mai amuzant decat usa aia ........................... Report
April 18, 20188 yr comment_22337 10 hours ago, spk said: Am ramas singuru fraier fara culoare-n nick, pana si terminatu' de @vZerato are mov ca a jucat pe elfa mea la event, efefem. Report
April 19, 20188 yr comment_22344 Pune si tu si alte pisici...majoritatea de le-ai pus sunt lesinate de caldura si stau jos . Report
Create an account or sign in to comment