April 21, 20188 yr comment_22471 19 minutes ago, metzen said: daca scriu mwye dragnea , iau ss ? Primești funcție. Report
April 21, 20188 yr comment_22482 27 minutes ago, vZerato said: @spk jet la cotet! da-mi culoarea ta fmmmmm Report
April 21, 20188 yr comment_22485 6 minutes ago, PepperPotts said: Spk, ce faci draga? ? iar te bagi mama in seama cu toti naspetii ? Report
April 21, 20188 yr comment_22488 Tsubyke și Motanul sunt exemplele mele în viață. Vreau ca atunci când am să fiu mare să ajung ca voi, inteligenți, sârguincioși și oameni integri cu caracter. Mult succes cu serverul și cu această comunitate. Chiar mă uit cu foarte multă nerăbdare la ce surprize minunate ne rezervă viitorul, la ce surprize ne rezervați voi. Report
April 21, 20188 yr comment_22491 58 minutes ago, i sin said: Tsubyke și Motanul sunt exemplele mele în viață. Vreau ca atunci când am să fiu mare să ajung ca ai, inteligenți, sârguincioși și oameni integrii cu caracter. Mult succes cu serverul și cu această comunitate. Chiar mă uit cu foarte multă nerăbdare la ce surprize minunate ne rezervă viitorul, la ce surprize ne rezervați voi. Mersi man. Report
April 21, 20188 yr comment_22492 vrei report pentru abuz prostule? "sârguincioși" ah, moto a editat Edited April 21, 20188 yr by i sin Report
April 21, 20188 yr comment_22494 2 minutes ago, PepperPotts said: Cu cât te-au plătit sa scrii chestia aia? a editat motanul. ce face viata mea? <3 Report
April 22, 20188 yr comment_22501 @Definitely not tsubyke asta iti rade in fata si tu nu faci nimic? PUSSY Report
April 22, 20188 yr comment_22502 12 hours ago, PepperPotts said: Cu cât te-au plătit sa scrii chestia aia? heeei Report
April 22, 20188 yr comment_22504 19 hours ago, spk said: da-mi culoarea ta fmmmmm daca tot vrei o culoare neaparat, trebuie sa o lingi de sus pana jos! Report
April 22, 20188 yr comment_22514 11 hours ago, ratseloP said: @Definitely not tsubyke asta iti rade in fata si tu nu faci nimic? PUSSY ie pyzd@ :)) Report
April 22, 20188 yr comment_22517 1 hour ago, PepperPotts said: ❤️ cf ma , l-ai vazut owner si ii dai inimioare? X( Report
April 22, 20188 yr comment_22518 23 minutes ago, Definitely not tsubyke said: cf ma , l-ai vazut owner si ii dai inimioare? X( shh, mereu am fost preferatul ei Report
Create an account or sign in to comment