Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

9 hours ago, i sin said:

toti stim ca are gusturi proaste

toti stim ca esti bulangiu

si mai stim ca elis ti-a frant inima :( tristut

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

nwye la ghiei !

2 hours ago, luk said:

toti stim ca esti bulangiu

si mai stim ca elis ti-a frant inima :( tristut

adv.  partea cea mai nasoala e ca gagicasu seamana cu tsubica xD

5 minutes ago, i sin said:

adv.  partea cea mai nasoala e ca gagicasu seamana cu tsubica xD

deci e mai bine decat tine

:)

Îl loviți pe om sub centura, nu e frumy :Emoticon_rage:

^taci drecu

2 hours ago, ratseloP said:

^taci drecu

r3r3r3.jpg.099e1b257b9a3b36e68e088804362697.jpg

Numele de pe contul asta ti se potriveste de minune... Chiar si la Mu ai reusit sa joci ca un bot. :(:(:(

Cand ajungi secundarul lui Kenvelo.............

Never again #sayno2mu

Neata 

On 4/21/2018 at 8:28 PM, i sin said:

Tsubyke și Motanul sunt exemplele mele în viață. Vreau ca atunci când am să fiu mare să ajung ca voi, inteligenți, sârguincioși și oameni integri cu caracter. 

Mult succes cu serverul și cu această comunitate. Chiar mă uit cu foarte multă nerăbdare la ce surprize minunate ne rezervă viitorul, la ce surprize ne rezervați voi. 

Tin sa cred ca postul asta a fost editat de unul din cei mentionati... am dreptate???

8 hours ago, BotMU said:

Never again #sayno2mu

#viatadesecundar #secundar4life

37 minutes ago, cRs said:

Tin sa cred ca postul asta a fost editat de unul din cei mentionati... am dreptate???

.................. cine l-a adus p-asta aici?

Ma așteptam să se schimbe ceva după nunta 

Da... acum nu mai are voie la laptop, posteaza doar de pe telefon, cat merge la buda sa faca un mini louie.

2 hours ago, ratseloP said:

 

.................. cine l-a adus p-asta aici?

Nu stiu , eu procedez cu cRs la fel cum as proceda daca ma intalnesc cu un urs in padure...fac pe mortul pana pleaca.

8 hours ago, chec said:

daca scriu muie @spk iau ban sau moderator?

posibil sa iei un warn :))

Sigur iei warn , dar castigi respectul meu.

:Emoticon_sick:

:Emoticon_sick:

10 minutes ago, BotMU said:

:Emoticon_sick:

ai pus spatiu dupa emoticon

12 hours ago, Definitely not tsubyke said:

Nu stiu , eu procedez cu cRs la fel cum as proceda daca ma intalnesc cu un urs in padure...fac pe mortul pana pleaca.

..........................

2 hours ago, cRs said:

..........................

cRs bizniz?

3 hours ago, Definitely not tsubyke said:

ai pus spatiu dupa emoticon

atat poti

3 hours ago, cRs said:

..........................

valabil si pentru tine

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.