April 23, 20188 yr comment_22522 9 hours ago, i sin said: toti stim ca are gusturi proaste toti stim ca esti bulangiu si mai stim ca elis ti-a frant inima tristut Report
April 23, 20188 yr comment_22528 2 hours ago, luk said: toti stim ca esti bulangiu si mai stim ca elis ti-a frant inima tristut adv. partea cea mai nasoala e ca gagicasu seamana cu tsubica Report
April 23, 20188 yr comment_22529 5 minutes ago, i sin said: adv. partea cea mai nasoala e ca gagicasu seamana cu tsubica deci e mai bine decat tine Report
April 24, 20188 yr comment_22550 Numele de pe contul asta ti se potriveste de minune... Chiar si la Mu ai reusit sa joci ca un bot. Report
April 24, 20188 yr comment_22560 On 4/21/2018 at 8:28 PM, i sin said: Tsubyke și Motanul sunt exemplele mele în viață. Vreau ca atunci când am să fiu mare să ajung ca voi, inteligenți, sârguincioși și oameni integri cu caracter. Mult succes cu serverul și cu această comunitate. Chiar mă uit cu foarte multă nerăbdare la ce surprize minunate ne rezervă viitorul, la ce surprize ne rezervați voi. Tin sa cred ca postul asta a fost editat de unul din cei mentionati... am dreptate??? Report
April 24, 20188 yr comment_22570 8 hours ago, BotMU said: Never again #sayno2mu #viatadesecundar #secundar4life 37 minutes ago, cRs said: Tin sa cred ca postul asta a fost editat de unul din cei mentionati... am dreptate??? .................. cine l-a adus p-asta aici? Report
April 24, 20188 yr comment_22572 Da... acum nu mai are voie la laptop, posteaza doar de pe telefon, cat merge la buda sa faca un mini louie. Report
April 24, 20188 yr comment_22574 2 hours ago, ratseloP said: .................. cine l-a adus p-asta aici? Nu stiu , eu procedez cu cRs la fel cum as proceda daca ma intalnesc cu un urs in padure...fac pe mortul pana pleaca. Report
April 25, 20188 yr comment_22589 8 hours ago, chec said: daca scriu muie @spk iau ban sau moderator? posibil sa iei un warn :)) Report
April 25, 20188 yr comment_22594 12 hours ago, Definitely not tsubyke said: Nu stiu , eu procedez cu cRs la fel cum as proceda daca ma intalnesc cu un urs in padure...fac pe mortul pana pleaca. .......................... Report
April 25, 20188 yr comment_22597 2 hours ago, cRs said: .......................... cRs bizniz? Report
April 25, 20188 yr comment_22598 3 hours ago, Definitely not tsubyke said: ai pus spatiu dupa emoticon atat poti 3 hours ago, cRs said: .......................... valabil si pentru tine Report
Create an account or sign in to comment