April 25, 20188 yr comment_22601 Nu faceti o functie si pentru pole for forum? Cea de instigator la Gramatica Limbii Romane? Fac eu o donatie, substantiala; ma gandesc la suma si revin. Report
April 25, 20188 yr comment_22608 Gîtistu s-ar putea numi functia, zic. P.S: muj3 @chec P.S2: te umplu de m.. respect @Definitely not tsubyke Edited April 25, 20188 yr by spk Report
April 26, 20188 yr comment_22617 21 hours ago, Closed said: Nu faceti o functie si pentru pole for forum? Cea de instigator la Gramatica Limbii Romane? Fac eu o donatie, substantiala; ma gandesc la suma si revin. 1000 de puncte de pe MG sa faca full Report
April 26, 20188 yr comment_22619 On 4/24/2018 at 9:09 PM, Definitely not tsubyke said: Nu stiu , eu procedez cu cRs la fel cum as proceda daca ma intalnesc cu un urs in padure...fac pe mortul pana pleaca. Suna destul de bine. Report
April 26, 20188 yr comment_22621 2 hours ago, Closed said: 1000 de puncte de pe MG sa faca full Te ingrop in puncte, saracule. Report
April 27, 20188 yr comment_22687 credeam ca s-a mai schimbat ceva peaci.. dar nu; tot gaozari ati ramas Report
April 29, 20188 yr comment_22699 On 4/28/2018 at 1:42 AM, metzen said: credeam ca s-a mai schimbat ceva peaci.. dar nu; tot gaozari ati ramas Se face una frumoasa ptr dinam0 ca se desfiinteaza ? Report
May 4, 20188 yr comment_22759 7 hours ago, metzen said: hai sa ne retragem ca ne da ss agariciu ala de tsu :))) @Definitely not tsubyke, de unde pana unde toti nonamerii ajtia te fac cum esti????? Report
Create an account or sign in to comment