November 13, 20187 yr Author comment_25251 Eu dau like din frica, simt ca o sa fie mai rau daca nu dam Report
November 13, 20187 yr comment_25253 6 minutes ago, i sin said: romani.... hai la loc in Italia tsubi m-au dat afara din germania, nu mai incapeam in vitrina Report
November 13, 20187 yr comment_25255 6 hours ago, i sin said: r3 bn ms tu ai mai vb cu @Definitely not tsubyke? inca e suparat pe mine? Report
November 13, 20187 yr comment_25258 2 minutes ago, Arky said: Ti-a dat ignore pe forum cred Refuz sa cred ca PRIETENUL meu ciubike a facut asa cv Report
November 13, 20187 yr comment_25260 Just now, ratseloP said: Cred ca i-a dat ignore d-asta r3 pol3star. cmf? tot cu mu tot cu mu? Report
November 13, 20187 yr comment_25261 16 minutes ago, cRs said: ai mai vb cu @Definitely not tsubyke? inca e suparat pe mine? "sa-mi socializeze prin absenta :))" nu inteleg Report
November 13, 20187 yr comment_25262 Mi s-a spus ca esti anturaj prost, nu mai vorbesc cu tine. Imi pare sincer rau. Report
November 13, 20187 yr comment_25263 1 minute ago, i sin said: "sa-mi socializeze prin absenta :))" nu inteleg asa se vorbeste in Popesti Leordeni/Rahova Just now, ratseloP said: Mi s-a spus ca esti anturaj prost, nu mai vorbesc cu tine. Imi pare sincer rau. pfff eu consideram ca suntem prieteni, si nu tinem cont de gurile rele Report
November 13, 20187 yr comment_25264 Si eu consideram ca suntem prieteni... dar un prieten adevarat mi-ar fi dat iteme in mu online. Report
November 13, 20187 yr comment_25265 Just now, ratseloP said: Si eu consideram ca suntem prieteni... dar un prieten adevarat mi-ar fi dat iteme in mu online. Ai uitat cand ma luptam cu TV-u tau sa te aduc inapoi pe spot... aia e ksf revin eu acasa Report
November 13, 20187 yr comment_25267 @Shark daca mai pronunti numele Monero pe server, te vanam tot db...si nu pentru ca esti strain...dar esti ca masa asta. Report
November 13, 20187 yr comment_25268 @cRs chiar ma, am vazut eu un show la tv in care prindeau ceva numit KING CRAB. ai? ne aduci? Report
November 13, 20187 yr comment_25270 Just now, i sin said: @cRs chiar ma, am vazut eu un show la tv in care prindeau ceva numit KING CRAB. ai? ne aduci? n-avem asa ceva :))) Report
November 13, 20187 yr comment_25271 2 minutes ago, ratseloP said: Adica are encefalul lis? ce limba e asta? 1 minute ago, cRs said: n-avem asa ceva :))) dar ce ai? Report
Create an account or sign in to comment