Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Just now, i sin said:

ce limba e asta?

scz, e de la krab

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

faci misto de noi?

3 minutes ago, ratseloP said:

scz, e de la krab

cine??

e un fel de shobolan doar ca se trage pe cur in loc de nas

esti f inteligent pante

vb cu RedDs, el m-a platit

1 hour ago, Definitely not tsubyke said:

@Shark

 

daca mai pronunti numele Monero pe server, te vanam tot db...si  nu pentru ca esti strain...dar esti ca masa asta.

 

Imagini pentru masa

@Definitely not tsubyke

Marsh d aici caine btw sunt masa cu 3 picioare nu cu 4 ca tine.

Vaneaza ma cat vrei ca nu imi pasa.

Si inca ceva daca erati asa cum spune ti voi si insinuati ca aveti nivelul mai inalt decat XY nu va cobora ti la XY care are nivelul mai scazut decat voi stie orice prost.......o iei in gura si ramai sanatos.

Cius

Just now, Shark said:

@Definitely not tsubyke

Marsh d aici caine btw sunt masa cu 3 picioare nu cu 4 ca tine.

Vaneaza ma cat vrei ca nu imi pasa.

Si inca ceva daca erati asa cum spune ti voi si insinuati ca aveti nivelul mai inalt decat XY nu va cobora ti la XY care are nivelul mai scazut decat voi stie orice prost.......o iei in gura si ramai sanatos.

Cius

=)))))))))))))))))))))) vrei sa fim prieteni?

5 minutes ago, i sin said:

=)))))))))))))))))))))) vrei sa fim prieteni?

@i sin corecteaza ma daca gresesc.

Arky tsuby etc etc au un nivel mai mare decat al meu ei s au coborât la nivelul meu adica au inceput sa imi vb  iar eu le am raspuns inseamna ca m am ridicat in nivel si ei au scazut si mai rau?

Ups sry tsubyke cauta ma sa iti dau nivelul inapoi.

  • Author

 

re.png.e5e61e264a773dd2e4fef81474bff059.png

Ii cresti armata lu Tsubyke fara sa vrei...

15 minutes ago, Shark said:

@Definitely not tsubyke

Marsh d aici caine btw sunt masa cu 3 picioare nu cu 4 ca tine.

Vaneaza ma cat vrei ca nu imi pasa.

Si inca ceva daca erati asa cum spune ti voi si insinuati ca aveti nivelul mai inalt decat XY nu va cobora ti la XY care are nivelul mai scazut decat voi stie orice prost.......o iei in gura si ramai sanatos.

Cius

Arata-ti coltii rechine... musca din ei nu ii lasa

16 minutes ago, cRs said:

Arata-ti coltii rechine... musca din ei nu ii lasa

Taci acolo vezi ca esti chemat pe discord sa iti dea tsubyke al 3 lea picior ca de al4lea are el nevoie sa iti tina companie iar lu arky ii e dor de vocea ta.

Edited by Shark
Ps

  • Author

Are dreptate la partea cu vocea, ai stil unic cu panamera 

42 minutes ago, Shark said:

@Definitely not tsubyke

Marsh d aici caine btw sunt masa cu 3 picioare nu cu 4 ca tine.

Vaneaza ma cat vrei ca nu imi pasa.

Si inca ceva daca erati asa cum spune ti voi si insinuati ca aveti nivelul mai inalt decat XY nu va cobora ti la XY care are nivelul mai scazut decat voi stie orice prost.......o iei in gura si ramai sanatos.

Cius

mersi pentru acest moment, am ras bine

1 minute ago, Definitely not tsubyke said:

mersi pentru acest moment, am ras bine

Laba la picior de lemn.

Ai facut spume ca ai inteles in sf ca ai si tu 3 picioare si ca al 3 lea e peundeva pierdut prin arky crs si invers ei l au pierdut prin tine. 

Daca razi si la asta iti dau nivelul inapoi. 

Nope, aici nu a mai fost amuzant.....

Just now, Shark said:

Laba la picior de lemn.

Ai facut spume ca ai inteles in sf ca ai si tu 3 picioare si ca al 3 lea e peundeva pierdut prin arky crs si invers ei l au pierdut prin tine. 

Daca razi si la asta iti dau nivelul inapoi. 

@Shark

bandicam 2018-11-13 14-43-25-505.jpg

1 hour ago, Shark said:

Marsh d aici caine btw sunt masa cu 3 picioare nu cu 4 ca tine.

Salut,

Ce vrei sa insinuezi prin afirmatia aceasta? Chiar nu pot sa inteleg ce reprezinta masa cu 3 picioare in metafora ta. Daca se poate, te-as ruga sa-mi explici pe indelete. Multumesc anticipat.

13 minutes ago, LeviS said:

@LeviS  

123.jpg

19 minutes ago, ratseloP said:

Salut,

Ce vrei sa insinuezi prin afirmatia aceasta? Chiar nu pot sa inteleg ce reprezinta masa cu 3 picioare in metafora ta. Daca se poate, te-as ruga sa-mi explici pe indelete. Multumesc anticipat.

 

Masa-Britain-3x1.20.jpg

... pacat, ma asteptam la ceva mai deep.

5 minutes ago, ratseloP said:

... pacat, ma asteptam la ceva mai deep.

Sry nu te pot ajuta vb cu arky el se ocupa cu "deep-ul" dute la el

Adica Arky face deepthroat bine?

@BlesS @Cristian @Domino  va rog luati atitudine asupra userului Shark. Multumesc

1 minute ago, ratseloP said:

Adica Arky face deepthroat bine?

Mda cum banuiam.

A fost o intrebare sau o afirmatie intrebare?

M ai rugat sa iti explic metafora nu am putut si ti am aratat o poza nu te a satisfacut ai vrut ceva mai deep cu gandul te am trimit la arky ptr ca el le are cu explicarile deep=profund in engleza nu? 

 

  • Author

Eu nu înțeleg nimic din ce scrii, dar pot sa apreciez ca încerci 

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.