Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

sa ridice mana cine s-a pisat in Kitte...?

 

\o

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

8 minutes ago, i sin said:

da, dar nu pot posta :">

la tine e pe buna dreptate...nici aici nu ai merita sa postezi

Just now, Definitely not tsubyke said:

la tine e pe buna dreptate...nici aici nu ai merita sa postezi

salut ce faci esti de garda

Just now, i sin said:

salut ce faci esti de garda

ANTI SOCIAL SOCIAL CLUB

dap, mi-am dat demisia de la munca sa pot juca cat mai mult mu

Just now, Definitely not tsubyke said:

ANTI SOCIAL SOCIAL CLUB

dap, mi-am dat demisia de la munca sa pot juca cat mai mult mu

oamenii care nu te cunosc zic ca glumesti... ha ha tsubi glumetu...

dar noi stim ca ai mai facut asta cel putin o data =)))))))))))))

Just now, i sin said:

oamenii care nu te cunosc zic ca glumesti... ha ha tsubi glumetu...

dar noi stim ca ai mai facut asta cel putin o data =)))))))))))))

da, dar nu era chiar din cauza la mu...nu in totalitate

ce idiot =))))))))

"din cauza la mu"

pante, asta nu ma lasa sa dau rr din cauza ca e clau retardat

:taffy_04:

10 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

pante, asta nu ma lasa sa dau rr din cauza ca e clau retardat

cine te-a suparat ma fratioru meu. ce-ti face clau?

16 minutes ago, Papi said:

"din cauza la mu"

ai wings de elf cu ignore?

sa-i astept eu elfa 10 ore ca a ramas in urma :( oricum clau e incet

Just now, Definitely not tsubyke said:

sa-i astept eu elfa 10 ore ca a ramas in urma :( oricum clau e incet

esti full vit in plm, ai si alta optiune in afara de-al astepta? =))))))))

nu cred ca budge moare din reflect

ma creste DEADPOOL, sm meu

nu

Spoiler

muie dinamo bucuresti

 

1 minute ago, Definitely not tsubyke said:

ma creste DEADPOOL, sm meu

imi place de baiatu ala care-ti da downvote

1 minute ago, Papi said:

nu

fa-mi rost

Just now, i sin said:

imi place de baiatu ala care-ti da downvote

fa-mi rost

mai e si cu mine pe discord, e un moldovean mutat in Bucuresti.

nu

Just now, Definitely not tsubyke said:

mai e si cu mine pe discord, e un moldovean mutat in Bucuresti.

razvan?

 

Just now, Papi said:

nu

sper sa cazi de pe cal. in cal.

nu

/re off

@Definitely not tsubyke de ce incerci sa imi strici reputatia pe forum? scoate downvote-u ala!!!

  • Author

Îți dau eu upvote, dacă ma rogi frumos 

#terogfrumos

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.