November 14, 20187 yr comment_25454 8 minutes ago, i sin said: da, dar nu pot posta :"> la tine e pe buna dreptate...nici aici nu ai merita sa postezi Report
November 14, 20187 yr comment_25455 Just now, Definitely not tsubyke said: la tine e pe buna dreptate...nici aici nu ai merita sa postezi salut ce faci esti de garda Report
November 14, 20187 yr comment_25456 Just now, i sin said: salut ce faci esti de garda ANTI SOCIAL SOCIAL CLUB dap, mi-am dat demisia de la munca sa pot juca cat mai mult mu Report
November 14, 20187 yr comment_25457 Just now, Definitely not tsubyke said: ANTI SOCIAL SOCIAL CLUB dap, mi-am dat demisia de la munca sa pot juca cat mai mult mu oamenii care nu te cunosc zic ca glumesti... ha ha tsubi glumetu... dar noi stim ca ai mai facut asta cel putin o data =))))))))))))) Report
November 14, 20187 yr comment_25458 Just now, i sin said: oamenii care nu te cunosc zic ca glumesti... ha ha tsubi glumetu... dar noi stim ca ai mai facut asta cel putin o data =))))))))))))) da, dar nu era chiar din cauza la mu...nu in totalitate Report
November 15, 20187 yr comment_25462 pante, asta nu ma lasa sa dau rr din cauza ca e clau retardat Report
November 15, 20187 yr comment_25464 10 minutes ago, Definitely not tsubyke said: pante, asta nu ma lasa sa dau rr din cauza ca e clau retardat cine te-a suparat ma fratioru meu. ce-ti face clau? 16 minutes ago, Papi said: "din cauza la mu" ai wings de elf cu ignore? Report
November 15, 20187 yr comment_25465 sa-i astept eu elfa 10 ore ca a ramas in urma oricum clau e incet Report
November 15, 20187 yr comment_25466 Just now, Definitely not tsubyke said: sa-i astept eu elfa 10 ore ca a ramas in urma oricum clau e incet esti full vit in plm, ai si alta optiune in afara de-al astepta? =)))))))) nu cred ca budge moare din reflect Report
November 15, 20187 yr comment_25470 1 minute ago, Definitely not tsubyke said: ma creste DEADPOOL, sm meu imi place de baiatu ala care-ti da downvote 1 minute ago, Papi said: nu fa-mi rost Report
November 15, 20187 yr comment_25471 Just now, i sin said: imi place de baiatu ala care-ti da downvote fa-mi rost mai e si cu mine pe discord, e un moldovean mutat in Bucuresti. Report
November 15, 20187 yr comment_25473 Just now, Definitely not tsubyke said: mai e si cu mine pe discord, e un moldovean mutat in Bucuresti. razvan? Just now, Papi said: nu sper sa cazi de pe cal. in cal. Report
November 15, 20187 yr comment_25478 @Definitely not tsubyke de ce incerci sa imi strici reputatia pe forum? scoate downvote-u ala!!! Report
Create an account or sign in to comment