Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Author

Sper ca e stângaci 

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Iar postezi la rablele alea... Jdemii de pagini facute intre oameni de sub acelasi acoperis.

Trist, exact ca viata ta.

Edited by ratseloP

  • Author

Și pe aici suntem 4 care vb, 10 pe tot forumu, nu fi rele.. 

Macar nu facem dragoste intre noi :taffy_08:

inca

Screen(01_04-23_04)-0000.thumb.jpg.149be5fef8ee85b1bd6b91e4865c84d6.jpg

 

Ce-i mai placea in SCREAM :))

asa faci?

  • Author

Încercam sa îmi dau seama cine era pe cont, dar nu cunosc pe nimeni sa se exprime asa :)) 

7 minutes ago, beats said:

Screen(01_04-23_04)-0000.thumb.jpg.149be5fef8ee85b1bd6b91e4865c84d6.jpg

 

Ce-i mai placea in SCREAM :))

ba beats, nu credeam ca o sa te regret in scream ma....stiai ca sunt unii si mai tragici?

1 minute ago, Arky said:

Încercam sa îmi dau seama cine era pe cont, dar nu cunosc pe nimeni sa se exprime asa :)) 

adica in afara de prostul de tsubi?

Just now, i sin said:

adica in afara de prostul de tsubi?

daca vreodata as fi avut SCREAM deasupra capului, nu mai ieseam de rusine din casa...stateam in casa ca motanul

Just now, Definitely not tsubyke said:

daca vreodata as fi avut SCREAM deasupra capului, nu mai ieseam de rusine din casa...stateam in casa ca motanul

cu M mare

  • Author

Eu am vzt timeea in poza aia, și s-a activat ptsd. 

Mersi @Papi

Just now, i sin said:

cu M mare

ieseaM?

7 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

ieseaM?

1v1?

edit: iar a tacut

Edited by i sin

Screen(12_07-22_43)-0001.thumb.jpg.7c0b78bc0202c8260720d891baf4d3a3.jpg

 

Uite-l si pe @ratseloP :screaming:

 

  • Author

Și @sPd, good times. 

1 minute ago, Arky said:

Și @sPd, good times. 

pe vremea aia crs nu stia ce e ala mu :D

  • Author

Înseamnă că a stat timpu pe loc.. 

5 minutes ago, beats said:

Screen(12_07-22_43)-0001.thumb.jpg.7c0b78bc0202c8260720d891baf4d3a3.jpg

 

Uite-l si pe @ratseloP :screaming:

 

ce nume misto are

  • Author
12 minutes ago, i sin said:

ce nume misto are

Ms, M-am decis greu între a mare sau a mic... 

6 hours ago, beats said:

pe vremea aia crs nu stia ce e ala mu :D

E nu... sigur eram si eu in [SCREAM] in perioada aia

cauta o poza cu Columb -_-

6 hours ago, beats said:

Screen(01_04-23_04)-0000.thumb.jpg.149be5fef8ee85b1bd6b91e4865c84d6.jpg

 

Ce-i mai placea in SCREAM :))

........................... cum am putut sa facem asa cv???

 

 

LE: @beats dar unde e poza de la avatarul tau???

Edited by cRs

  • Author

Daca as juca mu si ar juca si cine era pe atunci in scream, as da join iar -cateva personaje.

Pe discord la monero e deja 50%  ex scream

Edited by Arky

9 minutes ago, Arky said:

Daca as juca mu si ar juca si cine era pe atunci in scream, as da join iar -cateva personaje.

Pe discord la monero e deja 50%  ex scream

??? ce 50% scream ai vazut tu

 

 

  • Author

Eh, little do you know. Ai ratat db-uri

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.