Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

11 minutes ago, cRs said:

Si tu ai ceva prin warn box de la mine... :))))

esti mandru? :)

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

  • Author

Traieste din amintiri

  • Author

? Primele 5 locuri e Papi

1 minute ago, Arky said:

? Primele 5 locuri e Papi

=)))))))))))))))))))))

Just now, Definitely not tsubyke said:

plake ke vezi?

nu. n-ai idee ce se intampla in joc.

1 minute ago, i sin said:

=)))))))))))))))))))))

nu. n-ai idee ce se intampla in joc.

nasol pentru astia, ii bat fara sa stiu ce se intampla

Just now, Definitely not tsubyke said:

nasol pentru astia, ii bat fara sa stiu ce se intampla

.....pai, da. esti mandru ca il lovesti pe Redutz?

1 minute ago, i sin said:

.....pai, da. esti mandru ca il lovesti pe Redutz?

cu ei n-am treaba, au fost baieti de treaba si s-au mutat in gens cu noi.

 

aparent e unu violent si il cheama COLA...imagineaza-ti, sunt certat cu COLA =))))))))))))))))))))))))))))

uite fratioru meu biggles <3

83 iq, elfa agi. #respect

=))))))))))))))))))))))))) LOL

Edited by i sin

tot ziceai de redutz, venise acum la pk si murea din darkside lui luk si a fugit....

da ma nebunule, strategie....

2 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

tot ziceai de redutz, venise acum la pk si murea din darkside lui luk si a fugit....

da acum intrebare.... chiar era luk on???

Just now, cRs said:

da acum intrebare.... chiar era luk on???

da, ca ma joc eu pe rf

13 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

plake ke vezi?

Degeaba aveti rr daca nu ma cresteti. :(

Just now, Definitely not tsubyke said:

da, ca ma joc eu pe rf

da-mi contul sa facem 1v1

  • Author

Am scris ceva sa nu te simți aiurea dacă dai doua mesaje la rand 

Baiat bun archimond asta, bravo!

  • Author

Din Warcraft 3, dar în tbc mi-am găsit potențialul 

:cat-sad:

Ai luat copacu' in brate puternic, pacat ca au venit 25 dintre cei mai puternici eroi din azeroth sa ti-o dea la partz. :(

  • Author

La tine puternici. Eu am avut parte de lfr înainte de lfr 

image.png.9bdf687fccc6bff32286b419166ca3b8.pngexact ce ziceam de rankurile asteaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  • Author

? În sfârșit sunt mana dreapta a lu tsubyke, ii testez vinul de venin. 

Deși cine știe ce face el cu mana dreapta... 

Edited by Arky

Poate dreapta e mana cu care-si face... treaba. Ai pus-o negativ. :(

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.