Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

ma jok mu cu tsubyka , vrei sa ke joci si u

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

nu kred ca ne tine srvu pe toti trei

incerkam

@i sin diseara sa stai acasa sa iti ajuti prietenii la CS! Am auzit ca un RF ptr tine daca ramai la CS ;) 

  • Author

Sal cu cine vb sa cumpăr niște  poze 4k din lot de pe spoturile alea bune unde pica ffff multe acc de superior quality 

Cota 1.15 ca iar nu trec de ultima poarta.

 

ia uite ce ring se vinde pe acolo grasut

dd ref rec3

4 hours ago, Arky said:

Sal cu cine vb sa cumpăr niște  poze 4k din lot de pe spoturile alea bune unde pica ffff multe acc de superior quality 

Sal.

@ratseloP e directorul de vanzari din cadrul guildului. Te poti adresa lui ;) 

csf

 

Screen(11_15-23_22)-0003.jpg

 

war tsubi?

Edited by i sin

  • Author
3 minutes ago, i sin said:

csf

 

Screen(11_15-23_22)-0003.jpg

 

war tsubi?

Ai donat? 

Just now, Arky said:

Ai donat? 

=)))))))))))))))))))))))))))))))) m-ai facut sa rad

  • Author

Esti la cs?

Tu esti ala de nu moare intre 10?

da. tu care esti?

  • Author

Ala de murea de la elfele pe Ene.. 

2 hours ago, Arky said:

Esti la cs?

Tu esti ala de nu moare intre 10?

aia era poarta.

bv inca va bateti singuri?

ke fakety uai ghieiutilor?  

Edited by metzen

4 hours ago, metzen said:

ke fakety uai ghieiutilor?  

ascultam mainele teve

  • Author
10 hours ago, i sin said:

bv inca va bateti singuri?

..........

r3

r3 pretini. dormiti??

spalatoria nu doarme nikiodata

3 minutes ago, i sin said:

spalatoria nu doarme nikiodata

Iarna nu prea spala lumea masina... Cel putin eu nu o spal deloc iarna... ce rost are.... in 2 ore e neagra la loc :| 

lumea e mai versata in buc :) 

17 minutes ago, i sin said:

lumea e mai versata in buc :) 

ba mancator de pizza cu ananas, sunteti la fel ca aia din focsani de s-au ingramadit la mcdonalds cand s-a deschis

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.