November 18, 20187 yr comment_25810 @i sin diseara sa stai acasa sa iti ajuti prietenii la CS! Am auzit ca un RF ptr tine daca ramai la CS Report
November 18, 20187 yr Author comment_25812 Sal cu cine vb sa cumpăr niște poze 4k din lot de pe spoturile alea bune unde pica ffff multe acc de superior quality Report
November 18, 20187 yr comment_25839 4 hours ago, Arky said: Sal cu cine vb sa cumpăr niște poze 4k din lot de pe spoturile alea bune unde pica ffff multe acc de superior quality Sal. @ratseloP e directorul de vanzari din cadrul guildului. Te poti adresa lui Report
November 18, 20187 yr Author comment_25855 3 minutes ago, i sin said: csf war tsubi? Ai donat? Report
November 18, 20187 yr comment_25856 Just now, Arky said: Ai donat? =)))))))))))))))))))))))))))))))) m-ai facut sa rad Report
November 18, 20187 yr comment_25881 2 hours ago, Arky said: Esti la cs? Tu esti ala de nu moare intre 10? aia era poarta. Report
November 18, 20187 yr comment_25884 ke fakety uai ghieiutilor? Edited November 18, 20187 yr by metzen Report
November 19, 20187 yr comment_25889 4 hours ago, metzen said: ke fakety uai ghieiutilor? ascultam mainele teve Report
November 19, 20187 yr Author comment_25892 10 hours ago, i sin said: bv inca va bateti singuri? .......... Report
November 19, 20187 yr comment_25901 3 minutes ago, i sin said: spalatoria nu doarme nikiodata Iarna nu prea spala lumea masina... Cel putin eu nu o spal deloc iarna... ce rost are.... in 2 ore e neagra la loc Report
November 19, 20187 yr comment_25903 17 minutes ago, i sin said: lumea e mai versata in buc ba mancator de pizza cu ananas, sunteti la fel ca aia din focsani de s-au ingramadit la mcdonalds cand s-a deschis Report
Create an account or sign in to comment