Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

4 hours ago, cRs said:

Iarna nu prea spala lumea masina... Cel putin eu nu o spal deloc iarna... ce rost are.... in 2 ore e neagra la loc :| 

Ce mentalitate de loganist... d-aia n-o sa evoluezi niciodata.

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

4 hours ago, Definitely not tsubyke said:

ba mancator de pizza cu ananas, sunteti la fel ca aia din focsani de s-au ingramadit la mcdonalds cand s-a deschis

BA CAND AI IESIT DIN CASA SI TI_AU ARATAT BAIETII CA NU TREBUIE SA MANANCI SI COAJA DE LA PEPENE INCA INTREBAI CE E AIA LUBENITA SI DE CE NU TE MAI DOR DINTII CAND TERMINI DE MANCAT MARS

saladbox

Just now, i sin said:

BA CAND AI IESIT DIN CASA SI TI_AU ARATAT BAIETII CA NU TREBUIE SA MANANCI SI COAJA DE LA PEPENE INCA INTREBAI CE E AIA LUBENITA SI DE CE NU TE MAI DOR DINTII CAND TERMINI DE MANCAT MARS

saladbox

de asta ai fost la dentist prostule anul trecut? =))

1 minute ago, Definitely not tsubyke said:

de asta ai fost la dentist prostule anul trecut? =))

da, atunci am aflat si eu =))))))))

1 hour ago, ratseloP said:

Ce mentalitate de loganist... d-aia n-o sa evoluezi niciodata.

Cand o sa mai cresc putin o sa vreau sa fiu ca tine....

Imi place ca ai aspiratii inalte, sper sa reusesti intr-o zi. ;)

  • Author

:monocle:

13 minutes ago, Arky said:

:monocle:

dc postezi dincolo gras tradator

la fel si @HaHa

da dar ce pretentii sa ai de la paho

1 minute ago, i sin said:

da dar ce pretentii sa ai de la paho

Paho e fix ca Dinamo, n-ai pretentii deloc de la ei si cumva tot te dezamagesc.

2 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Paho e fix ca Dinamo, n-ai pretentii deloc de la ei si cumva tot te dezamagesc.

eu credeam ca e la fel ca steaua. si-a schimbat numele dar la fel de prost e

9 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Paho e fix ca Dinamo, n-ai pretentii deloc de la ei si cumva tot te dezamagesc.

 

6 minutes ago, i sin said:

eu credeam ca e la fel ca steaua. si-a schimbat numele dar la fel de prost e

asta e o gluma buna... nu ce ai incercat tu "prietene"  

Edited by cRs

nu imi da quote

Te salut din mers. sanatate tie 

7 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

nu imi da quote

de ce l-ai lasat pe clau in urma la rr?

1 minute ago, i sin said:

de ce l-ai lasat pe clau in urma la rr?

Orice cal se satura de caruta la un moment dat.

4 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Orice cal se satura de caruta la un moment dat.

adevar....

 

10 minutes ago, i sin said:

adevar....

 

fmmmmm, alta zoe

da dar asta pare sa fie pro retarzi. trebuie s-o banezi mereu

1 hour ago, i sin said:

eu credeam ca e la fel ca steaua. si-a schimbat numele dar la fel de prost e

am ris

inca un upvote sa-l intrec pe tradator in top pls ms

7 minutes ago, i sin said:

inca un upvote sa-l intrec pe tradator in top pls ms

laic pentru prietenu meu !!!

  • Author
1 hour ago, i sin said:

dc postezi dincolo gras tradator

sa iti fac in ciuda ca tu nu poti :Emoticon_pa_kiss:

Nu m-am ingrasat inca... uit sa mananc prea des :(

De ke minti arki, ej gras raw

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.