March 4, 20188 yr comment_18920 Salut haiducii mei. Azi tsubica te las in pace sa te concentrezi pe CS, nu mai zic nimic de dinamo000 =)))) Report
March 4, 20188 yr comment_18931 50 minutes ago, HaHa said: Salut haiducii mei. Azi tsubica te las in pace sa te concentrezi pe CS, nu mai zic nimic de dinamo000 =)))) Ba, ce punctepunctepuncte faci ma? ( Numai vorbim prosti ca ne pandeste @cRs ) Report
March 4, 20188 yr comment_18936 1 hour ago, FCSB said: Ba, ce punctepunctepuncte faci ma? ( Numai vorbim prosti ca ne pandeste @cRs ) Sta cu ochii pe noi ca pe butelie :)))) Report
March 4, 20188 yr comment_18939 1 hour ago, HaHa said: Sta cu ochii pe noi ca pe butelie :)))) :)))) Report
March 4, 20188 yr comment_18944 paho, daca te mai iei de tsuby ne suparam ... ce plm .. nu-ti e de ajuns ca joaca in playout? chair e nevoie sa mai infigi si tu cutitul in rana ? nu fi o imputiciune fara suflet ;(((( #unitzsalvam Report
March 5, 20188 yr comment_19102 r3 baietii fara lot downloadati-va fiecare cate 1 mu random si invitati lume la CS , devenim si noi mit Report
March 5, 20188 yr comment_19111 1 hour ago, Definitely not tsubyke said: r3 baietii fara lot downloadati-va fiecare cate 1 mu random si invitati lume la CS , devenim si noi mit Nu oricine poate fi mit-ul. Sarakule. Report
March 5, 20188 yr comment_19115 Lasa ma tsubica ca face dinam0 mit cu juventus colentina =)))))))) Report
March 5, 20188 yr comment_19116 @Definitely not tsubyke Next time, Să laşi loc de “bună ziua” Edited March 5, 20188 yr by vZerato Report
Create an account or sign in to comment