Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

2 hours ago, i sin said:

am aruncat gunoiul si m-am gandit la tsubi

salut

si ai wifi de unde te-ai aruncat?

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Neata, Sacrilicio hai pe Discord

@FCSB @HaHa @zeus @luk @cRs

 

“Nimeni la meci! Nimeni pe stadion! Nu mai suportam umilinta, nu putem trece peste tragedia de la Giurgiu! Adio Dinamo!”
…Cam asta ar vrea caminarii sa fie mesajele noastre. Asta e tonul pe care l-au dat ciugulitorii din presa, numai ca nu e asa usor cu cainii. Titlurile din ziarele lor anuntau biruitor sambata seara “Tragedie la Dinamo” “Faliment” “Retrogradare” “Cosmar” “Apogeul rusinii”…
Vai ce usoare sunt pentru voi cuvintele grele! Mai bine plangeti-va pe voi, jeliti audientele voastre in scadere, vedeti-va de falimentul vostru si mai lasati-i pe caini! Scutariule, te-ai simtit si tu cu doi centimetri mai inalt ca ai lovit in Dinamo?
Da, a fost trist pentru noi. Am simtit durerea. Dar noi nu ne vom rusina niciodata de Dinamo, pentru ca Dinamo n-a insemnat Borcea si nu inseamna Negoita.
Dinamo suntem noi. “Fie vreme buna, fie vreme rea, caini pana la moarte si dincolo de ea”
Tocmai astea sunt momentele care produc necesara cernere a graului de neghina. Asta e ocazia cand ne mai scuturam de pleava. Noi n-avem nevoie sa fim “aia multi” pe care-i imbraci cum vrei, mai cu niste veste, mai cu niste saci de gunoi.
Am trecut prin momente mai grele si am stiut sa strangem randurile si sa ramanem alaturi de Dinamo.
Rusine inseamna sa stii ca echipa favorita joaca in liga a IV si tu o inlocuiesti cu un surogat pentru ca negi realitatea. Dar nici ala nu e sfarsitul lumii.
Cosmar inseamna sa iei toti fotbalistii din Liga I, sa-ti slabesti sau sa-ti desfiintezi adversarii, sa ajungi sa alergi de unul singur si totusi sa termini pe locul 2.
Noi nu ne plecam dupa cum bate vantul. Din orice lovitura iesim mai puternici.
Tragedie inseamna sa afli ca unul din camarazii din peluza e doborat de o boala necrutatoare. Dar nici moartea n-a reusit sa ne risipeasca. Necazul ne-a unit mai mult ca oricand. Pe Dan l-a salvat Dumnezeu, l-au salvat medicii, dar si strigatul nostru “Alaturi de tine!”
Spre surprinderea celor multi, cainii vor merge la Craiova. Si nu facem asta pentru ca ne agatam de Cupa Romaniei. O facem pentru ca acolo unde e Dinamo, este si inima noastra. Mergem sa-l sustinem pe Torje si pe cei din jurul lui. Avem incredere in Hanca, in Nistor, in Bratone!
Cupa Romaniei, ar fi o solutie pentru ca reprezinta drumul cel mai lejer pentru Europa League. Dar ne e teama ca daca vom castiga Cupa, veti desfiinta si acest trofeu asa cum ati facut cu Cupa Ligii. Doar ca pe noi nu ne puteti desfiinta, chiar daca asta va e visul. Si in curand visul vostru va deveni cosmar.
Dinamo va continua sa usture. 16 August 2016 va continua sa provoace mancarimi.
Gloria nu inseamna sa nu cazi niciodata, ci sa stii sa te ridici.
Cu totii alaturi de Dinamo! Cu toții la Craiova!
Nimeni pe gsp! Nimeni pe prosport! Si mai usor cu telecomanda aia!
Focu’ la ei!

 

 

r3

am tras apa, iar m-am gandit la tsubi

csf nai csf

Pante esti cretin =))

vorbeste furmos ca arunc cu cicorit in tine

1 hour ago, Definitely not tsubyke said:

@FCSB @HaHa @zeus @luk @cRs

 

“Nimeni la meci! Nimeni pe stadion! Nu mai suportam umilinta, nu putem trece peste tragedia de la Giurgiu! Adio Dinamo!”
…Cam asta ar vrea caminarii sa fie mesajele noastre. Asta e tonul pe care l-au dat ciugulitorii din presa, numai ca nu e asa usor cu cainii. Titlurile din ziarele lor anuntau biruitor sambata seara “Tragedie la Dinamo” “Faliment” “Retrogradare” “Cosmar” “Apogeul rusinii”…
Vai ce usoare sunt pentru voi cuvintele grele! Mai bine plangeti-va pe voi, jeliti audientele voastre in scadere, vedeti-va de falimentul vostru si mai lasati-i pe caini! Scutariule, te-ai simtit si tu cu doi centimetri mai inalt ca ai lovit in Dinamo?
Da, a fost trist pentru noi. Am simtit durerea. Dar noi nu ne vom rusina niciodata de Dinamo, pentru ca Dinamo n-a insemnat Borcea si nu inseamna Negoita.
Dinamo suntem noi. “Fie vreme buna, fie vreme rea, caini pana la moarte si dincolo de ea”
Tocmai astea sunt momentele care produc necesara cernere a graului de neghina. Asta e ocazia cand ne mai scuturam de pleava. Noi n-avem nevoie sa fim “aia multi” pe care-i imbraci cum vrei, mai cu niste veste, mai cu niste saci de gunoi.
Am trecut prin momente mai grele si am stiut sa strangem randurile si sa ramanem alaturi de Dinamo.
Rusine inseamna sa stii ca echipa favorita joaca in liga a IV si tu o inlocuiesti cu un surogat pentru ca negi realitatea. Dar nici ala nu e sfarsitul lumii.
Cosmar inseamna sa iei toti fotbalistii din Liga I, sa-ti slabesti sau sa-ti desfiintezi adversarii, sa ajungi sa alergi de unul singur si totusi sa termini pe locul 2.
Noi nu ne plecam dupa cum bate vantul. Din orice lovitura iesim mai puternici.
Tragedie inseamna sa afli ca unul din camarazii din peluza e doborat de o boala necrutatoare. Dar nici moartea n-a reusit sa ne risipeasca. Necazul ne-a unit mai mult ca oricand. Pe Dan l-a salvat Dumnezeu, l-au salvat medicii, dar si strigatul nostru “Alaturi de tine!”
Spre surprinderea celor multi, cainii vor merge la Craiova. Si nu facem asta pentru ca ne agatam de Cupa Romaniei. O facem pentru ca acolo unde e Dinamo, este si inima noastra. Mergem sa-l sustinem pe Torje si pe cei din jurul lui. Avem incredere in Hanca, in Nistor, in Bratone!
Cupa Romaniei, ar fi o solutie pentru ca reprezinta drumul cel mai lejer pentru Europa League. Dar ne e teama ca daca vom castiga Cupa, veti desfiinta si acest trofeu asa cum ati facut cu Cupa Ligii. Doar ca pe noi nu ne puteti desfiinta, chiar daca asta va e visul. Si in curand visul vostru va deveni cosmar.
Dinamo va continua sa usture. 16 August 2016 va continua sa provoace mancarimi.
Gloria nu inseamna sa nu cazi niciodata, ci sa stii sa te ridici.
Cu totii alaturi de Dinamo! Cu toții la Craiova!
Nimeni pe gsp! Nimeni pe prosport! Si mai usor cu telecomanda aia!
Focu’ la ei!

 

 

r3

aseara am visat ca dinamo picase in liga II

25 minutes ago, i sin said:

vorbeste furmos ca arunc cu cicorit in tine

Ranked?

fratioare din a doua mama, beutura, asa-mi iei apararea? 

incepand din seara asta, gata joaca pe lol, o sa joc cum joc eu. Clasa si rafinament+ skill % si dmg din ene si draci laci

pleaca de pe topicul nostru i sin , nu mai cauta anturaj.

 

jegosule

daca erai iubit in copilarie nu mai ieseai asa

tu ai fost iubit in copilarie

 

 

de motan

 

 

1-0

inca sunt

1-1

1 hour ago, Closed said:

fratioare din a doua mama, beutura, asa-mi iei apararea? 

incepand din seara asta, gata joaca pe lol, o sa joc cum joc eu. Clasa si rafinament+ skill % si dmg din ene si draci laci

=)))) 

7 hours ago, Definitely not tsubyke said:

@FCSB @HaHa @zeus @luk @cRs

 

“Nimeni la meci! Nimeni pe stadion! Nu mai suportam umilinta, nu putem trece peste tragedia de la Giurgiu! Adio Dinamo!”
…Cam asta ar vrea caminarii sa fie mesajele noastre. Asta e tonul pe care l-au dat ciugulitorii din presa, numai ca nu e asa usor cu cainii. Titlurile din ziarele lor anuntau biruitor sambata seara “Tragedie la Dinamo” “Faliment” “Retrogradare” “Cosmar” “Apogeul rusinii”…
Vai ce usoare sunt pentru voi cuvintele grele! Mai bine plangeti-va pe voi, jeliti audientele voastre in scadere, vedeti-va de falimentul vostru si mai lasati-i pe caini! Scutariule, te-ai simtit si tu cu doi centimetri mai inalt ca ai lovit in Dinamo?
Da, a fost trist pentru noi. Am simtit durerea. Dar noi nu ne vom rusina niciodata de Dinamo, pentru ca Dinamo n-a insemnat Borcea si nu inseamna Negoita.
Dinamo suntem noi. “Fie vreme buna, fie vreme rea, caini pana la moarte si dincolo de ea”
Tocmai astea sunt momentele care produc necesara cernere a graului de neghina. Asta e ocazia cand ne mai scuturam de pleava. Noi n-avem nevoie sa fim “aia multi” pe care-i imbraci cum vrei, mai cu niste veste, mai cu niste saci de gunoi.
Am trecut prin momente mai grele si am stiut sa strangem randurile si sa ramanem alaturi de Dinamo.
Rusine inseamna sa stii ca echipa favorita joaca in liga a IV si tu o inlocuiesti cu un surogat pentru ca negi realitatea. Dar nici ala nu e sfarsitul lumii.
Cosmar inseamna sa iei toti fotbalistii din Liga I, sa-ti slabesti sau sa-ti desfiintezi adversarii, sa ajungi sa alergi de unul singur si totusi sa termini pe locul 2.
Noi nu ne plecam dupa cum bate vantul. Din orice lovitura iesim mai puternici.
Tragedie inseamna sa afli ca unul din camarazii din peluza e doborat de o boala necrutatoare. Dar nici moartea n-a reusit sa ne risipeasca. Necazul ne-a unit mai mult ca oricand. Pe Dan l-a salvat Dumnezeu, l-au salvat medicii, dar si strigatul nostru “Alaturi de tine!”
Spre surprinderea celor multi, cainii vor merge la Craiova. Si nu facem asta pentru ca ne agatam de Cupa Romaniei. O facem pentru ca acolo unde e Dinamo, este si inima noastra. Mergem sa-l sustinem pe Torje si pe cei din jurul lui. Avem incredere in Hanca, in Nistor, in Bratone!
Cupa Romaniei, ar fi o solutie pentru ca reprezinta drumul cel mai lejer pentru Europa League. Dar ne e teama ca daca vom castiga Cupa, veti desfiinta si acest trofeu asa cum ati facut cu Cupa Ligii. Doar ca pe noi nu ne puteti desfiinta, chiar daca asta va e visul. Si in curand visul vostru va deveni cosmar.
Dinamo va continua sa usture. 16 August 2016 va continua sa provoace mancarimi.
Gloria nu inseamna sa nu cazi niciodata, ci sa stii sa te ridici.
Cu totii alaturi de Dinamo! Cu toții la Craiova!
Nimeni pe gsp! Nimeni pe prosport! Si mai usor cu telecomanda aia!
Focu’ la ei!

 

 

r3

2-0 pentru clona

Edited by luk

50 minutes ago, top1989 said:

asta inseamna sa fii CAINE!!! MUIE STEAUA/FCSB

tu cine esti?

Un realist :))))))

@RedDs ia spune-i lui tsubi cum ne salutam noi

salut cumnatE?

Re Pateut. Muie Tsu

 

Fratii bomba si fitil

Eh ... @i sin  saluta-l tu pe Paho :D

Pante oricum e turbat :)))

5 hours ago, zeus said:

tu cine esti?

Un viitor detinut prost

2 minutes ago, FCSB said:

Un viitor detinut prost

.... de ce o ardeti aiurea cu el , lol .

 

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.