March 1, 20188 yr comment_18702 SS-ul scos. Punctele raman. La warn pe alta sectiune se adauga si bonusul de aici Have fun! Report
March 1, 20188 yr comment_18706 si eu i-am dat report lu ala de injura steaua si totusi nicio masura Report
March 1, 20188 yr comment_18708 A dat si a fugit crs... =)) Vino ma sa aruncam cu pietre in tine. Report
March 1, 20188 yr comment_18711 Ba comunistilor, doamne fereste ce disperati. Regula de acum incolo cand incepeti sa scrieti ceva mai intai rugaciunea si dupaia ce aveti de spus. Ca vine Sfantul @cRs si te pedepseste. Report
March 1, 20188 yr comment_18713 1 hour ago, HaHa said: Ba comunistilor, doamne fereste ce disperati. Regula de acum incolo cand incepeti sa scrieti ceva mai intai rugaciunea si dupaia ce aveti de spus. Ca vine Sfantul @cRs si te pedepseste. Calm pls Report
March 1, 20188 yr comment_18714 ss la toti .. mancaer pzda lu’ oana roman de obscenii dracu :)) Report
March 1, 20188 yr comment_18715 3 minutes ago, metzen said: ss la toti .. mancaer pzda lu’ oana roman de obscenii dracu :)) =))))))) mertzaneee Report
March 1, 20188 yr comment_18722 3 hours ago, HaHa said: Ba comunistilor, doamne fereste ce disperati. Regula de acum incolo cand incepeti sa scrieti ceva mai intai rugaciunea si dupaia ce aveti de spus. Ca vine Sfantul @cRs si te pedepseste. ce-i drept esti si prostovan si nu stii cum sa o joci =))))) Report
March 1, 20188 yr comment_18725 37 minutes ago, Definitely not tsubyke said: ce-i drept esti si prostovan si nu stii cum sa o joci =))))) Pai tu nu vezi ma ce sensibili sunt astia. Report
March 1, 20188 yr comment_18726 3 hours ago, HaHa said: Ba comunistilor, doamne fereste ce disperati. Regula de acum incolo cand incepeti sa scrieti ceva mai intai rugaciunea si dupaia ce aveti de spus. Ca vine Sfantul @cRs si te pedepseste. =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Buna ziua @cRs ! Report
March 2, 20188 yr comment_18769 On 3/1/2018 at 12:02 AM, Definitely not tsubyke said: .... de ce o ardeti aiurea cu el , lol . lasa-i tsu in pace...invidia e mare,oftica si mai mare,nu ma afecteaza cu nimic ce spune un ungur:))) Report
March 2, 20188 yr comment_18785 De ce ii necajiti ma pe dinamovisti ? Oricum sunt necajiti ei cu play out :)) Report
March 2, 20188 yr comment_18789 nu e nimeni necajit,asta e realitate cu care ne confruntam de vreo 10 ani.....dar momentan suntem in liga 1,nu avem probleme ca FCSB/STEAUA...... Report
March 2, 20188 yr comment_18790 Eu glumesc, imi place sa ma iau de tsubica =)) Steaua e Steaua. Report
Create an account or sign in to comment