March 6, 20188 yr comment_19308 joaca bine dinamo astia.. nu prea trec ei de mij terenului dar joaca bine.. mai ales torje ala si cu baluta.. sa se ia de mana amandoi sa plece pe arabia ca au talent prea mare pentru campionatul nostru ^^ Report
March 6, 20188 yr comment_19323 6 minutes ago, metzen said: sa te bata si clonele ... pfiuuu =))))))))))))))))) Report
March 6, 20188 yr comment_19346 3 hours ago, metzen said: sa te bata si clonele ... pfiuuu Ahahaha =))))))) Report
March 7, 20188 yr comment_19380 On 3/5/2018 at 7:44 PM, Valhalla said: Macar eu sunt zero, dar tu esti nulitate Report
March 7, 20188 yr comment_19404 5 minutes ago, Definitely not tsubyke said: multumim majoretelor cu placere. nu e niciodata prea tarziu sa inveti lucruri noi. #nutotineamnascutdastepti Report
March 7, 20188 yr comment_19405 sunteti dAstepti rau voi. repet, mizeria voastra de topic e mai jos. r3 Report
March 7, 20188 yr comment_19410 7 minutes ago, ratseloP said: Fetele astea doua isi dau like pe dos, ca pe facebook. pwp Report
March 7, 20188 yr comment_19412 pacat ca nu e topic locked daca ai sub 30 iq , nu mai aveau cum sa intre majoretele Report
March 7, 20188 yr comment_19413 @cRs @Gunit Dacă se poate să veniți cu niște soluție de păduchi și șobolani, sa cam umplut topicul. Multumim. Report
March 7, 20188 yr comment_19414 ignora-i , prea multi gandaci. @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Edited March 7, 20188 yr by Definitely not tsubyke Report
March 7, 20188 yr comment_19448 @Valhalla initiatorul topicului si GMul guildei cui apartine topicul au spus ca ii deranjeaza daca postezi aici asa ca va trebui sa te banez din a posta aici. fiecare post raportat va fi sanctionat cu warn poti da downvote si poti raporta posturi care ti se par deranjante dar sa nu postezi Report
March 8, 20188 yr comment_19465 metzen, de ke ai fost raw ku mine in jok ieri? esti lache, cum s-ar zike? Report
Create an account or sign in to comment